Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Вярно ли е това разсъждение?нови  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано09.03.03 21:24



Всички влияния се предават чрез екзалтация: например, понятие партньора ( мъж, жена), които се отъждествяват със 7 дом, зависи от знака Зодиака и от планетата, намираща се в 7 дом...

Пример:ако възходящия знак е Овен, а на десцендента, соответственно Везни, и Сатурн в 7 дом, а Вулкан (управител Везни) се намира в 1 дом ( в Телец), то в този случай партньора се описва по следния начин: Стрелец - от Везни, экзалтиращ се в Стрелец; Везни - От Сатурн, экзальтиращ се в Везни; Козерог - от Овен (1 дом), экзальтиращ се в Козирог, и накрая Нептун - экзалтация чрез Телец. И това е сборен портрет - описание на партньора. Все эти знаки Зодиака и Планеты и дома влияния могут быть или просто выражены как главные, или очень сильные, или в падении...



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: DTMF]  
АвторApиeл (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 21:41



Нещо много неясно звучи...откъде го намери?



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: Apиeл]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано09.03.03 21:50



От някакъв руски сайт,след като го прочетох няколко пъти вече схванах логоката на разсъждение обаче дали е вярно незнам.



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: DTMF]  
Автор omeg@ ()
Публикувано09.03.03 22:27







Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: DTMF]  
Автор vizantiika (gadna)
Публикувано10.03.03 00:06



Аз май нещо съм тъпичка и не схванах...кажи например в моя случай какъв е партньора-АС Рак,с Юпитер в 1дом,в Лъв,а ДС-Козирог,без планета там.В 12-ти,само до АС/в Близнак/се бута Луната...?

Докато се смееш,още си жив


Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: vizantiika]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано10.03.03 00:48



При положение че си родена около 17 ноември 1978 по онази логика излиза че ще има нещо от везни+дева+лъв

Козирог се екзалтира във везни,сатурн от 3 дом се екзалтира в дева,а знакът дева от 3 дом се екзалтира в лъв

по друга логика човекът ще е сериозен тип(десц. в козирог)и ще оказва влияние в твоето обучение,или пък ще се запознаеш с него чрез брат или сестра или пък по време на учението ти(управителя на десц в 3 дом)
i ще е красив (секстил на сатурн с венера)
+оригинален(секстил със уран)но мълчалив(квадрат сатурн и меркурий)

Да не вземеш да ми повярваш ей,стъкмистика е

Редактирано от DTMF на 10.03.03 00:59.



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: DTMF]  
Автор geminiled (не съм в час...)
Публикувано10.03.03 01:56



Аз пък така и не му схванах логиката...

Според мен, нещата в астрологията, които "работят", са простички.
Всяка планета си е на точния градус в някой знак, а този градус е в точно определен дом...
Ако в 7 дом са Везните, това би трябвало да значи следното: човекът търси в партньора си баланс и красота. А партньорът вижда в него очарователен колебливец :)))

Освен това, Вулкан ми е малко неуместен - особено като управител на Везни.

Jus primae noctis


Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: geminiled]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано10.03.03 02:42



Съгласен съм но ще проверя и тази версия ,а ти да не си помисли че нейните планети си нямат точен градус и дом-информацията която ми даде ми стигна да открия датата и на раждане ,пък и часа и минутите дори.

Е,може да е родена и през 66-та ама не ми се вярва.

За вулкан не знам,той ми е много мътен но другите управители са си същите

Редактирано от DTMF на 10.03.03 02:48.



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение?нови [re: DTMF]  
АвторDrako (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 10:55



Не това не е вярно! Характера на партньора не се определя по този начин! Руснаците са автори на какви ли не глупости, тази е една от тях! Характера на партньора зависи от знака на върха на седми дом, от планетити в седми дом, от характера на планетата образуваща най-точния аспект с върха на седми дом и от производните домове.
С тази информация можеш да опишеш партньора с точност от около 70% и то това е партньора за който евентуално ще се ожени/омъжи съответната личност, а не всяко гадже с което може да има някакви отношения. За по голяма точност трябва синастрия.



Тема Re: Вярно ли е това разсъждение? [re: DTMF]  
Автор geminiled (не съм в час...)
Публикувано10.03.03 12:52



За да си изведеш датата на раждане, че дори и приблизителния час, е достатъчно да имаш точното положение на една "лична" и една "тежка" планета и куспидата на някой от домовете. Това не е невъзможно.

Обаче много се зачудих на:

Стрелец - от Везни, экзалтиращ се в Стрелец
Козерог - от Овен (1 дом), экзальтиращ се в Козирог


Не мога да се сетя кое се екзалтира в Стрелец, нито пък как Овен се екзалтира в Козирог - а това се разбира от този текст...

Jus primae noctis



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.