Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Кажете ни  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано04.02.02 04:33



Какво става, ако се срещнат седесарски настроен Стрелец (жена) и монархичен Козирог (мъж)???
Ще хвърчат искри и избоцкани очички е ясно.
А понататък???

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 06:27



по нататък прагматичният Козирог ще се опитва да канализира прекомерния ентусиазъм и безпереспективните инициативи на Стрелеца - трудна работа, но ако успее, партньорските взаимоотношения са с голямо бъдеще....

кофти обаче, ако Стрелеца се окаже по неконцентриран, разпилян и слаб, пък се и прави на голям тактик и стратег /тук отиваме само на политика/ - тогава Козирогът почва да си прави каквото пожелае и няма кой да го спре - ами чака няколко месеца и след това почва ежемесечно със сюрпризите - при това от бавене вече е допуснал грешка - вместо да си разчисти път и место веднага като се е усетил на власт, той е чакал и в един момент се оказва, че има достатъчно елементи, които да му слагат прът в колелата - е, има вероятност да се справи и го прави, но междувременно може да убие ентусиазма и инициативата....



Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.02.02 12:51



Не забравяй че жената Козирог е щастлива чак след като навърши 40 г.
Ще издържи ли толкова години със Стрелец, другите астролози ще кажат.
Моята издържа и получи златен медал за това. Хем царя го нямаше още в България



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано04.02.02 14:41



вероятно и затова е и издържала, но пък знаем че тя е срещуположното на Кози Рог - за нея монархията е игра със кукли, тя самата знае и може да властва - елементарно упражнение за нея - не беше ли Хера Рак - тактики стратегии избори философии - тя ги е измислила, да се занимават децата и да я оставят на спокойствие да си върти къщата ... - ми това е жена



Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.02.02 16:02



Привет
Бре какви жени? Дъщеря ни е Кози рог, противоположна ли ни е. Чудя се аз какво все ми опонира. Жените Раци са за мен игра. Играя си с тях като с детска играчка. С другите жени все още не смея, но се надявам някой ден да добия смелост и да посегна и на тях. Ти коя зодия си приятелко?
Рак е богинята, Рак. Ми те ако я оставят децата и аз ще я оставя, какво си мисли тя. Къщата щяла да ми върти, ще я завъртя аз...



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано05.02.02 03:21



ами то ааз

... съм самата противоположност - лично!
слънцето ми е в рак, а луната в кози рог ...
и как ше стане тая - да я оставят децата ... бре неналудувал се... много убедително твърдение ... за играта с рачета и шубе от всички останали - вярвам ти!



Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 09:48



Добро утро скъпа приятелко
Махни се от мен, предизвикателство такова
Аз съм вярващ християнин и в моята религия е казано, че ако Ти съблазниш един от нас малките тежко ти и горко
УУУУ какви мисли ме обхванаха
Щи повикам на помощ планетите и астролозите и ще се боря срещу теб , така да знаеш. Предпочитам арената на борбата да е една хубава хотелска стая, проблема ми е че ме е шубе. Не всеки би се преборил със смела жена като теб която притежава освен опит но и психологически познания. На кой мъж му е кеф жена да го мисли за шубелия , пък той да се напъва да й оправи мисленето. Такива жени ги зарязвам без да ми мигне окото. Светът е пълен с "прости" жени-те ще ми видят сметката.
Миии... като си ми любимка как да те зарежа, остава ми само шубето-права ще излезеш ти



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано05.02.02 14:59



срама нямаш - аз! дето съм тооолкова недоверчива, взех че ти повярвах - пък то какво излиза - че сам вяра си нямаш ... християнино! - ако според твоята теория(религия) Аз съблазня някой като теб ... извода ще е, че Ти си се поблазнил ...пък аз съм си ангелче небесно във всички религии и теории - бори се, борецо ... и срещу мен се бори - арена в стая (боже за смях на кокошките) ... или е арена или стая - подозирам да мислиш шансовете си на арена за по-реални ... е ти си знаеш ... да замисляш тактики, стратегии, политика да въртиш и т.н. и пр. - пък нали ти рекох ... простовата жена съм си аз - неука
и непретенциозна ... справям се във всякакви условия




Тема Re: Кажете нинови [re: Omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 17:45



Стига съм дърдорил празни приказки. Точно такава жена като теб ми трябва , ама ме е шубе. Какво ме е наплашило не знам, но е истина.



Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 18:11



Мими и Лили, вие двете с един мъж ли я карате.
Козирог а? Горкия Козирог!

Да му мисли царя, народа му изгаря.



Тема Re: Кажете нинови [re: ПЪTниk]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано05.02.02 19:50



Кой както се уреди!


Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Кажете нинови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.02.02 19:56



ЛилиМими тук никой не се урежда сам. Всичко е предопределено преди раждането ни и е белязано по звездите-горкия Козирог!
Малко съм смутен, че сте двечки, нищо.

Изгаря цял народ сега-
му мисли царя, да!



Тема Здравей, АН.нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано06.02.02 21:12



АН, вторият абзац изобщо не го разбрах...
Тоя козел бая го е закъсал, но защо не разбрах.

Това е само форум!


Тема Re: Здравей, АН.нови [re: Дpyrият]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано07.02.02 23:06



За козела в резюме и на англ., за да му е трудно:
Capricorn (animated)
(December 22 to January 19)
CAPRICORN: The Goat Capricorns are hardworking, reliable people who are practical and responsible. They set high standards and persist against all obstacles. They are extremely loyal to their friends.

