Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Как се прогнозира РАЗВОДнови  
Автор Anima (*.*)
Публикувано20.04.02 13:35



Обяснете ми колеги, защо в някои хороскопи, които според книжките нееднозначно дават указание за развод, но всъщност такъв НЯМА и обратното, няма указания за развод, но такъв ИМА ?

И представете си, начинаещ астролог чете дебелите книжки, все още неженен и вижда указания за развод в каратата си, обаче не подозира, че всъщност това не е достатъчно за да се случи събитието. Всеки нормално мислещ човек, ще вземе решение за себе си – минавам бързо през първи брак за да стигна до втори по-добър, нали ? Но …. Има едно голямо НО !!!! /въпросът го повдигам заради моята астро-близначка, с еднакъв на моя хороскоп - почти - тя си знае коя е, повечето колеги тук ТОЖЕ/

Та колеги ще ме светнете ли къде се крие ключа от палатката ?

Знам, че трябва да са изпълнени няколко условия:

1. Дали на върха на 7 ми дом не се намира двоен знак, но има случаи когато това не е двоен знак, а развод ИМА – твърдя го от личен опит
2. Дали на върха на 7 ми дом не е застанала злокобна планета в лоши аспекти от тежките планети – и въпреки всичко при това положение съм имала случаи на бракове, които не са се разпаднали.
3. Ако няма планета на върха на 7-ми дом се гледа дали господаря на дома не е наранен от злокобни планети намиращи се в двойни знаци – и тук се сблъсквам с изключения…
4. Ретроградието на господаря на дома – смятам, че има отношение – но не съм го изследвала във всички случаи – има ли някой повече инфо
5. Ролята на лунните възли – изследвам – ако някой има инфо ще съм благодарна да ме светне.
6. Транзитните влияния на планетите - тук въпросът ми е - може ли да се прогнзира РАЗВОД, ако по натал знакът не дава указания за развод, нито
планетката, нито конфигурацийката, когато мине да речем разрушителния ПЛУТОН през десцедент /това го повдигам защото съм морално задължена
на Glow-Glow - в една от старите теми когато разисквахме асцедент Близнаци и транзитните влияния върху тях/
6. …. Тук оставям вие да добавите, ако нещо съм пропуснала да разбера, прочета и да знам…

В заключение искам да направим дискусия тук по този проблем, защото смятам, че много колеги могат да се подлъжат само по един признак, без да вземат под внимание останалите и да стане каквато не е писано да става, благодарение на СТРАХЪТ, който може да породи един такъв АНАЛИЗ и някой
да не изживее пълноценно любовта си... Има разминаване също така и между
двете школи - френската и източната.... особено когато трябва да се гледа
за втори брак - и тук пак анализи с много хороскопи ме довеждат до задънена улица...

Благодаря на всички предварително, които ще погледнат на темата ми сериозно.. и споделят своите виждания и случаи, в които нещата не са така както звездите показват, а в книжките го пише – ТЪРСЯ КЛЮЧА ОТ ПАЛАТКАТА – ЗА БОГА, КОЛЕГИ, ПОМОГНЕТЕ МИ !

Сърдечно ваша
Анимата.


*Дъждът сега е само топъл дъжд, отнесъл споменът за мойто минало..*


Тема Re: Как се прогнозира РАЗВОДнови [re: Anima]  
Автор ЛEГИOH (бесен)
Публикувано20.04.02 13:38



Абе веднага мога да ти обясна!

"..и вместо него отговорил бесът"Легион ни е името понеже сме много"


Тема A kak se prognozira brak?нови [re: Anima]  
Автор .eChild (.d'developer)
Публикувано20.04.02 13:40



Zasiakoh te, pyrvi ti vijdam temata i pyrvi byrzam po blizna6kata da kaja kvo da e, dori i da e po-druga tema...


ne, izprevarili sa me:(

.eChild Technologies | More than just design!

Редактирано от .eChild на 20.04.02 13:43.



Тема Re: A kak se prognozira brak?нови [re: .eChild]  
Автор ЛEГИOH (бесен)
Публикувано20.04.02 13:42



Е и на тебе мога веднага да ти обясня!

"..и вместо него отговорил бесът"Легион ни е името понеже сме много"


Тема Re: A kak se prognozira brak?нови [re: ЛEГИOH]  
Автор .eChild (.d'developer)
Публикувано20.04.02 13:44



are, kaji koga 6e se ojenia:)

.eChild Technologies | More than just design!


Тема Re: Как се прогнозира РАЗВОДнови [re: Anima]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.04.02 13:52



Това трудно нещо се постига с помоща на много любовници - те са гарант!



Тема Re: A kak se prognozira brak?нови [re: .eChild]  
Автор ЛEГИOH (бесен)
Публикувано20.04.02 13:54



ОК!
1. Пара имаш ли? - Скоро
2. Доходна работа? - Скоро
3. Недвижимо имущество?-Скоро
4. Движимо имущество? -Скоро
5. Банкови депозити? -Скоро
6. Куц ли си? - Няма значение
7. Сакат ли си? -Няма значение

( точки 6 и7 важат единствно ако си отговорил с "ДА" на 1-6)


Ако ли отговорите ти са "НЕ" на 1-7 - Тогава не чакай скоро БРАК!



ПП. Радвам се че ти бях МНОГО полезен!




"..и вместо него отговорил бесът"Легион ни е името понеже сме много"


Тема Re: A kak se prognozira brak? [re: ЛEГИOH]  
Автор .eChild (.d'developer)
Публикувано20.04.02 14:01



abs edinomislie.... radvam se, 4e smiata6 4e skoro niama da se ojenia skoro pri uslovie, 4e parite mi stigat za dve kifli s marmalad na den i za toaletnata hartia da si byr6a............. /cenzura/

.eChild Technologies | More than just design!


Тема Re: A kak se prognozira brak?нови [re: .eChild]  
Автор ЛEГИOH (бесен)
Публикувано20.04.02 14:03



Нищо не губиш! Ама нищичко!
Вервай ми ТАКА Е!

"..и вместо него отговорил бесът"Легион ни е името понеже сме много"


Тема Re: A kak se prognozira brak?нови [re: ЛEГИOH]  
Автор .eChild (.d'developer)
Публикувано20.04.02 14:06



Vervam ti ve, 'ma 4ak sega dopro4etoh kakvo ni e pisala Animata... i smiatam da spriram dan' mi sa karat, 4e razvodniavam SERIOZNATA TEMA:)))

.eChild Technologies | More than just design!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.