Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Жена Рак - Мъж Рибанови  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 19:52



а сега да ви видя!



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: Лизa]  
Автор kiss (смях)
Публикувано25.04.03 19:53



Какво толкова да се вижда. Та вие ще се подкрепяте безусловно.



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: kiss]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 20:09



разкажи ми по-подробно моля те!!!!!!



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: Лизa]  
Автор kiss (смях)
Публикувано25.04.03 20:27



Винаги и винаги ще се привличате особено, ако излезете извън цивилизацията, най - добре ще вие в планината. Ако пък нещо накърни твоята или неговата чест независимо от това кой прав или крив вие ще се защитите - ти него, той тебе. Така, че вие сте благословени от взаимодействието на подхождащите ви се характери на базата на астрологията. Вие сте водни знаци, а те се имат присърце когато попаднат заедно. И всичко това е на базата на честолюбивостта ви заложена в човешкия характер. Достойнството, ако е опора за човека то вие ще сте много силни щом разчитате на това нещо. Но ако става въпрос за различни неща засягащи съзнанието ви пряко например работа, дълг, свобода, в търсене на себеизграждането тогава отговарят други взаимодействия. А не само достойнството ви. Дали ще изкарате безболезнена любов то се знае няма да се чувствате засегнати. Въпросът опира до това и какви други влияния ще изпъкнат наяве след като веднъж вече любовта е споделена. За тези влияния може да се даде оценка обаче не само на базата на слънчевия ви знак, ами и на другите планети които отговарят точно за това - какъв е човека когато ножа опре до кокал?



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: kiss]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 20:40



супер!ти си велика!

ако ти кажа какви са ни планетите, ти ще ми кажеш ли какво следва:))
ами
аз съм Рак, с Луна - Везни, Венера, Марс, Юпитер в Близнаци, Меркурий в Лъв, Сатурн в Риби
той е Риби, Луна - Овен, Венера - Козирог, Марс, Юпитер в Стрелец, Меркурий - Водолей, Сатурн в Телец



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: Лизa]  
Автор kiss (смях)
Публикувано25.04.03 21:04



Какво следва ли? Домовете са също са от голямо значение. На него най - нежното нещо в живота ще му е да пробива напред, като това ще си негова максима която ще се опитва да защитава, чрез волята му за свобода. Разбираш ли той желае да е свободен не заради самата свобода, ами за да запази нежното си его по този начи т.е. да бъде свободен означава да се чувства добре в къщи едновременно като изразява енергията за свобода и философски подходи, но те ще са му нужни само до толкова до колкото да направи нещо за самия себе си. Ти с твоята Луна във Везни може би ще му позволиш да бъде така като го научиш да бъде контактен към всички хора вътре в семейството. Това правило ще го наложиш, чрез ума си. И дано да успееш, но в това ще се крепят различията ви най - общо казано. И използвайки ума си трябва да внимаваш да не поднасяш аргументите си надменно и гледай също той да не те изпързаля като ти подхвърля все неочаквани или ексцентрични факти.



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: kiss]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 21:33



имам много въпроси:)))какви неочаквани и ексцентрични факти? и други:))



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: Лизa]  
Автор kiss (смях)
Публикувано25.04.03 21:46



Въобще не би трябвало да се говори без присъствието на домовете. Ексцентрични факти това са модата, новите неща като тенденция и всичко което още не е възприето от цялото общество.



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: kiss]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 21:50



да, но знам само моите домове, не му знам асцедента, то и за моят час майка ми не е сигурна



Тема Re: Жена Рак - Мъж Рибанови [re: Лизa]  
Автор kiss (смях)
Публикувано25.04.03 21:53



Не би трябвало да се притесняваш. Казах тези неща като принципни различия. Тези различия съществуват при всички хора. Опитах се да обясня при вас горе долу в какво може да се изразят. Те не са опасни никому. Напротив те придават дълбочина на характера във всяка една връзка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.