Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хлебарки "скорпион" и мравки "рак"нови  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано12.08.03 17:13



са нападнали кухнята ми и упорито изнасят всички хранителни ресурси :((

помогнете с информация - какво знаете за хлебарките зодия скорпион и мравките зодия рак??

всеки има избор, контролът поражда възможности


Тема Това беше хитро:)нови [re: зyмyнr]  
Автор kultivirana ()
Публикувано12.08.03 17:34



Мравките винаги са зодия рак, защото се връщат, и всички са еднакви /за справка: "Градът" на Стайнбек/..

Като цяло май има само една рецепта, тази на 13-тата зодия -- "Райд"

----
Парчета От Мозайка..


Тема Re: хлебарки "скорпион" и мравки "рак"нови [re: зyмyнr]  
Автор moonlady (scorpio fan)
Публикувано12.08.03 18:24



лелеле, как мразя хлебарки, умирам от гнус като ги видя как бързат с гадните си крака, че и скорпиони били, ами сега...какво да си правя титлата


ако сериозно си писал, хлебарките се трепят с един бял тебешир, направо геноцид ще им устроиш , и не бой се, нищо, че са скорпиони няма да възкръснат от пепелта

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: хлебарки "скорпион" и мравки "рак"нови [re: зyмyнr]  
Авторradicalen (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 18:53



Proveri dali ne e zritelna izmama
slozi scrita camera i prati snimci da widim
inache shte si rasvalish figurata




Тема Re: хлебарки "скорпион" и мравки "рак" [re: зyмyнr]  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано12.08.03 19:39



само коте ти липсва, дето си пада по рачета и скорпиончета




Тема Re: Това беше още по-хитро:)нови [re: kultivirana]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано12.08.03 21:34



Хехехе.... хахахаха... хихихихихи...

Най-после някой да ме светне защо мравките се връщат...! А ако кажеш и къде зимуват "раците" - цена няма да имаш!!!
А зодията "Райд" май повече е 16-17-а... А, ве, изобщо - ако смехът е здраве - вече всички болежки са ми офейкали... благодаря за което!

~ Живата памет на Сърцето ~


Тема де да ги знам..нови [re: geminiled]  
Автор kultivirana ()
Публикувано13.08.03 14:46



..раците къде са през зимата..просто не познавам такива..пък и винаги съм имала цена .. и предпочитам така да си остане :)]:)

----
Дръж болежките в офейкано състояние! :)

В тази връзка -- току що прочетох това:

-Ало..Ина може ли?
-Ина я няма в къщи в момента.
-Знам, че е няма, защото е при мен. Аз питам "може ли?"......

----
Парчета От Мозайка..


Тема Re: де да ги знам..нови [re: kultivirana]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано13.08.03 20:43



ОКи, оценявам...

А за Ина... хъм... Тоя, дето пита "може ли?" - явно не е запознат с последните направления в карма-йогата... хъм...

~ Живата памет на Сърцето ~

Редактирано от geminiled на 13.08.03 20:44.



Тема Re: костенурка:)))нови [re: Perverznica]  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано14.08.03 02:15



мравка като срещна, никак дори не и правя път без майтап, мравка като видя и то сама(тя това) първо автоматично(инстинктивно) се опитвам да определя накъде се движи и после съвсем директно/направо челно си я посрещам (подавам и ръка) ... ааако не се справя веднага, опитвам пак и после трети път пак, не настоявам - повечето обикновено имат сериозна работа и само една малка част от тях проявяват разбиране като поставиш пръст на пътя им ... спира за секундна воъбражаемачастичка ... коя се усмихне, коя просто кимне - рядко любезно по-често неприкрито студено ииии си продължава - към замъка със себеподобни:) , има невероятнобезкрайноинтелигентносърдечни чак приятни създания измежду тях - веднага отговарят на поздрава ми и ... сеееее почва едно бърборене - да бе да:( ... излъгах упс:( ... извини ме, и те моля между нас да си остане конфузната им тайна ... те не умеят да говорят, какво ти умение, направо хич не го могат това с приказването само с единия език, их! обърках се - искам някак си да кажа, че наистина никога никак не са в състояние да кажат само едно нещо, ама ни!ко!га! ... генетично им било заложено, че и кармично вето имало някакво - колко съм ги питала и разпитвала и коооолко са ми обяснявали и пояснявали, наистина им вярвам, но усещането за тайна винаги остава помежду ни - обяснението е ясно струва ми се и лесно логично проследимо . генетична заложба + кармично вето ==> неспособност/невъзможност просто(понятието "просто" е ама ного сложно) да го кажат ==> иди че ги разбери! ... и пак отначало и така до безкрай вероятно ... никой не ги разбира съвсем:)), но пък ако някой се хване на приказка с тях - иххаааа!!!:)))) абе кво да ти разправям, не е като да са мълчаливи - с омайна лекота разказват минимумняколко приказки на минимумняколко езика едновременно, мога да ги слушам до безкрай ... дотогава и да ти разказвам мога за тях, пък исках да спомена само една - с нея най-дълго можах да остана ... имаше естествено безкраенброй наименования и всичките заедно бяха името и - нейната лесна, с умението и да казва безброй неща от! раз! нито някога ги запомних, нито схванах (тя като говори" и все току спомене кое име откъде идва ... всичките до едно си имали - кое дълбоооки, кое широооки "корени") ми шантава работа си е това според мен, и си я нарекох "Джвъ" - то е разбираемо защо ... и кратко и ясно ... пък и всичко за нея казва - тя взе че тутакси го прибави към останалите ... хубаво ми стана да си призная ... пък и жално (не беше някоя престаряла, дори "на възраст" още не беше ... да бе да! ... точно си беше на възраст и всякак си беше много точно и точна - сравнимата човешка възраст ще е пубертет пореден вероятно) жал ми стана като си представих още колко имена има да ...
пък се "запознахме" ... ами събуждам си се бавно бавно аз и както се будя си я наблюдавам - първото ми впечатление беше "ей че просто същество значи" ... лази, лази по одялото(тва пък как се пише?!?) и току забоде глава в него, вирне крачка - леко се сащисах значи, защото останах с впечатление че се опитва да мине през него (дето не ми е ясно как се пише) като я попитах, каза, че тва и било утринния фитнес и още куп/вагон такива важни неща едновременно било ... повярвах и веднага! (поне за половината от ония които разбрах) ... как точно изглеждаше Джвъ ако ти заразказваааам, ама сигурно не те интересува и още по-сигурно нямаш време, което е пък друга тема - за времето, аз имам , такава е и зодията ми костенурка" - приятно ми е ... всъщност ти какво ме питаш? изв. - не те доразбрах, да ти разказвам ли за хлебарките или бързаш?





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.