Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обичам телецнови  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 13:51



Аз съм овен и съм влюбена в мъж телец страхотни приятели сме но нещата се промениха от както имаме връзка. Тои си има гадже а аз незнам какво съм за него. Знам че ме обича, но също така знам че и не ми вярва много много. Незнам какво да очаквам.
Кажете нещо за телците мъже .... от гледна точка на любовни отношения

10x предварително



Тема Re: Обичам телецнови [re: Minala po tozi pat]  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:48



Добре де секс секс - тои е страхотен но не е само до секса
той обича да излиза с мен да бъдем заедно уважава ме
Става въпрос за характера му то че и аз не съм цвете за мирисане не съм но и той не е
колкото за доверието му към мен има ми пълно доверие, но не ми вярва че го обичам
Не съм си имала работа с телец аз затова попитах:-)
Ако е ревнив не го показва понякога немога да го усетя сериозно ли ми говори или се шегува
В един момент ми сваля звезди в другия се прави че ме няма



Тема Re: Обичам телецнови [re: ния]  
АвторMinala po tozi pat (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:56



Poviarvai mi revniv e, i hich ne se sheguva.
Inache vsichko mi izglejda nared taka kakto go opisvash.
A tova che se razbirate i ste priateli otpredi tova e nesto mnogo tcenno.



Тема Re: Обичам телецнови [re: ния]  
АвторRe (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:58



mnogo losho ti sigurna li si che go obichash, kolko seriozni sa neshtata
Oven i telec ne mislq che e dobra kombinaciq



Тема Овен + телецнови [re: Re]  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 15:11



Да сигурна съм

добре де защо да не е подходящо овен - телец

Моля някои да разясни!



Тема Re: Овен + телецнови [re: ния]  
Авторovenka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 12:28



Ами и двамата са рогати! И двамата ще искат да командват парада. Единият ще е принуден малко да се обезличи, за да вървят нещата.
Искаш ли да ти дам съвет как да го спечелиш? Освен, че трябва да си мила, нежна с него и да му говориш непрекъснато, че е най-велик... ГРИЖИ се за него, научи се да готвиш блестящо - най-вече при телците любовта минава през стомаха. Ако му наготвиш нещо вкусно и му го поднесеш с много любов - няма да го забрави и ще те оцени като подходящ спътник в живота си.
Ако си много влюбена в него и искаш да прекараш живота си с телец - поздравления! Телците са образцови съпрузи. Но ти ще трябва да извървиш доста труден път на "хармонизиране" на характерите, на постигане на "ергономичност" - момента, в който сте се напаснали дотам, че можете сами да предотвратявате настъпващата "буря". Бурите между овен и телец са опустошителни!



Тема това с храната са некакви измислици [re: ovenka]  
Авторneo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 00:35



аз лично не държа особенно да ме поят и хранят, това при мене обикновено става в движение така че............трябва да измислите нещо друго, нещо по диво



Тема Re: много ми се исканови [re: neo]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано07.07.03 01:12



да се включа по темата, понеже и аз съм мъж телец, обаче в момента ям, после ще ида да спя, защото на сутринта трябва да спечеля много много пари!

абе кви са тези глупости дето ги пишете изобщо...





Тема Re: много ми се исканови [re: Cивия вятъp]  
Автор MилkaЧoko (лилава краВа)
Публикувано07.07.03 13:00



аз също съм теле, но не мисля, че изявявам някакви лидерски качества или пък желание да доминирам, напротив, дори имам чувството, че се нагаждам прекалено много и лесно към почти всичко...едва ли не като без собствено мнение, воля и т.н...каквото стане, стане...

а за ревнивостта...мисля, че телетата са :)



Тема Re: много ми се исканови [re: MилkaЧoko]  
Авторovenka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 21:31



Според мен жената овен няма нужда от рогат спътник, а от по-мека, по-нагаждаща се към нея натура - везни например. В този смисъл исках да кажа, че като се срещнат две рогати зодии - става някакъв сблъсък, неизбежно е. Разбира се, има и изключения. Щом твърдиш, че се нагаждаш към всичко - може и да имаш успех с един овен, но не бива да забравяме, че си жена, все пак...(ако правилно съм разбрала от ника ти) Аз говорих за мъж-телец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.