Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема scorpio+scorpioнови  
АвторConfused (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 13:31



pls, daite mi suvet... kato che li i dvamata iskame vruzka, no i dvamata sme tolkova inati i gordi, che vse ne mojem da si go kajem... Nikoi ne pravi purvata krachka.. i dvamata ni e strah... samo nedoizkazvania, nameci, ujasno mnogo revnost i ot dvete strani... kato che li otnosheniyata ni vse poveche i poveche se vloshavat... Kakvo da pravia? da go izchakam li ili prosto da go zabravya?



Тема не разбрахнови [re: Confused]  
Автор moonlady (scorpio fen)
Публикувано25.05.03 15:30



говориш за ревност, намеци ....а после за отношения? какви отношения след като нямате връзка? и защо да го чакаш? ако той е по - нерешителния и го искаш наистина - действай ти! какъв е проблема?

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: scorpio+scorpio+другонови [re: Confused]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 15:37




аз съм скорпион и двамата ми дългогодишни най - добри приятели са
също скорпиони!другите двама са лъвове!каква е тази закономерност!
не съм ги избирал по това,разбира се!



Тема Re: scorpio+scorpioнови [re: Confused]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 17:40



Ako ti si momcheto, bez izobshto da i gubish vremeto i pokaji che ia jelaesh i shoot-vai for the best. Sled izvestno vreme na relaxacia (sedmica, mesec dva tri) veche spokoino mojete da pomislite po vaprosa....no nai-veroiatno niama da vi se naloji...da go obsajdate.

No ne izchakvai.





Тема Re: scorpio+scorpioнови [re: Confused]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано25.05.03 22:51



Мда, познато ми е...даже бях писал някъде за подобна връзка. Само едно ще ти кажа - има много страст и секс. Обаче ако единия си признае, че има някакви чувства, му се наранява достойнството май и става не толкова интересно. Скорпиона обича да властва, но друг скорпион едва ли би му го позволил. Затова е интересно, кой ще се предаде първи в обятията на другия...

When you call my name it's like a little prayer
I'm down on my knees, I wanna take you there





Тема zdrastiнови [re: Confused]  
Автор Ginekolaga (veteran)
Публикувано25.05.03 23:21



sushtata istorija s men ebshe.emi gordosta mi ne mi pozvoli da i se obadia tret put.i tia en s eobadi.sujaliavame i dvamata m,nmgoo sum siguren.nedei rpavi tazi greshka,napravi purvata krachkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa molai teeeeeeeeeeeeeeeeeeee

chovek cial jivot e sam


Тема Purvata krachka e rabota na muza,нови [re: Ginekolaga]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 23:43



.....ne se nabutvai da ia pravish ti, te i bez tova imat po -dobrite karti.
Interesno... i az imax takuv sluchai ,no i do den dneshen ne mozax da razbera steshe li nesto da stane, prosto nikoi ne posmia da navleze v dulbokoto...
ima edin laf za takiva sluchai:
" Samiat vupros veche e otgovor." t.e. stom ne si siguren znachi ima zasto da se sumniavash.
az mrazia neiasni raboti i stom edin muz ne mu stiska da mi kaze kakvo iska , znachi ima nesto gnilo v Dania.
Ti si prezeni de...



Тема Re: zdrastiнови [re: Ginekolaga]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано25.05.03 23:46



Кога стана гинеколог пък?



Тема a ti da ne i ot VARNA na 24 godinki?нови [re: skorpio]  
Автор Ginekolaga (veteran)
Публикувано26.05.03 07:38



az oshet sujalaiavam za taia de,beshe istinska dama.KVa pruva krachka,zvunaih i 3puti tia ne izleze s men,se otlagashe po razlichni prichini,ama mai daje beshe hlutnala po mene.Az sled tva spriah da zvunia,akzah i tia da sa obadi kogat moje.E ne sa obadi,.ens htot ne am iska,ashtoto e prekaleno gorda kato men.

chovek cial jivot e sam


Тема abe d aima tamнови [re: DTMF]  
Автор Ginekolaga (veteran)
Публикувано26.05.03 07:45



dedaznam i az

chovek cial jivot e sam



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.