Famous Capricorns include: Sir Isaac Newton, Richard Nixon, Louis Pasteur, Edgar Allan Poe, Elvis Presley.



Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!

Тема Re: Здравей, АН.нови [re: Mими и Лили]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано07.02.02 23:55







Да ама аз си има речниииик

Това е само форум!


Тема Re: Здравей, АН.нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 05:15



Госпидин монархист, аз казах, че правя аналогия с политиката

Като дойде на власт нов управляващ, той трябва да може да се раздели с ненужното старо... Ако не го направи, остави че пречи на себе си, но пречи и на другите.....

В астрологията за това се грижи Сатурн.... Но някои управляващи не усещат позитивното влияние на тая планета - значи не са за това място.....



Тема Ма ти...нови [re: AH]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано08.02.02 13:34



Ма ти ми събра цайсите! Толкова точно си охарактеризирала жените стрелци! Щото аз спя до една такава....



Тема Re: Ма ти...нови [re: Topepo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.02.02 15:43



Заразен си. Заразила те е !



Тема Re: Ма ти...нови [re: Topepo]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано08.02.02 17:55



Очевидци разправят, че е много удобно да се спи до жена стрелец!

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Ма ти...нови [re: Topepo]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 20:09



ако познаваш добре себе си, може и да имаш някакво основание да решиш, че познавеш и другите /вкл. Стрелците/ и Вселената

ама май Айнщайн имаше някаква теория....
/тук обаче ако приемем, че теорията му е вярна, т.е. абсолютна истина и тутакси влизаме в противоречие с теорията му Чувал ли си за Макиавели? - смея се - това съждение е за специално активиран Меркурий - решава се с допускане на противното/

с всичко това исках да кажа, че да делиш леглото с някой е необходимо, но недостатъчно условие да го познаваш добре- т.е. внимавай със Стрелеца



Тема Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.02.02 00:11



Тия дни не съм се виждал със Сатурн. За последно го засякох преди около седмица. Беше с много несресани пръстени и изглеждаше зле. Каза, че с Внера нещо са се носели яко, но подробностите премълча. Допускам, че е възможно Марс да е замесен. Хитрецът Меркурии ме подпитваше дали съм виждал скоро Марс и как е изглеждал. Затова подозирам, че може той да играе някаква игричка, но да внимава да не го надуши Юпитер, че одма го е изпял на Слънцето.



п.п. Леле, колко изпростявам напоследък...
Ан, защо не го напишеш още един път, но на български?

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 03:36



ок- опитвам пак - ако не ме разбереш, ще го свържа с ЕГН-то ти и не мога да ти помогна- трябва да си сменил поне една система, за да разбереш....

знаеш ли как беше преди 1989?- прави се оперативка в понеделник на 10 -на човека, които се предполага, че ще ръководят работата на други 1000 през седмицата. Оперативката свършва и директора казва: "да остане ръководството" - остават партийният, комсомолският и профсъюзният председатели....

чувал ли си за "червена", за "синя" метла? - правеха ги старите кадровици и не беше грешка - тръгваха си споменатите идеолози и оставаха специалистите и работата продължаваше нормално....

сега се заяви, че няма да има "жълта" метла и към това обещание /за разлика от други/ се придържа правителството.....- е, това на моменти пречи на работата, защото освен с производство се налага специалистите да се справят и със саботажи.....

мога да ти го обясня и с бавните планети на младите хора в правителството, ама ако отказваш да го разбираш, може и да е свързано с политическата ти ориентация..... - не ме разбирай грешно - нямам против нищо сегашния премиер- не е важно кой управлява, а как го прави.....



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.02.02 14:34



АН, ти ме разстреля, разби всичко детско в мен, разклати ценностната ми система и т.н.
Аз бях погълнат от любовни трепети и мистични страхове. Мислех си, че говорим за тези неща и не предполагах, че сме минали на политика... Разбирам. Опитала си се да го кажаш на разбираем за мен език. Благодаря ти, за което.

Отчайващо е, че даже във въпросите за душата и вселената се политизираме


Бъди здрава

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 15:42



ама то е едно и също- астрологията работи с аналогии и може да си дава каквито поиска примери - казвам тогава за любовните трепети- Козирогът да поразчисти пространството около Стрелеца /както трябваше да направи царя/, щото после да не се чуди кви са тия стари-нови любови в семейното ложе - да е ясно от сега, че каквото било-било - от тук насетне една единствена любов /абе на Стрелците да им няма много вяра човек- и тук се шегувам- "вервайте ми"/



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.02.02 18:41



Рецептата е универсална и е приложима за всички семейни зодии.
А ако косела се явява трети?

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 20:22



Привет! :))
АН - как да спасим един бягащ Козирог?
Ако беше кентавър на бял кон - направлявам стрелата :))
Ще ти пратя мейл утре с всички около подробности и решения :)))
"Във врящия китайски котел няма студено място!" :))
И честита нова година! :)))
Отиваме на плажжж! :))



Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 06:12



ако е трети, може да не е му много важно кой номер ще е в тая листа....

може да му е по-важно кой номер ще е в някоя политическа листа /даже може да не е важно коя точно листа- дори да е на ЕВРОРОМА - смея се/



Тема Re: Значи...нови [re: PaXapи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 06:15



ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА - много щастие и много успехи ти желая и приятни пътувания!!!

