Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Транзитинови  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано28.12.01 09:33



Може ли един въпрос?

Венера и Слънце ми транзитират през 7 Дом, където имам по рождениеЮпитер.
Бихте ли разтълкували това? Само не се впускайте към предположения за брак ... уверявам ви няма нищо такова на хоризонта, даже напротив.
Нещо друго трябва да е, но какво????

Благодаря ви предварително.



Тема Re: Транзитинови [re: Niya]  
Автор Agent OO7 ()
Публикувано29.12.01 01:09



Така да дадеш малко данни...или да се сещаме сами. Освен това не е нужно да подсказваш какво ще се случи и какво не, защото не вярвам да е много типично всеки да се жени по веднъж всяка година. Нали разбираш какво имам предвид?



Тема Re: Транзитинови [re: Niya]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 05:12



Само хубави работи има при това положение/то дори и да не са по принцип такива, за теб специално ще са!!!/

И общо взето следва да се ориентираме по по -трайните аспекти в момента и да ги свържим с тая активация на енергията в 7 дом. При това ще е добре да погледнем по рождение как е аспектиран 7-ми дом от тия планети. /ето това е едно от предимствата на програмния продукт на Люмиер- много нагледно го дава/

Освен това е добре и да погледнем силата на тия планети в радикса- ако са силно поставени, ние цял живот много осезателно усещаме действието им, когато са включени в някоя конфигурация - т.е. сега по-силно ще ги усетим, ако освен че активират 7-ми дом ,сключват и аспекти с останалите транзитиращи и от радикса. Това правило, че се случват неща според транзитите само ако са заложени в радикса е много важно.



Тема Re: Транзитинови [re: AH]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано29.12.01 09:40



АН, скъпа АН знаех си че ще ми отговориш
Как ми е поставен 7 Дом? - ами с квадрати, опозицийки разни - сега сериозно - Юпитер 7 дом в квадрат със Слънце 10 Дом
Слънце опозиция Плутон
Слънце тригон с Марс, Сатурн и Нептун, а те пък от своя страна правят тригони с Плутон...
Последните 3 реда са за пояснение
Не че е много важно, просто ми е интересно, нали сега се уча и се опитвам да изпитвам нещата върху собствения си хороскоп... в който по принцип преобладават: опозиции, квадрати и Тквадрати.. та предполага се, че е ученически хороскоп, но на мен не ми е чак толкова трудно, даже в повечето случаи съм една щастливка ....
Та аз имам поне 2 предположения за тази позицийка /все пак става въпрос за мен/ и така или иначе след време ще разбера, но нали номера е предварително да разбираме нещата

Благодаря ти



Тема Re: Транзитинови [re: Niya]  
Автор kpocт (астролози)
Публикувано29.12.01 12:54



Ния, има известни неточности в хороскопа, който описваш. Следната комбинация по отношение на еклиптиката е невъзможна:
1.Слънце опозиция Плутон и
2.Слънце тригон Марс + Сатурн + Плутон и
3.Плутон тригон Марс + Сатурн + Плутон.

Или в 2. или в 3. трябва да има секстил вместо тригон, ако Слънце опозиция Плутон е вярно положение.



Тема Re: Транзити [re: kpocт]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано29.12.01 13:06



Добре де секстил, тригон, няма да издребняваме - все е в червено шегувам се
ако ти е интересно ето ти данните
23.03.1972 София 10.40ч



Тема Re: Транзитинови [re: Niya]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано29.12.01 13:23



е като ти е на екрана хороскопа - нямаш ли и интерпретация?
нищо хубава не означава този транзит в най общ план............



Тема Re: Транзитинови [re: caliostro]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано29.12.01 13:27



Не, нямам интерпретация
А защо ти е гот, че нищо хубаво не ме очаква???
Аз не го вярвам - имам предвид, че не ме очаква нищо добро и че на теб ти е гот от това.



Тема Re: Транзитинови [re: Niya]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано29.12.01 13:35



е как можа да си помислиш такова нещо а?
на мен си ми гот дори и тогава когато не би трябвало да ми гот изобщо.

ми нова година идва са кво?
ти за един лек транзит въпрос правиш............
кво ти пука за това а?



Тема Re: Транзитинови [re: caliostro]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано29.12.01 13:40



Не ми пука бе Калка просто си се занимавам нещо, празнувам един вид!
Хайде наздраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.