Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 06:15



няма ли някой ентусиаст да прокоментира нещо

на всички май им действа Венера и ни катаклизми ни пришествия ги вълнуват



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: AH]  
Автор PYTHON ()
Публикувано25.04.02 08:26



даже и венера не ме вълнува


сега се чудя друго
дали всичките планети могат да ми се тръснат на слънцето отгоре В конце апреля - мае 2002 г. жители Земли могут насладиться красивым зрелищем: все пять планет, которые видны невооруженным глазом, - Меркурий, Венера, Марс, Юпитер и Сатурн - собрались в одной области звёздного неба, выстроившись в линию. Эта цепочка протянулась по созвездию Тельца (лишь Юпитер уже находится в Близнецах).
С астрологической точки зрения наиболее выделенными днями можно считать 4 мая (когда скопление 4-х планет будет наиболее кучным), 7 мая (когда Венера, Марс и Сатурн образуют наиболее тесное тройное соединение), 14 мая (когда в созвездие Тельца войдёт и Солнце, а Луна окажется в центре скопления планет) и 16 мая (когда Луна соединится с Юпитером в созвездии Близнецов):

загубена работа

Редактирано от PYTHON на 25.04.02 08:28.



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: PYTHON]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 08:59



е, нали не се живее веднъж.



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: AH]  
Автор Anima (*.*)
Публикувано25.04.02 09:59



Привет Ан, то историците не можаха да ми кажат коя дата да вземем за основаване на България, че да направим хороскоп, ти сега искаш някой да
каже за земетресенията - ми скоро Плутон пак ще застане мундо в опозиция на Сатурна и да видим следващия паралел 22 какви ще ги натресе....

ПИИИИИИИИИТ, забелязваш ли, че астрономите говорят за ТЕЛЕЦ, но това се отнася за всички разбира се родени в близнаци - та иде реч за стълпотворението на планетките .... ми ... ми... НИЩО ЛОШО, както каза тук
Алегра - ако си се извисил духовно и си минал "в друго измерение" няма да те засегнат планетните влияния


АААААААААН, прости ми, че отговарям на твоя постинг на всички тук, но до сега се борих да си оправя Експлорера - след 4 минути точно ме изключват,
затова нямам време да се сипят реплайове на постингите ви и да чакам.....

ТА НА ВСИЧКИ ДОБРО УТРО ТАЗИ СУТРИН - ОБИЧАМ СИ ВИ В ТОЗИ КЛУБ
да си го знаете - тук ми е най-широко на душата като вляза

Та планетките най-много да ни донесат някой друг проблем с комуникациите, по мундо, по прецесия - земята и парите - нали телец - ако има земетръси - леле - в близнаци ще има скрито инфо, разсекретено инфо - атаки на мрежи и системи - може някоя спътникова телевизия да пострада ... такива ми ти работи ...

ПОЛЗАТА ЗА НАС - Тъкмо ще разберем прецесията какво влияние оказва на събитията и има ли тя ПОЧВА в астрологията - търъдън... плям плям
радио Анимула доложи .. а сега в очакване на МАЙ месец, телец ли сме близнаци ли сме .... кво сме ... търъдън...

Пит, не забравяй, че около 14 май - настъпва ПАЯКА и може да се роди някой велик ВРАЧ, БАЯЧ, ЗНАХАР в тия времена - ще да е чудо на чудесата - представете си - всичко в една точка на хороскопа му - въх мъри майка...


ЧАО СЛАДУРИ
и Ан яхни метлата с този Марс, ако обичаш и не се стряскай толкова на
тъпите ми въпроси

*Дъждът сега е само топъл дъжд, отнесъл споменът за мойто минало..*


Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.04.02 10:08



Има.
Да не би вече да ви се говори за човешките слабостти, недостатъци, несъвършенство, безсилие. Не съм чел такова нещо до сега?
Хич няма да е зле астролозите да имат заложени в главите си първо тези мисли преди да прогнозират бъдещето.
Да не ме объркате сега?
Астрологията е едно, астролозите - друго!
Поздрави!



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: AH]  
Автор Allegra (някаква такава)
Публикувано25.04.02 16:13



Беше много вдъхновявящо Съжалявам само, че ме хвана на улицата, а не на 17-ия етаж, към който се бях запътила, та не почувствах силата на природата. Друсна ни малко, какво толкова
Ан, за рибите, раците и скорпионите- имам родители рак и скорпион, и трябва да ти кажа, че единствено скорпионския марс стига до край :) , ако не е разводнен с някакви там подвижни силни знаци :)...Тригонократието е слабо качество мисля... А ти както ги броиш на бройки, не ми казвай и че ги консумираш /рибите/
Анима, не се ли приема 6.01.681 за рожден ден на България? Плутон транзитира Марса /почти съвсем точен съвпад-6 мин. разлика/ и Земята се разтоварва Пък ако земеш и 12ч за създаване- картинката е в 8 дом.Като сложиш, че и рожденното Хиронче е там... Дано се отървем само с това леко друсване... Уф и аз каква съм черногледа, ще ме помисли човек за скорпион или рак .




Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: Allegra]  
Автор Anima (*.*)
Публикувано25.04.02 17:02



Ще те помислим за ЩУКААААААА
Бе не взимам 12 часа по обед за създаване
слагам мундо ще погледна като имам време
каква е картинката

*Дъждът сега е само топъл дъжд, отнесъл споменът за мойто минало..*


Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: Anima]  
Автор Allegra (някаква такава)
Публикувано25.04.02 18:41



Ама че грозница ме изкара и за твое сведение щуките са черногледи само в тигана



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: PYTHON]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 06:05



стелиумът над Слънцето най-много да те накара да свършиш нещо, дето отдавна го мислиш
- друг е въпросът, доколко ще си удовлетворен
- но това не е важно - удоволствието е в играта



Тема Re: ЗЕМЕТРЕСЕНИЯнови [re: .]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 06:07



е дай нещо в мерена реч или рими

освен ако не си решил първо да регистрираш авторските права




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.