Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помогнете ми да разбера блудният синнови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано23.06.02 11:01



Имам си аз момченце , ама много го мързи нещо в науките , по каките се заглежда на игрите набляга а все пак нали койте не учи...знаете си го ..та можете ли да погледнете какво казват звездите за него роден е на 18.08.1994г.- в София около 7.40 ..ще ви бъда много благодарна

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: !Блyдницa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 12:44



съвсем си е наред детето - те сега по по-различен начин май се учат децата

И Меркурий е близко до Слънцето - това предполага емоционалност; прави един аспект с Плутон- от там може да идва известна нерност; но затова пък е с бърз ум и новаторски дух детето.....

И знаеш ли, много е вероятно в някой момент да прояви склонност към литературни занимания, дори сега да ти се вижда абсурдно



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: AH]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 13:13



Ан по звездите, може ли да се определи в коя област са интересите му...за до го насочвам внимателно натам...но нали не показват че ще си остане необразовано...ей от това се страхувам че ми е мързеливичко Лъвчето



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: !Блyдницa]  
Автор omeg@ (ж.р.)
Публикувано23.06.02 15:15



като едното нищо ша се остане без вишистка диплома - въйййй
недей така - доста притеснително от една страна, неуверено и несигурно от втора, и съвсем импулсивно от трета ... имаме доста практична (понякога прекалено) майка и доста интересен:) татко ... независимо как изглежда - той е също прекалено неуверен ... аз на твое място бих работила" с таткото, фигурата на мъж, която децата(момченцата) подсъзнателно си възприемат в детството запазват за цял живот ... една майка неразбираща се с мъже - на колкото и курсове за запише момченцето си ... ще го е лишила от надеждата му да бъде разбран от жена ...една майка воюваща или отричаща си женствеността си - прави пак нещо подобно

онова което по отношение на детенце можеш да сториш е да следиш и да го подкрепяш и окуражаваш и балансираш в контактите му със света - да забележиш в кои ситуации е като че шамар са му ударили ... и да опитате пак и отново ... заедно - с времето и да заговаряте нещата - най-сигурно е със много, много шеги и смях и цееелУУвки!!!

казвам малко тежки думи - те са по скоро за да засилят онова което искам да изразя ... не претендират за истинност, но са верни
- ти опитва ли да гледаш как се играе играта има/нема



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният син [re: !Блyдницa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 15:53



Лъвчетата по правило имат афинитет към някакъв спорт или изобщо към видима изява в някоя област /особено тия, с Марс в 10 дом/
Господарят на 10 дом/той дава информация за реализацията ни/ е в Близнаци - знак на комуникации, общуване, бизнес и пр. Същият тоя господар е в 12 дом/това имах предвид като споменах за литературата преди/, т.е. някак не явни ще са му интересите.....Нищо, в един момент ще стане пределно ясно какво ще му харесва да прави.....

Сега е чудесно, ако човек има възможност, да даде на детето си възможност да опита всичко, което желае



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: !Блyдницa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.06.02 17:58



Тежка карма износва детето! Семейната карма е семейна, един член от клетката ако не я понесе, остава за другия-бригадни начела-трудова повинност!
Виж, аз съм малко ясновидец, но съм много смахнат. Тук в клуба ме знаят.
Не ми обръщай внимание , но забележи детето , че вън от дома от теб е друго и в дома край теб е друго. Ти имаш две деца.
Да събереш децата.



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: ПЪTниk]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 18:31



ами да ги събера Пътнико..ама сложно. И се връщам при мойте 7год. ми аз само за уроци мислех...и все с момченца си играех...по интерсни ми бяха..дали пък не може да се каже метнал се на майка си...от рано по момиченца се заглеждаме..и книгите много не обича
..ами добре кажи като ясновидец...ще го изучим ли няма ли..щото пък каките не обичат глупави мъже..барем заради тях трябва да си зачита



Тема Re: помогнете ми да разбера блудният синнови [re: !Блyдницa]  
Автор Hacko (познат)
Публикувано24.06.02 22:14



Остави сина си на спокойствие - той сам ще си намери призванието.
Този процес няма да бъде лесен, но като неподвижна зодия, той не е от хората които обичат да му се месят и да му дават път в живота.
Този процес ще бъде също БАВЕН, т.е. изкрастализирането на идеята аджеба какво иска ТОЙ (не ти или някой друг звездопиец) ще е бавно, но те приканям към необходимата доза търпение.
Това което ще му липсва цял живот е модела на баща му, т.е. той дълго ще се лута покрай липсата на бащинска насока и насърчаване.
В този момент се явяваш ти, майката . . . но това не стига и ти ще го разбереш след време.
Просто остави сина си сам да избере кое и как.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.