Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чепки чепка черпак...нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано01.09.03 15:32



аааа, чепките не си ги давам.... те са полезен продукт с двойна употреба... береш грозде - имаш чепки - правиш вино - пак имаш чепки и накрая чепките в казана - хем ферментират, хем ракия се вари... хем хубаво ухае... сипеш на тоя народ по една тройнопреварена и така се оправя, че после няма да му е ни за ръгване ни за звезди, а ще моли кацата с кисело зеле да пусне малко шира... пък ти с тия домати... кетчуп и магданоз... пък ако е и понавкиснал... и имодиум няма да им помогне...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Чепка черпи чепки с черпак...нови [re: Dombi@Sin]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 17:28



дооойдохме си на думата значи !
(тя Рама инак му вика ама нейсе)

споокойно! - запази си чепките(имам си собствени) ... ама сакън, не смей в джибрите да ги меташ ... тук си им е мястото - всеки със и за чепката/дръжката си се вплита във венеца ... айде поримувай го натам

и кво се угледа пък сега в моите домати,а?
... или колеца им мериш?!!




Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Rama]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 17:46



е що се косиш
всеки знае, че и баницата примерно е проста работа - брашно и вода, сирене и яйца ... ама още никой не се е научил ни сам да я прави ... ни пък сентенции от рода на "всеки сам може най най баница дрън дрън бабини му трънкини" ... са плъзнали
... виж за бабините баници или баниците на майстор - друго нещо



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Авторkлeвъp (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 17:48



Фърлих боб, поврачувах и ми беши казано: три звезди са три гласни, две дъги са 2 съгласни. Дадоха ми се Е,И,Е, Б и С. Сега редя пасианс белким излезе нещо.
Нищо ! Сега ми иде да те фана за чучуля и да викна: Развенчайте лъжците дето написаха инструкция за правене на хороскоп! Само с час и място нищо не става - питат ме и за датата, годината, освен час - и минути, а под място - не признават отговор "родилен дом". Искат да знаят името на града(селото) или геогр. координати. Да, ама това го няма в инструкцията. Стиска ли ти да си признаеш, че си самозван астролог, дето никой не го бръсне за слива?
Отивай да мислиш колко жлъчка да изтуриш сега, безбуквеник та чак безименик такъв! Ако се направиш, че не си чел това и се скриеш - ще ми направиш услуга, та чак ще се чувствам със задължение към теб.



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано01.09.03 17:50



Сега книги ли ще рекламираме,ми същите тези книги и основи на астрологията ги има безплатно в нета и няколко пъти бях пуснал линковете...
който чел чел



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: omeg@]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано01.09.03 17:55



ами аз не се кося особено всъщност
Но все пак, като един развенчан лъжец, нямаше как да не отвърна - пък аз, като почна, нямам спиране....знаеш. Марсът ми в 3 дом ги държи тез дълги речи, Юпитер пък баш до него се е курдисал и ги прави още по-разточителни, пък Нептун заглажда ръбовете, та да няма пострадали все пак.

За бабините баници си права, но на мамини баници се радвам аз сега. И съм една щастлива, щастлива-а-а.... Мила гостенка си имам.....
Ех, защо няма иконка за "щастлива съм"?

Прегръщам те.



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано01.09.03 18:35



Чакай че се сетих нещо нали съм си търговец и си купих нов джобен пц сега трябва да си шитна стария

ей го на с тея програми+инсталирана литература по астро




planetarium


programite nqma nujda да се плащат,добре че има хакери))))
120 лева в кеш

Редактирано от DTMF на 01.09.03 18:38.



Тема И кат си ги курдисаланови [re: Rama]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:35



... Особено нептуна де ти си знаеш че нявга те отплесва от същността на баниците... брях мори макя!... освен ако не ти трябва една тройно преварена за да ти се отвори музата и да врътнеш една... тава де!

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Домати, пипер, патладжани... И Бараш Манчо...нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:42



.... Брях мори макя! Ма това ти си била много заразно... Те-втори ден стилът ми се увъртя около твоя и... А за домадетата - като им турнеш малко патлиджен - знаеш ли какъв убав турлюгивеч става... Пък чепките, щом венци ще плетем... Ама да внимаваме щото венци се плетат на умрело... Макар че нашто си християнското е много сладко - живи-умрели - все едине и пиене пада... май плутона ни требе да е у пети дом у скорпион ако позволиш да отбележа, щото къде другаде, Брях мори макя!

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Тъй тъй, айде сега оакахме пейзажа...нови [re: kлeвъp]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:47



Брях, Мори Макя! Ама много хубаво се омазвате един друг! Е, то нема лошо... Ама вие си знаете какво ви е най-хубаво...

Щом има пушек, да долеем малко нафта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.