Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: Laiza]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 18:04



лайза, помня темата ти, имаш пълно право да плачеш и тъжиш, но само с цел да заровиш спомена, да приключиш тази фаза в живота ти, това което ти се е случило, не значи, че си безсилна, а просто значи, че другия не е бил пораснал и не е достоен за теб, както и дефил, който явно смята всеки за неудачник, който страда, изразява страданието си с чувство и емоция и е в състояние да признае безсилие и смирение.



Тема Re: Хъм... А какво пречи събитията да те връхлитат инови [re: dePhil]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 18:12



случайно да усещаш колко дразниш хора в беда или с тежка съдба? каква арогантност излъчваш с твоя ПРЕКРАСЕН живот! има ли нещо, което да ти пука, освен собственото его? продължавай да играеш, живота сам ще те изиграе!



Тема Ми те, едни ревали 500 години, та сега се чудятнови [re: няkoй]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано29.07.03 18:28



защо са им настоящите дертове на главата.

И освен това - плачът може и да разтоварва емоциите, но не пречиства душата.
Душата я пречиства изкуплението/поправянето/превъзмогването/неповтарянето на осъзнати грешки.

И понеже, виждам, си падаш по риторични въпроси - нека помисля на глас, че в момента ти собственоръчно даваш пример за липса на вяра в себе си -
не изразяваш открито собствено несъгласие, но - недоизразени (да не кажа - недообмислени) тези на някакви "мъдри" хора.

Кои са тия "мъдри" хора бе, джанъм?!
Същите, които са измислили бисера "наклонена главица сабя не я сече", нали?
Предай им много поздрави

~*~


Тема Re: Ми те, едни ревали 500 години, та сега се чудятнови [re: dePhil]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 18:53



можеш да извърташ думите /мои и на мъдреци/ както си искаш, но с това не доказваш нищо повече от липса на толерантност и съчувствие, а те не са в конфликт с вярата в себе си, в правото на собствено мнение или с успеха в живота, те биха те направили само по човечен и привлекателен.



Тема О? Е, теб явно те дразня. Живот. Позволи ми данови [re: няkoй]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано29.07.03 19:40



реферирам към собствените ти думи - щом толкова те дразня ти би следвало да си също в "беда или с тежка съдба"?
Ами - сори.
Защо, обаче, непрестанно говориш от името на "всички"?!
Толкова ли твоето "аз" е жалко, малко и незначително?
Не ми отговаряй - подтисканият ти "аз" не ме интересува - просто ти показвам защо са глупави риторичните ти въпроси

Но, по темата - да, моят живот е прекрасен!
Прекрасен е, защото Животът е Прекрасен по принцип.
И, да ти кажа, в момента, в който престана да мога да намирам прекрасното в него, надявам се - ще намеря начин да си отида, без да правя глупави мелодрами.

И в това няма арогантност - има активна житейска позиция.

Съжалявам, че не ти допада - няма ли за всички е по-добре, ако концентрираш епистолярния си плам към себеподобни?

~*~


Тема По-привлекателен, казваш. За кого? :)нови [re: няkoй]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано29.07.03 20:00



Ако пак е за "всички" - може ли да не играя?
На това му викат помиярщина, не друго :)

Знаеш ли, имаш много мил и ... "специфичен" начин за конфронтиране, мила, - анонимно, с лични нападки, манипулативно привикване на чужди авторитети, емоционални пози с риторични възвания към съчувстващата аудитория, подменящи се, неясно дефинирани тези, боцкания изоткъмто гърба..
Направо като по учебник

Не ми се сърди, но - не ми е интересно вече.

Ако имаш да кажеш нещо съществено (чети - рационално и конструктивно) по темата - ще се радвам, иначе - по-добре недей.

Лека вечер!

~*~


Тема Re: Вярвате ли в съдбата?нови [re: laiza]  
Автор banio (ШЕГАДЖИЯТА)
Публикувано29.07.03 20:05



И двете има неща, от които не можеш да избягаш, но все пак зависи ти как ще ги възприемеш и какво ще бъде твоето заключение и реакция ако има такива.



Тема Re: О? Е, теб явно те дразня. Живот. Позволи ми данови [re: dePhil]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 20:06



Моето аз не е незначително, но не изпитвам нужда постоянно да го лъскам и бутам напред в очите на хората, а тези, които ме познават, те ме познават и без да използвам думата АЗ, дори когато цитирам "мъдреци".

Аз се концентрирам върху себеподобни, търсещи път, знание, обяснение, истина и затова съм тук, а ти като активен житеец водещ прекрасен живот какво търсиш в клуб астрология?



Тема Ами - търся три неща:нови [re: няkoй]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано29.07.03 20:43



- отговори на някои въпроси & сверяване на "часовника";
- интересни и приятни хора;
- разтуха;

Въпреки че именно ти май ще ми дадеш още една причина - определено не гъделичкаш рациума ми, но пък в най-купонджийски план успяваш да ме поразсмиваш - благодаря ти!*


Хареса ми собственическият ти напад спрямо клуба, обаче.
Както и това, че интересуващите се от астрология се предполага да са никога-не-усмихващи-се създания и сподавени мизерници с живот и разум за окайване.
Много насериозно се взимаш, мацка :)))

Хайде и аз да попитам нещо - защо една жена, "търсеща път, знание, обяснение, истина" ще пише анонимно, ако е у дома си, сред "себеподобни", при положение, че си има регистриран "ник"?

Take it easy!


________________________________________
* Мога ли да те помоля и утре къмто привечер
пак да ме сразяваш с убийствена ирония, поставящи-на-място погледи и въобше да ме погониш с метлата около лагерния огън някъде около 19ч. - ще чакам едни приятели и трябва да поубия малко време?

~*~


Тема Ама ти само кажи,нови [re: dePhil]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано30.07.03 00:52



че искаш да те гонят с метла около лагерния огън!!!
Това лесно се урежда...

А аз сега се чудя как да полетя над морето, без да се намокря... хъм... Някакви идеи?

Живата памет на Сърцето...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.