а Козирогът май не е вай-добрия спринтьор на Зодиака /предпочита високите скорости на автомобила или самолета/ - по житейската писта май тренира бягане с препятствия......



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано10.02.02 14:07



Да, ама не!
Истинският козел винаги гледа да се покатери на най-високото място ако е тръгнал да се катери. А, веднъж покатерил се, най-голямо удоволствие получава, наблюдавайки другите катерещи се. Земната мъдрост на козела му позволява да вижда неща, които за много от останалите си остават скрити. По тази причина той може и да не се интересува от номера в листата, но самата листа никога не е компромис, освен в случаите, когато козелът е отчаян, но тогава вече говорим за съвсем друг козел.
Оня, другият, не е тоя

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 14:21



пък да не говорим за самочувствието на някои козли, а

виж какво, аз тоя козел за който ти говориш, не го познавам много добре /да се надяваме, че ти го познаваш/, ама от 20 години познавам до "болка" добре един друг /пък и ми е на годините- смятай, че направо го познавам от както се помня/ и амбициите му са без мярка на моменти- сякаш нищо земно няма в него- изкачил се е на върха от раждането и от там дава истината от "първа инстанция" - и той е безкрайно убеден, че знае всичко много добре и дори да влезе в непечеливша листа, пак ще твърди, че е постъпил правилно- да му мислят другите до него - в ината си няма спирачки...



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано10.02.02 21:58



... говорим за различни говеда. Аз съм от добрите и скромните, да не говорим колко съм срамежлив
С тоя, твоя козел си мязаме само по това, че сме много умни

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 05:41



уаууууу, ама тоя твоя Козирог в романтичните си пориви е готов да срине астрологията из основи - и що така

и къде остана Срелеца да му подскажем, че най-малкия проблем с Козирога ще е политическата ориентация / то добре, че Стрелеца много бързо изчезва, та имай едно на ум/

и що ме амбицираш да ти изпиша с огромно удоволствие всички негативни качества дето ги носи есенциално Слънцето в Козирога /т.е. няма как да ги няма в твоя/



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано11.02.02 07:38



Стрелкинята не изчезва - тя чете "Теория на животновъдството"!

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано11.02.02 14:12



Ако аз, дет хич ма няма в астрологията, мога да я срина из основи значи таз астрология хич я няма с таквиз, кат мене... или обратното...
Ама то романтиката е голяма работа, да знайш
Ъхъъъм. Аз на едната гола романтика ако знаеш колко съм гледал... На ръка, на кафе, на лице и обикновено за финал на пъп.



п.п. АН, ако ти кажа точното инфо за появата ми на този свят можеш ли да ми направиш нещо кратичко? Стига да не те затруднявам

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.02.02 14:32



Здравей и наздраве.
Ако не си разбрал аз съм психото на клуба и допълвам Астролозите, защото сигурно знаеш астрологията не е самостоятелна наука иска се познания и по Астрономия и най вече от психо.
Та..жените не обичат кратичките работи и те хич не им харесват. Те /жените/ много добре знаят, че и дългичките работи са същите като кратичките , но докато продължават дългичките работи те хранят надеждата си към нищо свое неопределно от което ти искаш да ги лишиш в случая. Те ще гледат на теб като на егоист и такова гледане ще промени неволно астрологичните прогнози . Можеш да въздействаш на астроложките и така ще промениш хороскопа си. Избирай?



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.02.02 14:34



Добър ден моя виртуална радост.

Исках само да ти помогна.

Редактирано от ПЪTниk на 11.02.02 14:36.



Тема Re: Значи...нови [re: Mими и Лили]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 18:10



мноого забавно четиво, а после и практиката - направо по емпиричен път съм стигнала до тоя извод

да не говорим, че може да се окаже, че добрата теоретична подготовка в най-скоро време ще ти е жизнено необходима



Тема Поред на номерата....нови [re: AH]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано11.02.02 18:12



"Теориите" на Айнщайн са много скучни и тъпи, и ужасно демоде. Но професионалистите все още им се кланят. Първо, това е поради липса на нещо по добро, и главно - все пак човекът, пак евреин, е бил с IQ към 180 .....

Ма то всичко си е относително.....

А Макиавели дълги години ни го сочеха като отрицателен герой - пък той се оказа нещо съвсем друго.... Де нашите държавници да имаха поне малко от неговия акъл и хватки в управлението. Впрочем, какъвто народа - такива и държавниците.

С горното не искам да ти показвам колко съм умен - вярно е по скоро обратното. А за Стрелицата си напълно права, че човек трябва да внимава - ако имаш предвид прикритостта, хитруванията, непредсказуемостта. Патил съм вече през годините от всичко това. Само че, уви, иначе пък е много по лошо....



Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 18:16



ок, аз и без това от край време съм пристрастна към тоя Слънчев знак, а в последните месеци и към любимия ти монарх - сещаш ли за вица какво може да прави царя, докато народа все още псува и работи - чудя се кога и дали ще почнем да се веселим

asianaidenova@yahoo.com



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 18:18



- чакаш ме още малко и излизам в отпуск - по цял ден ще си говорим



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.02.02 18:55



Това е друго нещо



Тема Re: Поред на номерата....нови [re: Topepo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.02.02 19:00



..Впрочем аз съм народа и внимавай какво говориш за мен...не оправдавай оправниците с мен



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано11.02.02 20:38



Тази вечер съм на прясно мляко, но разправят, че от него било най-наздраве:-)))
Психото в един клуб трябва да се слуша, така знам аз. Ей сегичка ще си ревизирам предложението;-)

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано11.02.02 20:43



Кажи го вица, че май не съм го чувал.
Аз също съм отпуск от известно време. Относно молбата ми ще се вслушам в препоръката на пътуващият, та колкото решеш толкова пиши, все ще съм мерси, но ако се наемеш, ще те помоля да го пратиш на емайла, оки Че то, в хороскошите се пишат и неща, не много за пред хора и някой политикан току виж решил да си служи с неповолени хватки

Значи аз съм ей тука тъй:
bybo@abv.bg




Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.02.02 20:47



И аз ще пия едно за твое здраве Щом ме признаваш за доктор- събличай се. Трябва да ти видя душата? И се радвай с това мое желание да виждам, че не съм хирург.

Форумисти форумирайте форум.



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 05:38



ама ние с теб нали се разбираме без думи



Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 05:51



оу, аз не съм още в отпуск - ще изляза след като приключа долу-горе с една работа

и какво стана то- аз оставих моята поща, ти -твоята; като нищо ще си "друг" Козирог, ама ако я караш така и оставиш инициативата на Стрелеца и можеш да смяташ, знаеш ли какво да сметнеш.... /това е от друг виц/ - аз май съм неподвижен знак /и Козирозите колкото по-дълго ги няма и колкото са по далеко, толкова ми е по-добре/, ама се чудя Стрелците дали не бяха от подвижните знаци

а оня виц:
вика царят съветниците си и пита: "какво прави народа?"
-работи - отговарят те. Царят разпорежда повишаване на данъците...
Минава време, пак ги вика и пак ги пита - отговорът им е същия и разпореждането на царя е същото....
След време пак ги пита...
отговорът е: "не е добре - псува и работи" и царят отново нарежда да се покачват данъците....
След още време пак пита и отговорът е: "добре е народът - яде, пие и се весели" - разпореждането е незабавно сваляне на данъците.....

в случая към данъците може да прибавим и едни други дреболийки, ама пак ще ни обвиниш в убийство на романтичните ти пориви, пък ние не сме убийци



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.02.02 10:14



Да, и без думи се разбира, че си пуснала другия приятел в твоя дом, пък мен ме залъгваш с някаква си отпуска-като му дойде времето



Тема Re: Значи...нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано12.02.02 15:03



Виж от политиканстване на какво ми е заприличал мозъка, значи...
Чак сега видях, че си оставила твоята поща да ми извади зъркелите. Пращам ти пълна а(на)мнезия заедно с една песничка за другия, че пътника нещо се е врегнал, значи...:-)))
А засега отивам да смятам какво да сметна, че и тоя не го знам... Аз май само в политиката ставам за "оборотен". Те там са с ампутирано чувство за хумор, добре, че девойките с перверзният ник се появяват от време на време да ни върнат на земята;-)

п.п. Редактирам се, че съм забравил няколко "значи"-та...
Значи...!



Това е само форум!

Редактирано от Дpyrият на 12.02.02 15:14.



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано12.02.02 15:22



Ах, приятелю...
Те жените и в антрето не ме пускат... Само да повдигна маската и веднага лъсва душата ми и ....
Как да го направя тук? Нали ще се изпразни клуба

Наздраве!
Преди малко изпратих жената да вземе една голяма горнобанска(8л.) :-)))

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 18:18



тъкмо се чудех за какви класически герои ми говориш - не се притеснявай, с ПЪТник се познаваме безкрайно добре от безкрайно много време

но ти си прави изводи, защото господинът е мнооого типичен представител на Стрелците



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 18:21



знаеш как да ми вдигнеш тонуса
/тъкмо съм в творчески "тупик" - тая последната думичка май идва от руския, ама Харито май празнува Нова Година и няма кой да ни каже.../



Тема Re: Поред на номерата....нови [re: Topepo]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 18:24



обаче на теб можем да ти дадем някой приз за издържливост с тоя твой Стрелец

е хубаво, критичен си към Айнщайн, към Макиавели - и за кого да си говорим - Нострадамус ли харесваше?



Тема Re: Значи...нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.02.02 18:48



Привет. Пък да ти се похваля, мен вече ме наричат господин
Еййй ми ти нямаш ли си нещо домашно та си пратил горката жена да бие толкова път.;
Наздраве , да сте живи и здрави.
Щом си Стрелец ясно е ...съдбата ни е такава.
Но ти се отпусни какво ти пука за клуба



Тема Re: Поред на номерата....нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.02.02 19:12



