Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:20



Ако се поразровите из темите, несъмнено ще забележите, 4е това е най-оплюванат зодия.

Аз много си я харесвам, но изглежда на това мнение са много малко хора тук, а дори и сред познатите ми и приятелите ми.

КАжете моля, какво толкова предизвиква във вас останалите такава негативна емоция, наясно съм с някой не дотам добри 4ерти, но все пак ако раз4итам на обективността ви и въпреки нея 4ета толкоwа лошотии, зна4и може би все пак има нещо гнило?!



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: DDD]  
Автор kiss (смях)
Публикувано22.04.03 11:36



Мен също близнака ме кефи, ала хората не обичат да бъдат разобличавани, че вероятно са тъпаци. Близнака точно това прави. Той доказва колко е тъп и прост човека насреща му. Едно е да отида и да обидя някого или да му се нервирам, да му крещя, но съсвем друго е да го оплета в собствените му гупостти. Оттук произтича негативното мнение за близнаците. То е проекция която не е лично тяхна. Хората се ненавиждат и за това мразят близнаците като им подхвърлят, че се ненавистници, измамници, лъжци и още много други подобни.

Една от многото истини е, че близнака има агресия на умствено ниво. Та той, ако не я изхвърли по някакъв начин ще се чувства кофти. Много по-добре за него е да продължава да прави това което желае. А ако направи нещо нередно, чак пък даже аморално ще има кой да го санкционира за да не продължи по- напред и така той сам ще си сложи спирачките. В крайна сметка нали и той е човек.

Близнаците са нужни на света за да има кой да разкрива мащабното мислене. Той когато издребнява не го прави, защото той е дребнав, а за да покаже колко са закостеняли мозъците на хората които не са близнаци.



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: kiss]  
Автор2_of_a_kind (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:43



Imenno kolejke!

Daaa, no az puk naosledak taka sym se stisnala 4e s mnogo usiliq moga da obidq nqkoj na intelekt, naposledak wse gledam da ne zasegna drugiq otsreshta, trqbw ada e naistina mnogo iznerwqsh i da mi izliza s absurdo tapi i ograni4eni idei za neshata, da se darji kato profan da nalaga zakostenqloto si mislene na okolnite - tova we4e me wbesqta totalno - i ela gledaj na kakwo go prawq s dumi!! i to ne s nqkakwi prosti obidi deto moje da gi izmisli wseki srednostatisti4eki 4owek vklu4aq sebe si, neee - tova ne moje da zasegne otsreshniq tolkova kolkoto spokojno i posledowatelno, logi4no da mu pokajesh kakwat e neshtasnik, samo deto ako e mnogo glupav pak nqma da razbere, no, v krajna smetk aaz si polu3\4awam swoqta doza udowolstwie ot slowesnite ataki. Komunikaciq - tova e mototo i dvijeshata mi sila, komikaciq i obektiwnost!



Тема WOW!нови [re: kiss]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано22.04.03 11:56



Не случайно, единственото, от което се страхувам съм аз самата!

The big wheel keeps on turning...


Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: DDD]  
Автор7 (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 12:05



Най-после! От толкова време чакам някой да каже добра дума за нашата зодия. Вече бях започнала да се чудя - абе аз си знам че не сме съвсем добрички, ама чак толкова черни не подозирах че сме в очите на околните. Започнах да се съмнявам в собственото си поведение...



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?! [re: DDD]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 12:15



to4no za towa pitam i az!!!

azshtoto i az zapo4wam da se samnqwam w sobste\wenoto si powedenie i po4wam da se 4udq kakwo tolkova prawq,

no realno poglednato imam nabludenie 4e priqtelite me obi4at a poznantite pone powe4eto haresavat (tow arazbira se na powarhnostni niwo hareswane zashto ne moje da se kaje 4e me poznawat) no da, po walnuwash i ostroumen sabesednik ot bliznak ne sam sre6tala, i to v smisal quick-minded - tova cenq naj-mnogo
nqma nujda ot mn mn obqsneniq prosto kavash edno a 4owek avednaga go analizral obmizli l i ima swoe mnenie
4uwstwoto e strahotno!



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: DDD]  
Автор cмaparд (ценен)
Публикувано22.04.03 12:58



принципа на астрологическия знак "близнак" е да черпи и трупа информация и знания като база данни и да предава тази информация, не заради самата информация, а заради самото препредаване /приказката/.

защо други не ги понасят е, че другите си имат други задачи, например една дева няма до понесе близначешката информация, защото не е подредена, не е разбита на частици, описана и идентифицирана, не е наречена каква функция изпълнява.

стрелците пък не могат да възприемат информация, когато не знаят каква цел изпълнява, за какво може да се използва и не обичат някой да ломоти само за да си ломоти. един разговор трябва да има цел и да излезе нещо на края иначе е безмислен, което за близнаците е от без значение.

в сравнение с подхода на козирога на близнака му е все едно какво значение имат знанията, които предава, дали са свързани и с други такива знания, дали е систематизирана и легализирана информацията.

в сравнение със скорпиона, пък става трагично, защото скорпиона не признава информация, която не се знае откъде е и кой я е сътворил, защото информацията е манипулация, на кого и за какво му е нужно да пуска такава информация сред хората?

надявам се, че това малко от малко обяснява за какво става дума при близнаците, а не е само още една ненужна информацийка



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: cмaparд]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 13:30



hm....da moje bi si praw, no puk kakwo udowolstwie e da wodish razgowor kojto ne e predwaritelno planiran, ne e razbit na podto4ki (za devata) ne e sinteziran i dokumetiran, ne e podkrepen s legalizacii i tem podobni .... kakvo udowolstwie e da se razgowarq i da se rajdat idei nad koito da se misli, da imash sbodata da vihrish mislite i intelekta si...

praw si, naistina conversationa s drugte predstwiteli biwa leko zatormozen ot tehnite iziskwaniq za ka4etwoto i dostowernostta, opsdredenostta i smislenostta na informaciqta. bliznacite malko se poiznerwiat, kogato ne gi slushat i besnetq kogato biwat zadushavani s replika ot roda na"Are stiga gluposti", "Uf, mnogo zadalbahme", "Abe kvi sa tie raboti, daj da naprawin edi-si-kvo", ma4no go priemam az li4no, kogato mi s eotreze ot wremeto za slovoizlianiq...



Тема Re: БЛИЗНАЦИТЕ-най-гадната зодия?!?!нови [re: DDD]  
Автор cмaparд (ценен)
Публикувано22.04.03 15:21



близнаците не измислят нищо ново, нямат никакви нови идеи ... новите неща се раждат от принципа на водолея ... функцията на близнака е само да препредава чуто, видяно и научено.

думите интелигентност и интелект нямат нищо общо с близнаците или въобще с някоя зодия. това, че някой му се говори или говори много, бълва много думи и изречения едно след друго не значи, че има какво да каже или че ражда нови идеи. интелигентността няма нищо общо с трупане на знания или дарба слово



Тема Re: за интелигентносттанови [re: cмaparд]  
АвторPhryne (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 16:20



Здравей!

Ще ми бъде интересно, ако споделиш какво представлява интелигентността от астрологическа гледна точка (ако изобщо е коректно да се формулира подобен въпрос).

По принцип се твърди, че имало различни видове интелект. Пример: някой, надарен със страховит "шахматен" интелект, често се оказва тотално неспособен да разбере логиката на даден чужд език, т.е. липсва му т. нар. "лингвистичен" интелект.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.