Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Този очаровател мъж Козирогнови  
Автор Джopджиaнa (фов)
Публикувано24.08.03 10:00



Пленително съблазнителен кариерист, и разбил сърцето ми завинаги.
Моля , кажете как да го натикам в миша дупка, че нещо съм му насъбрала.

Когато те обичах...


Тема Re: Този очаровател мъж Козирог [re: Джopджиaнa]  
Автор Mortisha (in the darkness)
Публикувано24.08.03 11:28



Знам точно как се чувстваш...
аз още не мога да забравя "моя"
Козирог. Винаги работата му
беше най-важната.
Така и не намери време за мен.
Ама аз си го обичам още...

Death bless me with you...
...and nothing else matters!!!


Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Mortisha]  
Авторastrela (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 12:04



da si otmustish na kozirig e tolkova lesno,stiga da znaesh kak...
no e adski trudno da razbersh kak...



Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Mortisha]  
АвторQueen_Of_Rain (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 15:46



Да знаеш, и той още те обича....Но най-вероятно чака ти да го потърсиш. Ние имаме този лош навик - обичаме някого още дълго време след като сме се разделили с него.



Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Джopджиaнa]  
Авторcpядa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 16:16



Искаш да го навреш в миша дупка или искаш да си го върнеш?



Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Queen_Of_Rain]  
Автор Джopджиaнa (фов)
Публикувано27.08.03 20:25



Понякога не знам какво да си мисля за него. Ако питаш мен, май обича само кариерата си.
Но бих се почувствала пленена отново ако разбера, че ме обича, ама как?

Когато те обичах...


Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Джopджиaнa]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 11:28



Ne e vqrno che mujete Kozirozi ne priznavat chuvstvata si , naprotiv priznavat gi , no samo kogato sa istinski. Edno e sigurno, ne mojesh da go nakarash da napravi neshto koeto ne iska.I oshte edin suvet- ne se opitvai da go otkusnesh ot tova kum koeto se stremi , a ako go karash da se chuvstva vinoven, schitai che si go zagubila.
Uspeh s natrivaneto na nosa mu, vupreki che ne znam tochno kak da go napravish:)



Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Джopджиaнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано28.08.03 13:27



Козирогът ще направи всичко да те има - способен е дори на унижения, на влачене по корем, на лизане на подметки. Но усети ли слабост у теб, ще те удари там, където те боли най-много. Това са мъжете, които не умеят да ценят това, което имат, но са в състояние с години да се влачат подире ти, когато те загубят. Не е трудно да смажеш един Козирог, просто го разлюби. Днес може да ти се вижда невъзможно, но рано или късно отношението му ще те доведе до пълно охладняване. Е преди това ще има драматични страсти, скандали, раздели и събирания, ще мислиш, че никога няма да можеш да живееш без него, но един ден всичко ще се изпепели, защото любовта не може непрекъснато да бъде подлагана на изпитания.
Аз съм Рак и мога да кажа, че успях да се справя, след много усилия, мъки и сълзи, с един Козирог. Сега е в краката ми, напълно смазан, но просто вече не ми трябва. Казвам го не, за да се хваля - то не е за хвалба, че един човек, вместо да бъде щастлив с безрезервната ми обич, която някога му давах, ме докара до степен на отвращение и пълно охладняване към самия себе си.
Наистина, без да обиждам Козирозите, но това са най- пагубните за самите себе си, абсолютно самоунищожителни типове.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Hell_girl]  
Автор Джopджиaнa (фов)
Публикувано28.08.03 14:11



давам ги:16.01.1967г, 6.00 АМ, Москва.
аз съм отчаяна Дева.

Когато те обичах...


Тема Re: Този очаровател мъж Козирогнови [re: Джopджиaнa]  
АвторQueen_Of_Rain (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 18:12



Не се самонаранявай така, разбира се, че те обича. кариерата му е важна за него, но само с едната кариера не се живее, повярвай ми! А въпреки, че изглеждаме направени от стомана и лед, имаме сърца.:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.