Добър вечер моя виртуална радост
Заболя ме ама много, как ме нарече господин. Божеее какви обноски между стари приятели.
За това нещо само другия е виновен Какво видя по- вече у него не знам. Хайде на него не го казвай да не ти види тайните козове , но на мен кажи: "Приятелю аз вече обичам другия". Аз съм човек с чувства ще те разбера...нямам време сега , чакай до отпуската ... Божеее какви жени. Значи казвам ти туй ми беше за последен път да изпитвам болка и разочарование от чувствата си - мамка им И колко интересно стана- ти си готина, той е готин и аз съм готин....и как стана туй?
Лелеее за мен няма време до отпуската а другия го омайва ли омайва и в общата и в личната и в пощата. Хубавото е че съм хакер и чета писмата. Туй не трябваше да го казвам но ревността ме яде отвътре.
Ето и тема ми намери : "За кого да говорим с теб, много си критичен /не си като другия/ !" Да говорим с теб за другия тогава и без това харесвам другия повече от Настрадамус защото не говори с недомлъвки , а си ги реди направо човека. Отпрати ме в миналото и приз щи ми даде...каква жена?
Не ти искам приза подари го на другия, той по- го заслужава от мен. Но не бързай че откъде други приз, чакай да се появи по- другия и тогава. И ако другия го отстъпи като мен на по- другия, ще минеш само с един приз За пръв път въздържам артистичността си, че де не вземете да ми се вържетете и да се откажете един от друг заради мен-горкия аз
Крайно време е да спра иблика на естествените си чувства, да излеза веднъж за винаги от този клуб и да забравя че на света има такива същиства-жени.
Отивам си и те целувам за последен път , скъпа приятелко.
Другия извинявай, а за по- другия по- късно.
Лека и приятна вечер ви желая приятели.



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано13.02.02 00:14



Не бе Пътнико, Другият е козирог - едно сладко козляче. Ние сме Стрелец. От ония дето дебнат в храстите и като видим козляците, че отиват на водопой -опваме лъковете и каквото сабя покаже или АН каже....

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 05:21



Леле, братооо, ти ме гръмнА!
Такива неща и Шекспир не ги е писал, бе... Като те гледам как ги редиш аз неам ник'ъв шанс... Малеее! Ама верно ме гръмнА!
Искаш ли да се разбЕреме по мъжки? Аз ще се изпаря оттука, ама ти ще ми разрешиш да пусна нещо твое от мое име Джала? И нема да казваме на никой, нали?

Пътник, аз съм козела, бе човек. Онуй говедо, заради което е темата. Вече и девойките го казаха, та и аз мога. АН я търсим професионално, така да се каже.
Много си го нашарил това, ще да има доста вярно написано...

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: Mими и Лили]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 05:26



Пък аз кат' видя да хвърчат стрели да н' мислиш, че ша бягам?!
Е, ...малко може, ... колкото да е интересно...
Без тръпка закъде?


АН, кажи й! Тя ще те разбере.
(Последното да не се разглежда, като цитат!-б.а.)

Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 06:10



абе явно, че на Стрелеца и сподвижниците му се очертават разни приятни неща с тръгването на Юпитер директно....

ама ако сбъркаш нещо, за всеки случай да ти кажа- искаш прошка на колене и изобщо не се притесняваш - те силните са още по-силни, когато могат да отстъпват по малко /да не ти давам пример от близката септемврийска история на САЩ, щото те талибаните и без това ги излъгаха, ама поне забавиха преговорите от къде ще тече черното злато на Каспийския басейн, пък сега е много важно да не падат цените на нефта - това беше лирично отклонение и не те касае- смея се/



Тема Re: Поред на номерата....нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 06:18



уаууууу, ква елегантна демонстрация на ревност /другият да му мисли с неговия Стрелец..../

а ти днес като ми помогнеш да спори работата, щото вчера като се бяха загубили едни неща...., знаеш ли по колко сложен начин ги възстановихме и на колко хора отворих допълнителна работа, щото аз не бях свършила добре моята /още ми е съвестно.../



Тема Re: Значи...нови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 11:07



Добър ден.
С жени не разговарям вече!



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 11:11



Добър ден другия.
Извинявай за снощи. Вече три дена съм в клубовете психо и психоерап и си търся доктор защото нещо не съм в ред. Всички хора там се изпокриха останаха само няколко красиви жени. Изинявай, че те натоварих с проблемите си.



Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 11:18



Ледено студено, през стиснати зъби и премрежен поглед Здравей!
Вече много по- тревз , освободен от емоции виждам още положителни качества у теб АН. Твоите предвидливост, пресметливост, икономичност, и личния ти житейски опит ти накараха да не ме отхвърлиш съвсем изведнъж , а да ме заделиш някъде в страни - за всеки случай .
Не се чувствам добре и моля за позволение да се оттегля!



Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 14:00



Здравей, Пътник!
Кайне проблем'н, както викат в "Орландовци"!
Абе, чета ги пак твоите постинги и си мислим. Доста така... професионално, бих казал, го даваш... Дъл не съм та чел вече някъде? Нещо за нек'во празненство около Нова Година да си писал?


Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 14:03



Страшна работе е туй Стрелеца. Много са артистични натури и няма как да не се съобразяваш с тфа.
Виждам, АН, доста трезв поглед между скобите у теб. Каква зодия си ти?

Това е само форум!


Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано13.02.02 15:54



Така ли ?

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Номерата...нови [re: AH]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано13.02.02 17:13



Това, за издържливостта, е един мнооого голям въпрос. Щото моята Стрелица пък трябва да понася един РАК-осмокрак, в мое лице. Гледаш го симетричен, пък той все ходи на чорчик. И девиза му е: "Един ме разбра, и то погрешно!" Така че, почти съм сигурен, че приза по право се полага на нея, че още ме търпи.....

