Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Muj Strelec????? Ima li takova ponqtie?нови  
АвторValkata (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 10:40



Az sum jena skorpion....priqtelqt mi e strelec....vuob6te moje li da ima vruzka jena s muj sttttrelec? Moje li nqkoi da razbere tozi muj? Az opredeleno nemoga.....A vie?



Тема Re: Muj Strelec????? Ima li takova ponqtie?нови [re: Valkata]  
Автор DALLlA (непозната)
Публикувано23.08.03 16:17



Преди време имах връзка със стрелец /аз също съм скорпион/ и бях очарована...В личната си листа съм ги сложила на второ място като стойностни любовници. Обаче не бива да ги вземаш на сериозно...Или трябва да правиш много компромиси...и той също, но за него ще е по-лесно май...



Тема Re: деца бе ...нови [re: Valkata]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 01:49



ко да ги прайш ... играят си




Тема Re: деца бе ...нови [re: tondy]  
Авторln Flames (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 10:24







Тема Re: Muj Strelec????? Ima li takova ponqtie?нови [re: Valkata]  
АвторCyпep Hoвa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 12:10



Да бе, ако някой открие как да му връщаш на стрелите гадни без да го ухапеш, моля да сподели!...Нищо, че съм скорпион, опитвам се да съм добра все пак..:))))

...Ама имам чувство, че Стрелците понякога просто си го просят!..
Може пък тва да е номера с тях? Да опитомиш дивите коне в тях като ги научиш,ако трябва и по-безцеремонно, че трябва да има граници в безотговорното им мятане на стрелички или пък във ваденето на мачете...:)


Not everything that is faced can be changed,
but nothing can be changed until it is faced.





Тема Re: Muj Strelec????? Ima li takova ponqtie?нови [re: Cyпep Hoвa]  
Автор cмaparд ()
Публикувано25.08.03 12:34



не се правете сами на мишена - облечени в черно и бяло, тоест спирате да маскирате дяволчетата като ангелчета - и не приемайте стрелите му лично, тоест не допускайте да влизат във вас, те са замислени да ударят само повърхността, а не де са забодат на дълбоко ... а скорпиончетата по принцип имат навик да крият и маскират раните си и слабите места и когато някой без да иска попадне /а това е хоби на стрелците/, става много жестоко, но в повечето случаи стрелеца не е виновен за това, те стрелят по всичко, което прилича на "фиксирана" мишена



Тема Re: hahahahaha :)нови [re: Cyпep Hoвa]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 14:49



ni6to ne pla6i du6ite na6i ...
nai-malko puk njakakvi si mundzarki scorpion4eta ...
o boge ... kompromisi ... opitomi6 ... du6ata ti ... vsi4ko ...
du6ata mi ne e moja sobstvenost ... zatova na nikogo ne moga da ja dam
koito moge da si ja vzeme sam




Тема Re: Muj Strelec????? Ima li takova ponqtie? [re: cмaparд]  
АвторCyпep Hoвa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 15:34



:)
Трябва да призная, че големи трансформации предизвиква тоз стрелец, и с благородната усмивка и сърце, и със стрелите си, които наистина чувствам, че не са от омраза...Затова си ви и обичам Стрелците, щото ми действате доста трансформиращо, бъркайки в слабото ми място, което аз си знам, и се надявам само аз да си го знам и тайничко да си работя по него...;)
И изведнъж, се появявате и го откривате с един удар..."без да искате" почти...Бум! И болииии!:)

...Но съм безкрайно благодарна дълбоко в себе си!..Мазохизъм ли е, що ли, не знам, но ми действа страхотно!

Но какво имаш предвид с " фиксирана" мишена?



Тема Re: hahahahaha :)нови [re: tondy]  
АвторCyпep Hoвa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 15:42



А ти не ми се дръж така предизвикателно, че ще извадя и аз томахавката и с много обич...ще те съсека!


Айде де!...Дръжте си ги тез души цели и непокътнати... като толкова не искате да пуснете някой вътре!







Тема Re: hahahahaha :)нови [re: Cyпep Hoвa]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 15:48



ne stava vapros za puskane a za priteganie
vlisa se mnogo lesno ... s usmivka
i se izliza mnogo burzo ... s 1ta luga
a za susi4aneto e po verojatno az tebe za6toto ... vkusna pasti4ka sam az





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.