Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Валентине, Валентине..нови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 10:39



Честит празник СВ. Валентин приятели.
Желая ви здраве, късмет, щастие и много, много обич.



Добър ден.
Прекарах една от най- тежките си нощи.
Помогнете бе хора?
Вече знаете че в мен си влизат разни неща, ползват всичките ми органи и говорят чрез мен самия, лекуват ме уж или ме разболяват и се чувствам много зле. Казват ме, че са направили от мен съвършенна апаратура /аз, апаратура , моля ви се/ за връзка с вас хората, за какво ли им е тази връзка , както и да е .
Та снощи както си спях по корем изведнъж усетих една дълга желязна иглица пробола сърцето ми отдолу нагоре , стърчеше една педя зад гърба ми и там беше заострения й край. Първата ми мисъл беше, че тези тъпаци са забили иглицата в сърцето ми отзад надолу с тъпия край и са ме повредили.
Втората ми мисъл беше, че матрака на който спя , му се е скъсала пружината и аз съм се намъкнал без да искам на нея. Викам си:"Втасахме я сега?"-туй беше третата ми мисъл. Нали, не се паникьосах защото вече бях чел тази тема тук в клуба и се опитах да се повдигна и да се измъкна от тази иглица, но да ви кажа , че през цялото време много ме болеше и се чудех как да направя това.
Четвъртата ми мисъл бе колко лесно се измъкнах , как да го опиша неуписиемото...времето през което аз се надигах а иглицата се измъкваше отдолу, бе засечено от сетивата ми само миг преди да започна и в самия край. Нещо по средата ми се губи, ама и не ме боля. Болезнено и "смислово" изживях само последните 3 милиметра? Колко чудно? Както и да е ? Забравих да ви кажа че малко преди да се случи това и по време на действията аз чувах ясно и виждах смътно по някакъв си неопределен начин онова което ми набиваше иглицата и дори разбирах вътрешното му емоционално състояние. То онова / после ще викажа за него дори ругаеше баща си ли кого ли, че му дало тази тъпа иглица и го е изпратило да ме наръга с нея Обаче..като се надигнах аз на колене в леглото, ама така ядосан от простотиите им....избяга ама го видях ..едно такова голо, мъничко с крилца. Аз още преди да го видя го познах по звука защото то като хвръкна се чу един особен шум на
крилца...амууурррррррррр...
Викам си:" Тука има нещо скрито? Тез мойте хора ме приготвят за Валентин!"
Разбрах аз, че онази иглица си остана в мен, но по неизвестни причини не се вижда с простото ми око и до преди малко бях при различни доктори и апаратури. Чак сега ме освободиха докторите и да ви се оплача забелязах как един доктор зад гърба ми направи знак с ръка на друг доктор ...нещо си въртеше вдигнатата длан наляво надясно, ама гледаше мен.
Днес през цялото време си мисля хубави и нежни неща за един ник тук, но това си е нормално - нали?
Помогнете ми бе хора, как да разбера какво ми е?
Дори не ми се пише...мисли ми се ей едни такива неща в главата ми , много готино.
Нищо не ми пречи, че не съм наред само това дето ме избягвате и не искате да говорите с мен. Съмнявам се че и движенията на докторите правите зад гърба ми ...Моля ви се?



Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 12:49



Здравейте всички! Честит празник преди всико с най-добри пожелания за много любов, радост и щастие!

на въпроса: Може би в действителност живеем в по-странни времена отколкото сме свикнали да мислим и на всекиго се случва каквото се случва според способността му да го възприеме.
На мен например, зъбите ми се рушат непрекъснато по необясними за специалистите причини.
А иначе за днес и по принцип гледам да давам, каквото си мисля, че не съм получила и ми се струва, че доста добре се получава, засега.
Още веднъж весел празник!



Тема Re: Валентине, Валентине.. [re: Lasi5]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 13:10



Туй нещо с даването и взимането си е стар търговски номер
На мен ми се рушат представите? Представяш ли си мъж с изкуствени представи? Как ще я карам занапред?



Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано14.02.02 14:25



Хехе, ако сме по - смели какво ли е мъж с изкуствена мъжественост?!

още един караконджул под ножа...


Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 15:13



Вибратор



Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано14.02.02 15:48



WWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWW! Ама кажи го по-изкъпано де! Психологически това съответства на кастрационния комплекс...

още един караконджул под ножа...


Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 17:58



Мислиш ли, че моите приятели са ме повредили?



Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 18:23



Честито!!!

и що така не празнуваме ?



Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано15.02.02 07:58



WOW! Твоите приятели! УЖАС! Бе то не че не може да се види и това в един хороскоп, но... От друга страна пък вече бистрихме една такава тема... От трета страна пък - абе свят шарен... Тъй че - сигурно и така може да е....

....още един караконджул под ножа...


Тема Re: Валентине, Валентине..нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано15.02.02 08:56



Ееееей, човече, Пътник!!! Защо така минорно?
Какво по-хубаво от стрелата на Амур? Та тя е най-прекрасното нещо, което може да те уцели. Представяш ли си ако беше сакси, на излизане от блока?

Бъди здрав, Пътник!

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.