Айнщайн пък си е едно шантаво старче, което от скука се е занимавало с дейности по ресора на дядо Господ. Строеж на Вселената - големи яйца... Имал бил IQ 180 - и аз имам IQ, ама кой ми го признава...

А за загубените неща ти съчувствувам. Аз през кратката си автобиография ВЕДНАЖ не си оставих копие от един документ - и точно той юнашки биде затрит... Беше едно възлово послание, от чужбина....



Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:01



оууу, не се оттегляй съвсем- днес беше добър деня и реших, че си направил някоя магия- трябва ми магия още няколко дни- тъкмо вече и Сатурн е директен...



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:03



познай- имаш шанс най-малко 1 на 12



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 18:05



В кой клуб?

Извинявай малко не съм добре. Сетих се и се върнах да ти кажа. Не съм писал по Нова Година защото добре си спомням, че съдия изпълнител дойде и ми все в полза на държавата компютъра за неплатени сметки там някакви и сега нямам нищо - всичко ми взе. Не съм писал тогава

Редактирано от ПЪTниk на 13.02.02 18:10.



Тема Re: Номерата...нови [re: Topepo]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:09



е, при такова зачитане на качествата на твоя Стрелец съм сигурна, че цял живот ще те търпи, ама и това Раците са мнооого хубави хора - след като разкритикува Айнщайн не се очудвам, че си толкова самокритичен- похвалното е, че оценяваш Стрелеца - аз ако бях на твое място, щях да го доведа до монитора след тия суперлативи, които съм изписала за него и после щях да очаквам един шоколад+ една кола



Тема Re: Значи...нови [re: Mими и Лили]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 18:13



Хич не ми се усмихвайте, всички жени сте еднакви като видите другия



Тема Re: Значи...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:15



имаше една хубава песничка: "...че аз съм другия и теб...."



Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:20



аа, ние с теб трябва да внимаваме- аз с политическите вицове, ти с тия намеци, щото не се знае - спомняш ли си едно време кво беше- там по твоята река имаше май едно много приятно място за такива като нас, дето много обичат текущия политически елит



Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 18:23



От какво съм направет аз, от какво? Заради жена като теб и на мъжката си думата вече не мога да държа. Казах ти сбогом и пак съм тук.
Това не съм аз? И на другия колко подробно му обяснявам... да не би да си помисли че ме е засегнал като ме е изместил? Хайде с теб разбирам защо се държа така- защото съм слаб, ама на другия какво ми пука за него-той мисли ли за мен като доиде в твоя дом като уморена планета. Беше днес добър деня защото аз ти казах "Добър ден". Ти на мен каза ли ми, че да знаеш какъв ми е бил деня? И на мен ми трябва магия но свършиха материалите , искай там от другия може да е по- материален от мен, нали си го избра.
Добре, като стане Сатурн директен тогава ще говорим пак с теб.



Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 18:30



ама той е директен вече, не го ли усещаш?- слушай, питам сериозно- той ти е в 8 дом и малко блокиран, но пък прави силни аспекти с рожд.Слънце и Юпитер - хайде бъди сериозен, ами поне така трябваше да ти се отрази- смея се



Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 19:24



Ами аз поглеждам тук отскоро и съвсем нищо не знам за теб.
Да бях пътник- да ти кажа вднага, но аз пътувам само виртуално. Ще се пробвам, но да знеш, че е напосоки.
Везни?

п.п. Само да не излезне, че и тук случаят е, като с мейла...
Срамувам се предварително

Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 19:27



Не знам по кое време е писано. Случката, която се описва в разказа е по Нова Година.
Явно не си ти, но можеш да помислиш по въпроса

Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 19:51



Скорпион

ти имаш ли си месинджер на пощата?



Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 20:44



Лакътя на бюрото, дланта на брадичката, погледа ми гледащ далеч далеч някъде в нещото през монитора. Празните ми очи не мигат, времето е спряло...статуя съм аз. Какво нещо може да направи една жена от един велик мъж.

Нали знаеш , че трябва да ми го тълкуваш, как да ти отговоря.
Вече съм сериозен, не че ми е минало.



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.02.02 20:47



Може и да имам някаква дарба? Знам ли? Знам обаче че съм ограничен.
Сигурен съм!



Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 22:02



Органичен си, в това съм сигурен
В такъв случай всичко е простимо (ако има нещо за прощаване).


п.п. Абе, к'во е "радикс"?

Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано13.02.02 22:09



Ме(си)ниджъра го уволних. Ходя и я проверявам сам.
Получих го!!!!!
Имам чувството, че ме познаваш лично
Утре ще то го върна за докоментиране. Някои неща са ми тъмни, но то е щото аз съм тъмна личност
Сега съм кратък защото още съм шокиран.
Благодаря ти най-искрено!

Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 05:40



май много се застояваш пред монитора в това хубаво време и в тоя хубав ден

аз за утре съм планирала банички в Кнежа и проверка на нивото и цвета на Дунав при Оряхово /ако звездите не объркат картинката, ама уж съм по силна от тях/



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 05:50



радикс=разположението на звездите на небето в момента на раждане

асцендента ти е Везни

общо взето беше близко до отгатване на моя Изгряващ Слънчев знак /асцендента/, понеже него виждаме, т.е. неговото влияние, при контактите с другите....

