Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: AH]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.01.02 17:14



аз не смея да си поискам, въпреки, че много искам да ми кажеш и на мен, но много исках вече..а девиза на зодията ми е "аз искам"..








Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: Ariella]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 17:20



ще ти кажа, ама май много взех само да ти обещавам/като с Уран/- то добре, че иначе помня- смея се



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: AH]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.01.02 17:32



аз не държа на всичко и на всяка цена..знам,че си има време за всяко нещо и сега не е времето за уран просто..а и Каризма каза, че на хора с луна в телец нищо даром не трябва да се дава (не знам защо, много ме заболя:-))..така че, казвай какво искаш в отплата..



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: Ariella]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 18:17



оуууу, аз ще допълня за Луната в Телец, че винаги е на разположение, когато е необходима- т.е. ти вече си се издължила- смея се

ето ти сега и китката :
/то тия китки съвсем на поточна линия взех да ги произвеждам, така че коментирай.../

РОЗА
/11.08-20.08/
Привлекателни, лъчезарни, осъзнаващи достойнствата и слабостите си.
Решителни и прями- успешно се налагат, ако изберат професия, свързана с обществени изяви. Ведри и забавни, понякога суетни, с високи цели и амбиции, но търпящи и разочарования, когато не ги достигат.
За генералните неща - с ясно и прозорливо становище, за детайлите- не до там. В същото време подробностите и детайлите се доизпипват, но склонността към залитане в крайности, ги поставя под различен ъгъл на виждане. Т.е. изключено е детайлите да им убягнат, по -скоро са склонни да им обърнат по-голямо внимание, отколкото заслужават, например липсата на свещника на празничната трапеза, да провали празника.
Потребност от истински и искрени чувства, макар че вниманието и ласкателствата са приятни и се приемат като задължителен израз на добро възпитание.
Няма да е зле, ако животът тече като на сцена – музика, декори, романтика, грандиозност. Посредствените успехи и средностатистическият стандарт носят отегчение и досада.
Ясно изразен стремеж към благородност в думи, мисли, действия.

2002 има вероятност да донесе големи промени и реализация на амбициите, но чак към края на годината.



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: AH]  
Автор Sinyhe7 (непознат )
Публикувано04.01.02 18:50



Tyk mai ima niakakva greshka!Biaha mi prashtali niakoga kakva egipetska zodia sum(Bog)-az sum na 16.1. i biah AMON RA,kato tova vagheghe za mai rodenite prez 10.1.-10.2..... i 100% sigurna li si che iztoshnicite ti sa verni?Neznam moge i da sa verni tvoite,no tova koeto chetoh za Amon se pripokrivashe napulno s men!

Tyk za Hnym ima sushto verni neshta-za men de(osobeno poslednoto-nali imam silen arhetip na Vodoleia),no tova za bogatstvoto ne vagi(nishto che imam Upiter.Satyrn i Pluton vuv 2 dom)...abe ima verni neshta , no iavno ima 2 sistemi za dati po egipetskite znaci.

Imam osven skandinavski ami i keltski znaci(tyk sum Briast- i e strashno tochno opredelenieto),kakto i indianski,sudhto i drugi actekski i kakvi li ne,no ne se proiaviavat osobeno silno...



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: Sinyhe7]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 19:23



Източникът е Суперинциклопедия на тайствените науки - Александер

Амон или Ра са от 31 август до 22 септември



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: AH]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.01.02 19:58



иххх...така се надявах да съм маргаритка..ама какво да се прави..
роза- царицата на цветята..свързва се с Дева Мария- неин символ е..използва се къде ли не..а аз не я харесвам много..много претенциозно цвете..
и виж каква интерпретация са и дали..типичните качества на лъва..
ами..може и да се лъжа, но това не съм аз..
в краен случай, това не са ми любимите качества от мен..
не, пак го прочетох..не съм аз..
аз съм маргаритка със зелено стъбълце с две листенца, жълти тичинки и бели листа- като слънце..кога е маргаритката??може грешно да са ме записали в родилното??



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: Ariella]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано05.01.02 02:36



Че си букет от Рози е сигурно - не си кат мен магарешки бодил - онова дето не си разчела на кю са съмненията ми в часа ти на раждане ... би ли потвърдила, че е (и доколко) верен ...подозрението ми е чисто интуитивно, но пък от доста време не ме напуска



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: caliostro]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано05.01.02 02:44



Графска Азалия ... ммм ...
според овошките си Габър, сред животните Петел по китайскому или пък Пурпурен Феникс и най-накрая Елен по индианскому ... тц тц да ти се неначуди човек!

Редактирано от Kapизмa на 05.01.02 02:48.



Тема Re: Скандинавска астрологиянови [re: publika]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 07:33



значи аз по малки Козирогчета нямам никакви преки наблюдения /имам след 19 годишната им възраст, ама се чудя към кои да ги броя- то мен ако питаш и на 40 са си малки/

та казвай според теб кои са най-характерните им черти- интересно доколко безпристрастно умеем да преценяваме "малките нещица" - общо взето няма как да се различават много, макар че според астрологията до някоя възраст човек действа по-скоро според Слънцето, до друга според асцендента, а даже съм чела, че външно се проявява и според Луната




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.