Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 27.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови  
Авторblizna4ka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 11:26



kak moze tiq ovni da sa takiwa rogati i twardoglavi!

kakwo da prawq s edin takav neprobivaem individ, az koqto probivam vsi4ki!!!
pls nqkoj da mi dade sawet 4e ve4e se 4udq kakwo da prawq!

maj trqbw ad asi zema edin osten \, moje bi toj shte pomogne da izra4kam tova gowedo!



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: blizna4ka]  
АвторчepвeнaтaCoня (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 11:37



Хаха! Кажи какво те ядосва този мъж? Пък да помислим как да го укротим!
Я се успокой и разкажи!



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: blizna4ka]  
Автор dalala ()
Публикувано01.04.03 11:46



Ami ot moia skromen opit (a az mai sashto sam bliznak se okaza) sam ustanovila, che ako chakash ot vljuben oven da napravi parvata krachka - zabravi..... ama ti mai ne chakash.... Taka che edinstvenoto neshto, koeto moga da te posavetvam e kakto i da se darji toi, ti da si prosto mnogo postoianna v "presledvaneto" si - Imah edna priiatelka, k izprashtashe edin oven sedmitzi nared vseki den do tiah, dokato toi nakraia "zagrial".....
E, uspeh.... zashtoto bliznatzite mai ne sa ot nai-postoiannite......

"Vav teb choveche ima bezbroi galaktiki, a ti si se zarnal samo v edna zvezda"


Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: dalala]  
Авторblizna4ka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 12:00



:)) da, hi4 ne sam ot postoqnnite, no v slu4aq taka me glozdi towa "presledwane" i taq tapa uporitost i bezdejstwie, 4e makar i we4e da mi e pominala trapkata, pak si me qde ot vatre i se iznerwqm, ta kazwash da sam po-postoqnna, be i mojte priqtelki taka razprawqt, ama e dosta iznerwqshto, oshte powe4e ,4e sam swiknala neshtata da stawat barzo, i to kakto az gi iskam....mn mi e trudno, z apraw pat sre6tam takova neshto!



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: blizna4ka]  
Автор dalala ()
Публикувано01.04.03 12:08



Ami ti, ako iskash - mojesh znam, ama "Vnimai kakvo iskash, zashtoto moje i da go poluchish!", imashe edna takava prikazka

"Vav teb choveche ima bezbroi galaktiki, a ti si se zarnal samo v edna zvezda"


Тема Ти нямаш проблем!нови [re: blizna4ka]  
АвторчepвeнaтaCoня (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 12:19



В началото всяка връзка е крехка и много неща са необясними за нас докато не опознаем човека и не разберем неговия свят!
Затова изчакай. Опознай момчето и може ще разбереш тези негови състояния.
Любовта е жива материя, тя търпи развитие, реагира на всичко около нас. Не може да е една постоянна величина, затихва, после се разпалва.
Имаш и алтернативен вариант да се държиш огледално, както той с теб.
Не виждам смисъл от битката, която искаш да водиш с него. Не е нужна.
По-добре влез в битка със себе си, определено имаш какво да победиш там!



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: blizna4ka]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 12:57



Аз имам същия проблем. С мъж Овен. Дава признаци, че си пада по мен, но до нищо съществено не се е стигнало. Това е от 10 месеца насам. Виж по назад в страниците в този клуб има въпрос от мен за мъж Овен. Доста хора ми отговориха, може и на теб да са полезни. И ако имаш някакви резултати - моля те, обади се!!!!



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!(na ot4aqna)нови [re: Oтчaянa]  
Авторblizna4ka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 13:55



sweet, ne znam tuk arazni saweti da ne se otkazwam, da napawam az , da poddarjam kontakta s nego, ama ze da mi pisva! ne e li malko tapo az da sam postoqnno w osnowata na iniciatiwata i da morq i 4uda kvo stawa>!?!

a i nomera s ogledaloto, da s edarja kato nego ne znam do kolko e efektiwen, vaobshte izobshto ne mie qsno kak da dejstwam s tozi mladej....

naj nakraq shte zema da s eotkaja, no ve4e kroq i mrasni planowe da go zaribq strasno, a posle da mu skracna sas zabki i da se prawq na interesna, da vidi hubavo li e!!!

4udq s ekak oshte ne sam s eotkazala - rqdko si zadarvam vnimanieto za po-dalgo wreme, no kogato nqkoj se opawa --- vse powe4e se zaribqvam...zashto 4oweshkata priroda e takawa....



Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!нови [re: blizna4ka]  
Автор Crystal (bloody™)
Публикувано01.04.03 16:07



Ох скапа!!!Аз съм овне!праити ми едно маил42 на kotetto@abv.bg

Obicham da obicham i da bada obichana


Тема Re: Tiq OVNI me vbesqvat!!!!!!(na ot4aqna)нови [re: blizna4ka]  
Автор faflichka (manqchka)
Публикувано01.04.03 19:58



slushai sega mila..STARATA OVCA da ti dade suvet...
ostavi kakvo ti kazvat tuk..drugite...trugvai da bqgash....tova e predisvikatelstvoto....
Umirame da gonim i da ni e trudno...
Ne si li chuvala che Ovnite sme mazohisti...
Ako edin oven te jelaae milichka.. predstava nqmash kakvo moje da napravi..
i kak moje da ohajva..i na kakvi unijeniq moje da se podlaga...samo i samo da te ima
men specialno ne me e uhajval Oven ..no imam priqtelki uhajvani ot Ovni i te sa mi jiv primer ..
taka che ne goni ti...kakvoto i da ti struva..dai nazad...
ako predstavlqvash naistina interes za nego...shte razberesh kakvo naistina e vluben Oven :))/lele...kakva sum predatelka...
..ama jenskata solidarnost e po vajna /:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.