т.е. при теб другите виждат по-скоро типичното поведение на Везни, отколкото на Козирог /за поведението на Козирога да му мисли дамата/

общо взето и двата ти знака са твърде подходящи за занимания с политика- де всички политици да бяха такива /днес-утре чакаме решението на пол. комисия дали няма да ни сюрпризира с нов главнокомандващ и ето ти пак лирически отклонения/



Тема Ще се роди...нови [re: Mими и Лили]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано14.02.02 08:59



Това което се роди и в България - републикански крал или кралски президент. Освен ако седесарката не започне да се рои на съставната си сексуалност и части...

още един караконджул под ножа...


Тема Чакай да ти обясним за какво иде речнови [re: Дpyrият]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано14.02.02 18:35



Значи седи си кротко и напоително Стрелкинята в храстите. Чака. Пуши. Пие. Интернетства. Минава Козляк по пътеката. Стрелкината не вижда добре, защото е късогледа, но стреля. Козлякът е повален с една единствена стрела. Стрелкинята отива да види какво е отстреляла (обикновенно става въпрос за едър рогат добитък). Но ако Козлякът е дърт пръч, с разширени вени и свити зеници, Стрелкинята го хваща за рогата и го изтегля на по -безопасно място. Един вид -сиктердосва го. Но ако Козлякът е млад, чаровен и стегнат в таза и ако очите му темнеят и главата му се люшка, устата му проклина цяла вселена, тогава следва следното: Стрелкината му дава първа помощ ( дишане уста в уста), превързва му раните (тази от ляво) като една истинска майка Тереза -джунийър, изтупва го от прахта и от предръсъдъците му и променя веднъж завинаги монархистичните му идеали.
Някакви забележки???


Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано14.02.02 20:00



Имаш поща, АН.

Това е само форум!


Тема Някакви забележки???нови [re: Mими и Лили]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано14.02.02 20:03



... смеем ли?
Освен да си метна краката на рамо и да изфирясам друго не ми остава... Но вие не сте такива, момичета... Знам аз...


Това е само форум!

Редактирано от Дpyrият на 14.02.02 20:04.



Тема Re: Чакай да ти обясним за какво иде речнови [re: Mими и Лили]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 21:19



Току видях :))
Какво е "сиктердосва"? :))))))))))
ПО Джойс - сиктир + рендосва :)))))
По мен - праща го в пространството, докато бил е в равнината :)))
Честита Нова ! :)))))))))))))

АН: Козирогът избяга :))))) и се върна :))))))))) отиваме да плуваме :))))))))
много хубави писания :)))))))))
Пътник: Привет! :))))))))



Тема Здрасти РаХаринови [re: PaXapи]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано14.02.02 23:03



Здрасти!!!
Преди два дена беше пак Честита нова година (китайска). Водиха ни на китайски ресторант, Козляци нямаше били са на водопой.
Може и така да се каже (сиктердосва), добре звучи.

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано15.02.02 03:17



Кантарчето си го обичм аз. Мразим да мразим и редко пускам нещо без да е минало през кантарчето.
На дамата й изпратих хороскопа, както ти ме посъветва (кратка представителна извадка - останалото ти го върнах да стане по-представително)

Иначе си знаех, че съм супер за политик(ан). Сега съм намислил широка коалиция за борба с "капс лока". Вече работи
...Пак отклонения лирични...


Това е само форум!


Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 05:45



и на двете ми пощи управителите са безотказни, особено ако включа нета

обаче преди малко яхото нещо ми даде неадекватно съобщение, като ти отговорих, така че ти провери....



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 05:51



имам въпрос /може пък покрай политиката, случайно да имаш спомени от историята - да не карам тия три броя хлапета около мен да търсят в учебниците, щото са мързеливи като Козирога- като майка си са работни и умни и красиви/

Значи трябва ми световно историческо събитие в периода 1970-1974 /изкл. Пражката пролет/
нещо от порядъка на 1910-1914; 1940-1944 - за 2000година все още имам спомени

пак отклонения лирични



Тема Re: Сакън!нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано15.02.02 08:41



На прима виста не се сещам за друго събитие, освен, че аз съм се родил по това време:-))
Трябва ли да е нашумяло това събитие? От военен характер ли трябва да е (споменаваш войните - като величина или като мащаб и значимост???)
От какъв род (коя планета е била активна тогава) това събитие?

Получих писмото ти. Значи тук ще спестя суперлативите, за да не стане тарапана преди да приключиш с мен.
Весел ден, АН!

п.п. Защо не се регистрираш? Много е удобно за бележки.

Това е само форум!


Тема Бе то....нови [re: AH]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано15.02.02 14:41



Истината май е, че нито аз съм типичен Рак (ВЕЧЕ!), нито тя - типичен Стрелец. А и сме си много нужни един на друг, което е истината.... Вчера поднесох кокичета, примерно....

От постингите и отзивите, обаче, разбирам, че при теб класата е действително висока. Не зная, дали би приела да изпълниш една по специална молба? Пак хороскоп, но поставен по другояче. Просто защото с годините вече доста добре зная, какво съм и какво не съм. Но не зная какво ме чака.... Пък, ако е въпрос за шоколад плюс кола - никакъв проблем. Може и с няколко индига.....

И правилно ли схващам, че май сме колеги?

Редактирано от Topepo на 15.02.02 17:25.



