Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли в съдбата?нови  
Автор laiza (непознат)
Публикувано29.07.03 00:38



Вярвате ли,че нещата предварително са отредени или всичко зависи от самите нас?Можем ли да променяме хода на събитията?



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано29.07.03 00:50



знам ли ,проверявам))),много трудна работа((

Изчезвам от тук


Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано29.07.03 00:54



Може би



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор cмaparд ()
Публикувано29.07.03 01:06



отговора на този въпрос много ще зависи от вярата и философията на отделната личност ... или искаш да вярваш или не искаш, на всеки както му по изнася!

който се "занимава" в тази посока, рано или късно усеща, че има неща, които са "писани" и могат да се "прочетат" където трябва, но има и неща, които са напълно зависими от нас - при всеки човек съотношението между тези неща е различно, най често срещам хора, които смятат за себе си, че решават неща, които и на главата си да стъпят, няма да могат да променят и обратното, там където биха могли да сътворят невъзможното, се отказват и се оправдават със съдбата.

има една истина, която се чува в някои езотерични школи, а тя е, че баш хората, които не вярват в съдбата, най-точно изпълняват отреденото, а тези, които постоянно се мъчат да се съобразяват с "написаното" са постоянно в борба и преговори със "съдбата" и "господа", тоест потвърждение на принципа, че незнаещите най-лесно се манипулират, но пък затова живеят по "спокойно"!



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано29.07.03 01:19



сега се сетих че като бях много малкък си задавах същите въпроси като теб))

после се сетих :Внимавай какво си пожелаваш че може да се сбъдне"-не знам кой го беше казал

Изчезвам от тук


Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: DTMF]  
Автор cмaparд ()
Публикувано29.07.03 01:27



чувала съм подобно нещо, обикновено за първи път го чуваме в ситуация, в която сме си пожелали мама и/или татко да ги няма ... после когато искаме някое братче/сестриче да изчезне ... дай до продължим списъка!?

и после как да не вярваш, че си бог и можеш да "изчезваш" неща само по желание!??



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: cмaparд]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано29.07.03 01:35



Имаш някакъв нюх ама си в грешна посока


Сега пък се сетих за един много известен български лекар и интервю с него:

-Значи като е бил войник в казармата и имал само 2 лева в джоба си мечтаел да има много пари и да бъде световноизвестен.
След години се уволнил ..завършил медицина и станал един от най известните лекари в света(или хирург ,не помня точно)

И казва: Сега имам страшно много пари и слава но не съм щастлив..

Изчезвам от тук

Редактирано от DTMF на 29.07.03 01:36.



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: DTMF]  
Автор cмaparд ()
Публикувано29.07.03 01:39



пак пример за това, че човек смята, че решава сам това, което му е отредила съдбата, а оставя на съдбата това, което зависи от него - щастието!



Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: cмaparд]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано29.07.03 01:44



Или пък просто от малък си е знаел собственото бъдеще,мечтаел си той ама може и да е усещал че точно това ще му се случи наистина.


...А бе борба му е майката ,,за по интересно,ти ако успееш да промениш нещо ми кажи своето ноу хау

Изчезвам от тук


Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано29.07.03 01:46



Вярвам!
Знам, че - което има да се случва, ще се случи. А което не може да стане - няма и как да стане.
"В някой друг живот ще полетя..."

Живата памет на Сърцето...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.