Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фалшивите героинови [re: Ariel]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано06.08.03 01:42



Щото така лъжат че сами си вярват на лъжата))и не само жените.
Това за рибите де

Изчезвам от тук


Тема хе-хенови [re: Water]  
АвторOлe,зaтвopи oчичkи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 02:13



права си, може би. ама вината ми е по-скоро в това, че съм се вързала на приказките на тези хора.сериозно ме заблуди един човек от зодия риби с асцендент водолей и марс в близнаци и честно казано не очаквах,че това ще са най-споменаваните зодии в тази тема.



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Gorgeous1]  
АвторOлe,зaтвopи oчичkи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 02:20



ами когато пиша в клубовете почти всички спинкате.



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Ariel]  
АвторOлe,зaтвopи oчичkи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 02:29



защо стрелците да се яко менте? аз не познавам много мъже стрелци де,ама тези които познавам са много свестни хора.



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Oлe,зaтвopи oчичkи]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 05:33



Nali vijdash, che e v kavichki. Tova e grafit ot edna znamenita stena.

Problemat na Strelcite che umeiat da izglejdat ujasno ubeditelni i seriozni, i v edin moment da vidish che vsichko e bilo samo poza; i da izlizat suhi ot vodata v koiato sami sa te nakisnali...iznerviashto e



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Ariel]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 09:03



abe ne znam ama az li4no ne poznavam strelec, koito luje...........
A po temata-opredeleno BLIZNACITE zalugvat s prazni prikazki ta 4ak sami se ybejdavat v tiah, no po4ti nikoga ne izpulniavat obe6taniata si.....Te sa nai dobrite v zodiaka v tova otno6enie. I opredeleno mai povejdat v klasaciata.



Тема Re: хе-хенови [re: Oлe,зaтвopи oчичkи]  
АвторWater (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 09:38



Ех, защо ли ми се струва, че сама си отговаряш? След като знаеш толкова подробности за капанчетата, заложени от звездите, въобще нямаш 'оправдание' - би следвало да си наясно и да не се връзваш. Нещо с очакванията твои ми се мержелее в картинката, но ти си знаеш А иначе да говорим убедително, повечето умеем



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Oлe,зaтвopи oчичkи]  
Автор Gorgeous1 (минаващ)
Публикувано06.08.03 14:45



Хм-нощна птица значи...

"Vsichko koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni"


Тема Re: хе-хенови [re: Water]  
АвторOлe,зaтвopи oчичkи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 04:10



ами както повечето умеем да говорим убедително, така и повечето знаем чудесно на теория как стоят нещата, ама на практика леко се пообъркваме и става ясно, че не сме били чак толкова подготвени,колкото сме си мислили, а и както ти казах изненадана съм,че тези зодии са най-често споменаваните в темета, особено що се отнася до водолея, така че и на теорията май няма да взема изпита тая година.
въпреки водният ник се изкушавам да те попитам да не би да зи зодия дева, че такъв анализ ми дръпна?



Тема Re: Фалшивите героинови [re: Gorgeous1]  
АвторOлe,зaтвopи oчичkи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 04:16



в клубовете нощна, а иначе денонощна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.