Тема Re: Сакън!нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:06



ами точно щото е много удобно, пък аз си избирам с кого да си приказвам - смея се - даже и кю нямам- т.е. имам, ама така ме ядоса преди малко, че със сигурност ще го уволня, мога и нет-достатъвчика да уволня, т.е. той е перманентно уволнен

и щом не се сещаш /да не говорим, че аз не се сещам, пък съм историк от класа/, значи най-вероятно няма достатъчно значимо военно събитие /макар че ми се струва, че Щатите са непрекъснато някъде с военно присъствие, ама май съм субективна/



Тема Re: Бе то....нови [re: Topepo]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 19:10



ако сме колеги, смятай че бъдещето на бранша в Бг ми е пределно ясно и без данни за раждане /е, ти може да разчиташ на пола си, щото бранша е на 99% мъжки/

иначе asianaidenova@yahoo.com



Тема Re: Чакай да ти обясним за какво иде речнови [re: PaXapи]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.02.02 23:00



Привет.
Нещастен съм Хари, някакви ми набиха една иглица в сърцето и вследствие на това любимата ми АН вече навлезе в дома на другия. По астроложки ти го казвам за да ме разбереш правилно -връщане назад няма.
Получих нова дарба и започнах да говоря на непознати езици.
Пази се Хари.



Тема Re: ай, завалиятанови [re: ПЪTниk]  
Автор Omeg@ (ж.р.)
Публикувано16.02.02 02:40



ма тъй както се тръшкаш ... да не вземеш да се сецнеш(пепел ми на езика)... ама като едното нищо ще се уплетеш в ластика ... тц тц тц

... значи остави плетките на плетачите ... пък ти си акробатствай с ластика по векторите ... че и ние да сме на файда



Тема Re: Чакай да ти обясним за какво иде речнови [re: ПЪTниk]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано16.02.02 02:53



За езиците не е лошо. Ако почнеш да чуваш гласове тогава става страшно. Твоята АН не е влязла в дома на Другият ние обаче Мими и Лили изръшкахме всичките му домове. Връщане назад няма!- цитат от тебе.
Махай ги тези кърфички и иглички молим ти се, че вече заприличваш на Ежко Бежко -турист (пътник)!


Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Чакай да ти обясним за какво иде речнови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 03:29



виж ква женска солидарност- голям си артист - за пример на всички Стрелци



Тема Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 03:40



Та аз значимите исторически събития ги виждам не само, като много шумни такива... Промерно ако приемем, че СПИН-а е открит в някоя лаборатовия, кеф ти на ЦРУ, кеф ти на КГБ, това също е велико събитие и е ужасно значимо за човечеството. Естествено по-голям шум ще предизвика евентуалното му разкриване, отколкото самото откритие, независимо, че откритието е променило свтохледа на няколко поколения...
Друго велико за човечеството събитие би могло да бъде написването на някоя книга или някое, наглед незначително научно откритие, възникването на партия (Хитлер) или изчезването на такава. Въобще понятието е крайно разтегливо. Сега се сещам, че това са годините м/у две световни по футбол. След сто години нищо чудно да излезне статия на тема "Кога започна хегемонията на България по футболните терени на света" и в нея подробно да се обяснява, че същинското начало не е 2006-та, а 12 години по-рано... мечтиии...


Това е само форум!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 04:06



прав си, ама това като отправна точка не ми върши работа - трябва ми физическа революция, не духовна /тая втората е по незабележима и май е некоректно да се говори за "революция" - ами тя предполага "взрив" - пък духовното за да проличи му трябва повече време.../



Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: Дpyrият]  
Автор AH____ (непознат)
Публикувано16.02.02 04:22



в твоя чест влязох регистрирана - сега ще го правя известно време, ако не ме домързи...- това е "неправене" по Кастанеда - чел ли си го - смея се



Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: AH____]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 07:03



Това бързо да го редактираш, че не ми се мисли...

Това е само форум!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 07:17



- добре че в мен има много от качествата на Близнаците, та ме домързява много бързо да влизам регистрирана - ама нямам нелегален софтуер де



Тема Привет!нови [re: AH____]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано16.02.02 07:25



Здравей АН!
Кастанеда сме го чели. Ще му обясним на Другият как се "неправи"- тихичко на уше...Даже може и да му покажем как се прави неправенето. Нали знаеш че имаме магия в джоб.?!

Цял народ сега изгаря-
да му мисли царя!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 07:33



Ама не трябваше така да го казваш... сега Пътника ще се отчае съвсем...

Това е само форум!


Тема Re: Привет!нови [re: Mими и Лили]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 07:37



Добра среща, девочки!
Защо не пратите данните на АН? Страхотно го прави правенето! ... на хороскопа...
За другото нямам търпение. Каква е тая магия?

Това е само форум!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 08:22



аааааа, точно така!!! - това Козирозите в случая нямат нищо общо



Тема Re: Привет!нови [re: Mими и Лили]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 08:25



ами да - на някои слънчеви знаци трябва да им се обясни и покаже /особено на тия, попаднали под влиянието на монарха/ - обаче трябва да се има предвид, че и те владеят някои магии



Тема Re: Привет!нови [re: Дpyrият]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.02.02 14:37



109
41
58



Тема Re: Привет!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 19:21



Много, бе!?!

Това е само форум!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: AH]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано16.02.02 19:32





Това е само форум!


Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: Дpyrият]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 11:19



тук вече ми е ясно за ква емоция става въпрос



Тема Re: Аре пак значи, че е готино:-)))нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.02.02 18:38



Моето беше отговор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.