Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kym genite strelci  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 21:45



Nakratko, dosta se interesuvam ot astrologia i sym stignala do izvoda, che strelcite sa nai-silnata genska zodia /dori lyvicite mogat da vi zavigdat ;) Za sygalenie niamam priatelka ot tazi zodia, a mi interesno da razbera glednite vi tochki po razlichni vyprosi..Ako proiaviavate interes kym novi zapoznanstva, ste se radvam!



Тема Re: kym genite strelciнови [re: me]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано16.08.03 22:10



а ти скорпион ли си?

Изчезвам от тук


Тема Re: kym genite strelciнови [re: DTMF]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 22:17



ne



Тема Re: kym genite strelciнови [re: me]  
АвторNesto mi se zagubi tochnostta (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 02:11



Mqtam streli w razlichni posoki, a towa koeto izliza ne mi e po wkusa...
No kakvo po tochno te interesuva?



Тема Re: kym genite strelciнови [re: me]  
АвторRogato (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 09:36



e kak puk stigna do toya izvod kato daje i priyatelka ne si imal strelec?

Mnogo sa gotini, ama da ne sa ti v kushtata!!!
Az imam i ne bih kazal "silna" zodiya. Vuobshte tova na strelec da mu vkarash nyakakva logika v glavata (kogato e zasegnat) si e trudna rabota, samo nesvurzani izpulneniya mojesh da ochakvash.



Тема zavisi po kakyv divech streliash ;)нови [re: Rogato]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 21:29



Mnogo nesta sa mi interesni, ne bih mogla da konkretiziram..Ste ti kaga niakoi moi vpechatlenia ot vashata zodia, kagi mi mnenieto si po vyprosa..Smiatam, che imate slabost kym myge devi, namira li se sred tvoia divech ;) Napravilo mi e vpechatlenie, che haresvate chervenia i lilavia cviat. Imate mnogo priateli, a systevremenno ne se otdavate dokrai na nito edno ot tezi priatelstva..Imate tochni i iasni celi otnosno kariera i v povecheto sluchai uspiavate. Kakvo mislish po vyprosa?



Тема Re: zavisi po kakyv divech streliash ;)нови [re: me]  
АвторNesto mi se zagubi tochnostta (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 22:23



Ami az ne si padam po myje Devi, poveche me privlichat Lyvove i Skorpioni.
E, viarno che ne se otdavam dokrai v priatelstvata, no ...si misleh che samo az sam taka.
Za kariera- mai e poslednoto koeto me vylnuva, no vse ste izmislia nesto -obestavam.
Ami ti kakva zodia si, a?
Az ne smiatam che sam "silna" zodia, dosta vreme se lekuvah sled edno Skorpionsko uhapvane, no pone uspiah da go zabravia onzi maniak.



Тема Re: zavisi po kakyv divech streliash ;)нови [re: me]  
Авторstrelche (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 03:25



Az puk mnogo si padam po muje devi. Nai-protivniqt mi cvqt e tochno lilaviq,a i po 4erveniq ne si padam osobeno. Imam mnogo poznati, no malko priqteli i ne znam kakvo tochno vlagash v tova "otdavane do krai", no smqtam 4e moga da buda i sum korekten i veren priqtel (vse pak tiq mi priqtelstva sa ot mnogo dulgi godini).
Otnosno karierata...ne mislq,che e taka kakto si mislish, mai poveche si padame po zabavleniqta, ot kolkoto po praveneto na kariera i dale4 ne sme tolkova postoqnni i s dulgosro4ni planove.



Тема Re: kym genite strelciнови [re: me]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 01:37



I az nikak ne si padam po lilavo i cherveno, a za maje devi da ne govorim! Mislia che bez da iskam vse popadam na bliznaci i daje ve4e ne gi pitam za zodiite ami ot raz gi nadushvam.
Za karierata - opredeleno ne e nai-vajnoto za men, no vinagi darja na mushkata si sledvashtata cel v stalbicata i kato uzree momenta streliam.
Inache sam po zabavleniata i kuponite, obicham mnogo patuvaniata i zapoznanstvata.
Ne sam saglasna che ne mojem da se otdavame do krai v priatelstvata, pone kolkoto se otnasia do men, az moga i poniakoga daje iskam, no drug e vaprosa dali otsreshtnata strana mi pozvoliava. Ot strani moje bi izglejda po drug nachin, zashtoto mnogo sam se parila ot taka narecheni priatelstva v koito sam bila gotova na vsichko a sam poluchavala noj v garba!

Problem imam s nepostojanstvoto, barzo mi omrazvat neshtata i mrazia samotata...



Тема Re: kym genite strelciнови [re: Rogato]  
Авторbezime (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 09:07



Hei tova "Rogato" nik4e syvsem pasva na izkazvaneto ti
I zashto ti e da vkarvash ltvoiata logika v glavata na drug chovek. Genite strelci si imat mnogo zdrava SVOIA logika. Prosto triabva samo da gi izslushash (e, poniakoga tova se okazva nai trudnata rabota - piznavam si bez boi) i da govorish s tiah spokoino. Osobeno "ako si gi obidil" kakto kazvash. Prosto triabva ga ja uspokoish i pogovorish normalno s jenata.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.