Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Кажете нинови  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано04.02.02 04:33



Какво става, ако се срещнат седесарски настроен Стрелец (жена) и монархичен Козирог (мъж)???
Ще хвърчат искри и избоцкани очички е ясно.
А понататък???

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 06:27



по нататък прагматичният Козирог ще се опитва да канализира прекомерния ентусиазъм и безпереспективните инициативи на Стрелеца - трудна работа, но ако успее, партньорските взаимоотношения са с голямо бъдеще....

кофти обаче, ако Стрелеца се окаже по неконцентриран, разпилян и слаб, пък се и прави на голям тактик и стратег /тук отиваме само на политика/ - тогава Козирогът почва да си прави каквото пожелае и няма кой да го спре - ами чака няколко месеца и след това почва ежемесечно със сюрпризите - при това от бавене вече е допуснал грешка - вместо да си разчисти път и место веднага като се е усетил на власт, той е чакал и в един момент се оказва, че има достатъчно елементи, които да му слагат прът в колелата - е, има вероятност да се справи и го прави, но междувременно може да убие ентусиазма и инициативата....



Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.02.02 12:51



Не забравяй че жената Козирог е щастлива чак след като навърши 40 г.
Ще издържи ли толкова години със Стрелец, другите астролози ще кажат.
Моята издържа и получи златен медал за това. Хем царя го нямаше още в България



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано04.02.02 14:41



вероятно и затова е и издържала, но пък знаем че тя е срещуположното на Кози Рог - за нея монархията е игра със кукли, тя самата знае и може да властва - елементарно упражнение за нея - не беше ли Хера Рак - тактики стратегии избори философии - тя ги е измислила, да се занимават децата и да я оставят на спокойствие да си върти къщата ... - ми това е жена



Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.02.02 16:02



Привет
Бре какви жени? Дъщеря ни е Кози рог, противоположна ли ни е. Чудя се аз какво все ми опонира. Жените Раци са за мен игра. Играя си с тях като с детска играчка. С другите жени все още не смея, но се надявам някой ден да добия смелост и да посегна и на тях. Ти коя зодия си приятелко?
Рак е богинята, Рак. Ми те ако я оставят децата и аз ще я оставя, какво си мисли тя. Къщата щяла да ми върти, ще я завъртя аз...



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано05.02.02 03:21



ами то ааз

... съм самата противоположност - лично!
слънцето ми е в рак, а луната в кози рог ...
и как ше стане тая - да я оставят децата ... бре неналудувал се... много убедително твърдение ... за играта с рачета и шубе от всички останали - вярвам ти!



Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 09:48



Добро утро скъпа приятелко
Махни се от мен, предизвикателство такова
Аз съм вярващ християнин и в моята религия е казано, че ако Ти съблазниш един от нас малките тежко ти и горко
УУУУ какви мисли ме обхванаха
Щи повикам на помощ планетите и астролозите и ще се боря срещу теб , така да знаеш. Предпочитам арената на борбата да е една хубава хотелска стая, проблема ми е че ме е шубе. Не всеки би се преборил със смела жена като теб която притежава освен опит но и психологически познания. На кой мъж му е кеф жена да го мисли за шубелия , пък той да се напъва да й оправи мисленето. Такива жени ги зарязвам без да ми мигне окото. Светът е пълен с "прости" жени-те ще ми видят сметката.
Миии... като си ми любимка как да те зарежа, остава ми само шубето-права ще излезеш ти



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано05.02.02 14:59



срама нямаш - аз! дето съм тооолкова недоверчива, взех че ти повярвах - пък то какво излиза - че сам вяра си нямаш ... християнино! - ако според твоята теория(религия) Аз съблазня някой като теб ... извода ще е, че Ти си се поблазнил ...пък аз съм си ангелче небесно във всички религии и теории - бори се, борецо ... и срещу мен се бори - арена в стая (боже за смях на кокошките) ... или е арена или стая - подозирам да мислиш шансовете си на арена за по-реални ... е ти си знаеш ... да замисляш тактики, стратегии, политика да въртиш и т.н. и пр. - пък нали ти рекох ... простовата жена съм си аз - неука
и непретенциозна ... справям се във всякакви условия




Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 17:45



Стига съм дърдорил празни приказки. Точно такава жена като теб ми трябва , ама ме е шубе. Какво ме е наплашило не знам, но е истина.



Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 18:11



Мими и Лили, вие двете с един мъж ли я карате.
Козирог а? Горкия Козирог!

Да му мисли царя, народа му изгаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.