Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Камъчета за теб ...нови [re: лъжлa]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано26.04.03 02:35



Спинкай спокойноНарочно написах човек а не човечка



Тема Re: Добро утро.нови [re: cмaparд]  
Автор tondy (нищо)
Публикувано26.04.03 05:16




Извинявай...
Безценна!!!
Днес е Великден!Весело прекарване!


P.S. Ейй ... ама ти наистина много бързо припалваш!



Тема Re: Много ме изкушавашнови [re: Лилия]  
Автор moonlady (scorpio fen)
Публикувано27.04.03 11:24



може да не са най-бъзливите, но имат един много особен страх, който им е най - силния според мен - от самите себе си и той най - много ги тормози...така се гмуркат , че...:))

" В живота нищо не ни е обещано. Никой не е сключвал договор с нас. "


Тема Re: offline modeнови [re: Phryne]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.04.03 21:45



Чаровна си,
Здравей, какво ти коства да ми го кажеш, нима си мислиш, че ще се повредиш или аз наистина ще стана такъв, или не?
Аз пък те обичам!
Това е единственото нещо което не мога да си обясня в този свят!



Тема Re: offline modeнови [re: cмaparд]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.04.03 21:47



Съжалявам нямам си КЮ, нищо си нямам аз, в това е силата ми!
Радвам се, че имам теб за събеседник.



Тема Re: offline modeнови [re: Amore]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.04.03 21:53



Здравей, че нали съм ясновидец, нима си мислиш, че не виждам двата извора в теб. Силата ти да пускаш свободно който си пожелаеш от тях на свобода. От единият ти извор изобщо не се интересувам и не му обръщам внимание, защото виждам че той не е от теб, а е изпитанието ти.
Днес и празник и желая да ти кажа хубави неща от извора си, аз вече си ги мисля за теб и това е достатъчно, за извора...аз и ти сме само средства за изява, а изборът си е наш.
Наздраве!



Тема Re: offline modeнови [re: ПЪTниk]  
АвторPhryne (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 19:09



Ми аз го казах, но мога и да го повторя и потретя:
чаровен си и мил.

А защо да обичаш е нещо, което не подлежи на обяснение (в този свят)?
Когато нещо не може да се обясни, значи ли, че е наш недостатък?
Или е предимство? От Тяхна гледна точка.




Тема Re: Философия и астрология?нови [re: cмaparд]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.04.03 19:22



Какво виждам...значи в другите "светове" действат други закони...въпреки огромното си разнообразие в природата принципите са малко...та законите са създадени на същите принципи както при нас...ние работиим за пари, работим и с ум и др. и с физическите си органи РАБОТИМ ЗА ПАРИ.
Онова за което ме питаш за плесницата и кармата е съвкупност от дух и физика, духа управлява физиката като въздейства на волята да ни въздейства/трудно намирам точни думи/. Така... Ако съвкупността от дух и физика се въздържи от кармичната плесница всяка част от теб получава наградата за труда си, справедливо възмездие. За физическото възмездие наречено от нас карма вече знаеш, а за духовното възмездие там за въздържание от зло се дава възнаграждение, а за невъздържание и добавяне на зло се прилагат санкции. За разлика от тук, там компромиси не съществуват...
Всеки работник заслужава наградата си, тези закони са неумолими и справедливи.
Силата ни тук на земята е свободния ни избор който винаги имаме-резултатът не зависи от избора ни!
Последствията, кои последствия, кога...ако сееш вятър ще жънеш буря...от сеитба да жътва минава време..колко време? Не можем да говорим за последствия-няма последствия има моментен избор, сега и тук, днес, всеки миг е уникален, аз също съм уникален
Това което ти пиша и доста грубо казано, трябва на ухо да ти говоря, знаеш ли колко мек глас имам



Тема Re: Философия и астрология?нови [re: ПЪTниk]  
Автор cмaparд (ценен)
Публикувано28.04.03 19:37



какъв избор имаме, когато последствията не зависят от избора ни? прав си, но трябва да изроптая за да ми се успокои душата

с това, че всички работят за пари не съм съгласна ... познавам хора, които не работят за пари. парите не са духовна единица, а само материална. пък може и да обърна логиката и да попитам, дали само това за което се плащат пари е работа?





Тема Re: Философия и астрология?нови [re: cмaparд]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.04.03 20:13



Говорех за принципа...има изключения...за работата и парите..понякога чрез парите понякога заради тях. Може би, може би като осъзнаеш важноста от избора си и как така с него се самоопределяш, плащаш му цената, няма да роптаеш а ще се възползваш от дадената ти възможност, може би...
И човек и дух и материя заедно! Така че не дели материалното от духовното , а го събери както и събрано това в нас човеците!
Не сме създадени да работим физическа работа, въпреки че тя подържа физическото ни тяло, това може да става със спорт например.
Основната ни работа за която сме създадени и имаме прекрасни условия е в духовната сфера... в началото е бил духът и не си мисли че ни е създал за да му създаваме проблеми или да ни дава обяснения защо и как. Основната ни работа е да имаме ясна и здрава връзка за контакт с духа и да си служим заедно един на друг, а духа и ние сме част от едно Общо и служим на него.
Сами ще загинем, трябва да ме пазиш...и аз теб, и тях, и нас?
Много ли ти се говори за тези неща?
Не забелязваш ли че за да вижда човек с физическите си очи не е необходимо да познава законите за пречупване на светлината?
Имаме си всичко, ти дори имаш и мен сега!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.