Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Линията на катастрофите?нови  
Автор Лия (***)
Публикувано19.04.02 21:57



Какво означава точен съвпад Asc-Dsc с Антарес-Алдебаран? Четах , че Кенеди го е имал, но в обратен ред. Предполагам, че не е много приятно, но колко по-точно. ...



Тема Re: Линията на катастрофите? [re: Лия]  
Автор PYTHON ()
Публикувано20.04.02 01:36



bi li objasnila po tochno kakvo pitash?



Тема Re: Линията на катастрофите?нови [re: Лия]  
Автор kpocт (астролози)
Публикувано20.04.02 14:57



Двете звезди правят опозиция по еклиптиката – Антарес около 9,5 градуса в Стрелец, а Абдебаран – 9,5 градуса в Близнаци. Това би означавало, че ако едната звезда е изгряваща, то другата е залязваща (по еклиптични проекции; и тъй като те имат не големи ширини, то това следствие се отнася и по отношение на истинския хоризонт). Но случаят на Кенеди не е такъв. При неговото раждане Антарес е в ІІ дом (което значи, че Алдебаран е в <ти вече кажи кой>). Има обаче друго нещо, което би могло да се оцени като интересно отнасящо се до Алдебаран. Тази звезда е в съвпад със Слънце, разстояние по еклиптиката около 2 градуса.



Тема Re: Линията на катастрофите?нови [re: kpocт]  
АвторValiz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 17:52



Как така Алдебаран е в съвпад със Слънцето. Знам, че при мен е в съвпад, защото имам Слънце на 9 и 35 в Близнаци, но всичко, което съм чела за този съвпад не е много. Не се притеснявам да чуя и тъмната страна на тази звезда. Та моля обяснете. Предварително благодаря.



Тема Re: Линията на катастрофите?нови [re: PYTHON]  
Автор Лия (***)
Публикувано20.04.02 21:16



Питам, за тези неподвижни звезди защото са посочени като виолентни(насилствени). Не ме интересува например предположенията за насилствена смърт. Струва ми се прекалено по тях да се съди за нещо такова. Интересува не какво им е влиянието слабо-силно-никакво според теб и как се отразява на характера на такъв човек с Антарес на ASC.



Тема Re: Линията на катастрофите?нови [re: kpocт]  
Автор Лия (***)
Публикувано20.04.02 21:30



Грешката е моя. Ставало е въпрос за Ганди, а не за Кенеди.



Тема Re: Линията на катастрофите?нови [re: Valiz]  
Автор cлънчeв@* ()
Публикувано21.04.02 16:01



аз пък съм с Локус Фортуна на 8.47 градуса в Стрелец




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.