Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови  
АвторПOKCOPOX (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 13:07



Уважаеми съратници от клуб “Астрология” !!!


Предлагам на всички Вас с общи усилия да направим една класация за десетте топ-астролози на България – ТОП 10.
Ето една примерна схема за такова начинание:
Всеки, който посещава клуб “Астрология” в Дир.бг ще има право на глас, за да посочи първите трима по негова преценка. Първият от тях ще получава 15, вторият – 10 и третият – 5 точки. В края на уреченото време за гласуване събралият най-много точки придобива званието Астролог № 1 на България и наградата 7-те небеса, заедно със скачане с парашут от седмото. Определят се и неговите подгласници със съответни награди, както – и цялата класация до десето място. Предлагам такава класация да правим на всяко тримесечие, т.е. – на всеки сезон и най-напред да започнем от сезон Лято 2002, като малко преди 22.09.2002 г. обявим резултатите.
Можем да направим подобна класация и в обратен смисъл като изберем 10-те най-калпави астролози на България и Антиастролог №1 с наградата скачане без парашут от седмия етаж или хайде да не бъдем толкова жестоки – от първия.
След време нищо чудно да се превърнем във важна институция, особено и ако някой медия подеме инициативата.
Очаквам вашите отзиви!

ПОКСОРОХ



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: ПOKCOPOX]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 14:03



Нямаш си работа - Създателю на йерархии :))))

Дай по-добре Мис "Урания" :)))
Хем хубави, хем млади и хем Истината казват :)))



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: PaXapи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 14:37



да:) и най-вече твоята китайка:)

питай я днес самолетите безаварийно ли ще пътуват:)

ако даде лоша прогноза изобщо не ми я казвай:)



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: AH]  
АвторPaXApи (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 16:37



Нова тема - самолетостроене :))
Днес си говорихме за тибетци и пещери :))
А китайката иска в Египет да ходи :)))
Тибет им е под носа, а те в пирамидите се врат :)))
и в нови супермаркет-вериги :)))

верига-пирамида
с отрязан връх
слънцето отразява

А днес в самолетите ще сервират люто :)))



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: PaXApи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 17:22



колата, която трябваше да ни посрещне са направили опити да я пооткраднат:)

представяш ли си - и в Стокхолм е като в БГ:) - пък там трудно се пътувало на стоп:)

кофти звездна конфигурация - добре че свърши по рано сесията:)



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: AH]  
Автор Циraнkaтa (с чизми)
Публикувано20.07.02 17:47



ай! ма ни мож ли го рече така ... е, по така - а?!?
а ?!?
ей тъй: Омега е невинна! В столицата на Бг е както в повечето европейски столици ... ми тъй де ... са дзверихме лани по туй време - пущиня омега опасна ... пущиня столица- лошо място (мен най ми ареса в полицията - аййй само пусти плевенски полицаи - голяями срамежливци :))))

имало то видов ден - да не е днеска?




Тема Re: ха ха:((нови [re: ПOKCOPOX]  
Автор Циraнkaтa (с чизми)
Публикувано20.07.02 18:42



брааавос! - ама пък и умно и пък и учено и пък и пък подредено(дъл да та не цуна по челцето) ... ай да не са ти уроки!:))

... ма то, кака,най-напред ше искам аз да ми обясниш - ей, така като на проста жена ... койо е, кака, асторолольог(ти знаш там как са вика) па после койо да му е "топ" ...(ай да не се не мъча пак с тая пущина дума) ... те така да си ми речеш - от към коя страна да го гледам, койо да му е топ, койо инак мое да е му е ... накъде най да са заглеждам, и дек да не поглеждам

... мии - аз знаиш съм по калабалъка - де що го има ... ни могъ съ устоъ - и аз там!

аууу:))) тъ не и срам! туй що си го рече:(((

... споокойно, кака - нема да гепим от точките - ей, на! чесна дума!!!:)))) аз и като краднем кака - само убави няща ... що да са ми от полза и на мен и на циганьетата и на катуна иии и за далавера да става,кака - да го поразменим с некой друг ... ем търговия ем далавера - ма най-важно е кеф да праи:)))) наа секой, какин ... точки топ - ко ша ги праяяяя ... нема кака да гепим

И ... още по-така ачик да си ми речеш - другите дето точки ше дават и зимат ... или те ли така - или може и онака ... сящай са де)))
иии ... ония астрололо... (пущина дума) дет са по чужбина - да е ясно! ша са броат ли кака за ..."топ!" ...или задруго тех да ги сметам (и за какво бе джанъъъм)

ама ай ней се - дай дотук да ма рассянчиш ... па после - шъ видим:))))

а! за малко да забравим (ай проста ми глава бе) -

Евалата! да ти речем кака

... ей такова кат видим, кака:
"В противен случай тя неизбежно ще се превърне в диктатор и във все по-явен негов враг, който ще го доведе до почти пълна физическа и морална разруха." - кат мед ми на душата глупа ... ама ти кажееем - сууууупер ... начи ко е на артия са карааме бая време на едното място(сящай са де - WC) с мой ... май Асан, и с Манго разправиии - до планетята, кака, ама си ги събирам и си диплим и си ги кътам (кат ми плъзнат начи из бостана охлювите голите - само такваз артия ми опазва зеленчука - къттт гявол от тамян бягат да и се лепат, краката си потрошват свежарските гадинки ... они оолювите без къща,без гръбнак) ... и да н"ти казвам, кака, къде си ги носим ... насърце (напрраво у пазухата де) си ги носииим - мечтаем си понекогаж - те таквиз думи да можем да сколасвам, па и на живи ора да ги ричам
... ай да ма научиш,кака, а?!
колко ша искаш??!
ни съ срамувай - шъ съ спазарим ... че мойте думи едни тъквиз ... нерендосани (мой Манго инак вика - ма кво ш слушам аз циганина му с циганин) ... иии тъй кат та гледам - съратници тука не вервам да имаш, кака, да ми са не идосаш сега ... ако си чел - ще си прочел, ако не си - кат нищо може и да не забележиш .. заатуй ти го реквам тихичко ... тъй аз вервам да е ... по право, кака, не вервам инак да е - ама моноо обичам изненади ... ай друг път ощи шти разправям



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: Циraнkaтa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 18:44



Омега е невинна

нещата опират до арабската точка на произшествия, в близост до друга една радикална точка /и енергията на транзитите естествено/ - сега бях психически подготвена

ами прагматична съм си - виж за какви работи си ползвам звездичките



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: AH]  
Автор Циraнkaтa (с чизми)
Публикувано20.07.02 18:46



не си позваш звездичките ми точките - нидей са и ти да ма балаламосваш - лани що ги не полза?



Тема Re: ТОП-КЛАСАЦИЯ ЗА АСТРОЛОЗИнови [re: Циraнkaтa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 18:52



много ти беше огнена косата и тоалета - импонираше ми на Марса

забравих за всичко вън от теб

сега като си надалечко и виж как подир час-два ще си разменим някоя дума с една душичка, благополучно пристигнала, там, където е тръгнала




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.