Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Учебник и програма!!!  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано31.08.02 19:21



Здравейте!
Моля да ми препоръчате учебник по астрология. Знам основните идеи и принципи на астрологията, но ми трябва да направя едната крачка към правенето на хороскопи - конкретните факти. Само с принципи не става.
И още - имаше тема за софтуер. Така и конкретно име - имаше списък - на най-доброто не се появи. Затова нека сега си кажа какво мисля, че ще ми трябва. Програма която прави всевъзможните сметки, а не само разположението на планетите - за астролога да остава само да тълкува.... Но "абсолютно" точно и професионално. Грешката при изчисленията да е под половин секунда. Писал съм дипломна работа за ефемериди в математически факултет, така, че знам какво приказвам.



Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор kpocт (астролози)
Публикувано31.08.02 20:51



за какво ти е тази половин секунда?



Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: kpocт]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано31.08.02 21:54



Добре - четвърт секунда



Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 23:45



Книгата вече е сканирана и е в България. При добро желание и отзивчивост, може и да ти помогнат.





Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 07:22



най-добрия учебник и програма за себе си, човек сам ги открива, като прегледа много такива

карай наред, каквото ти попадне - няма нищо случайно



Тема :::нови [re: AH]  
Автор Hamaelleon ()
Публикувано01.09.02 08:30



Пък аз бих му казал, че никаква книга няма да му помогне. "Книги" ходещи на два крака има навсякъде около теб, огледай се, Философе:) То книгите ги пишат или "Философи" дето всичко им е ясно или мацки-бабки дето вместо да хванат да си изрежат ноктите само ги смучат, гризат или там квото се прави:))))

::: dot Technologies ::: Transform Visibility :::


Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: 4eHe]  
Автор kpocт (астролози)
Публикувано01.09.02 09:07



за каква книга става въпрос? Поне автора посочи.



Тема Re: Учебник и програма!!!нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор kpocт (астролози)
Публикувано01.09.02 09:16



Това е безсмислено -- четвърт секунда.
Автор като Чарлз Картър може би ще ти свърши работа.



Тема На български ли е?нови [re: kpocт]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано01.09.02 09:28



Има ли го на български?
А за точността - може и прав да си - просто искам да имам пълно доверие в компютъра си, за да си върша спокойно работата. Не само в тоя случай.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 01.09.02 09:30.



Тема Re: :::нови [re: Hamaelleon]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано01.09.02 09:33



Абе то от ходеща книга на два крака нищо не научих ... Е не ще ви излъжа - научих доста, ама точно това което ми трябва - нащо като да ти подарят прекрасна кола ама да не са те научили да караш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.