Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ФАЗА НА ЛУНАТАнови  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 09:41



Нарастваща, първа четвърт/гражданственост е получило това понятие, всъщност - втора четвърт/

Девиз според положението на Луната и числото на деня:
"СТРЕМЕЖ КЪМ ПРОМЯНА"

Луната управлява емоционалните процеси, телесните ритми, външния вид. От всички планети тя най- силно си взаимодейства със знака, в който се намира.
Според положението в Овен и девиза, промените се очакват в сферите, които управлява.
Макар и малко екстремални, далеч от "средностатистическите", промените в чувствата при срещата на енергиите на нарастващата Луна и намаляващата енергия на Слънцето могат да доведат до позитивни, градивни промени, ако не се губи контрол над тях. Факт е, че влиянието на Луната може да доведе до промени в неща, които са скъпи, част от системата ни за стабилност, но следва да се живее в хармония с Лунните цикли. /тук допринасят влиянията на секстила с Нептун и тригоните със Слънце и Меркурий/

По отношение на външния вид - огнените дни са подходящи за бързо разграждане на мазнините- е, може да се хапва повече значи.
Подходящи са за едно трайно къдрене на косата и за едно сериозно почистване на дома/прахът добре се наслагва и чистенето е ефективно/.



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано25.11.01 11:59




Лъжа опашата са последните два абзатца - пак провокираш, хем знаеш, че нямам време.

Сериозно чистене при растяща луна е ... безмислено.
Хапването при растяща Луна си се лепи ... понеже е огън - естествено е да сме жадни ... всичко, което направим за стимулирането и укрепването на съответните зони глава,очи,нос е оптимално ефикасно - мигрената си свива перките ако решим днес да направим нещо за главата си, упражнения за очите ... почивка или маска ще най-подходяща днес .... респективно - седянето пред монитора си е направо вредно-днес.... и т.н.
За косата ... химия днес ... безпредметно ... според случая(косата, човека) ... може и да хване ама няма да остане ... ефекта е олелемайко ... бих изчакала до телец или близнак, ако не ми се чака до дева.
Под чертата - разходка на чист възду, инхалации,никакви РСта, пииваме си - всичко това след като достатъчно прилежно сме направили нещо добро за краката си - Луната все още е в Риби.



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: Kapизмa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 13:03



опааааа, не е провокация, скъпа - смея се - знаеш ли от колко години съм се научила за всяка цифра или дума да имам или факт или литературен източник- пак се смея /ами с мойта професия направо се ходи в съда, ако не можеш да кажеш кое от къде идва/

Тук те пращам при А. Шварц, Р. Швепе - тялото изгаря добре мазнините, когато Луната е в огнен знак /добре е обаче нещата да стават при намаляваща Луна- ето ти компромиса между двете ни становища/. Диетите в момента носят бързи успехи - под въпрос е доколко са трайни обаче - т.е. ти, днес на празника, ако от тичане ти остане време да хапваш, хапвай много, че и без това имаш нужда - смея се.

Наистина трайното къдрене е най-малко вредно, когато Луната е в Дева, но тук пък компромисният вариант идва от нарастващата Луна - абе от опит говоря- от вчера съм с нова прическа- пак се смея.

Чистенето, скъпа, пак е най-подходящо при нарастваща Луна, да не говорим че е неделя- т.е. щом звездите казват и да не ни се чисти.........



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано25.11.01 13:34



не ме пращай при ... с мен лично си имаш работа ... поне за процедурите по главата - пък и по косата - правя го лично от години ...

Диета при растяща Луна ...чистене при растяща Луна ... много трябва да се уточняваме ... и да "екзотеоритизираме"за да стигнем до компромис ...
Не си права.

Вземи ме послушай и изключи монитора ... моя е включен просто за баланс ... между търчането насам натам и за да не ми гръмнат бушоните



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: Kapизмa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 14:57



правилно - "шепа опит струва повече от кола теория" - е, как предлагаш да наклоним везните, като сега имаме моя опит срещу твоя опит- смея се



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 05:49



И след вчерашното число на деня, което даваше възможност да се извлекат поуки от допуснати грешки, вибрациите на днешното предупреждават за разочарования по отношение на амбиции или неподходящи връзки, но най-вече подсказват да се инвестира в собственото бъдеще.



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано26.11.01 13:17




Да окачваме мъглата на кантара ?! - моята не е достатъчно гъста ... абе какъв опит, какъв съд - давай веществените доказателства ! - По делата им ще ги познаете

Ще ми изпрати ли някой най-после снимките !?!?! ... остава и негативите да са унищожени ...




Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано26.11.01 13:26



подходяща инвестиция в собственото бъдеще ще рече харчене в действителността на чуждото(условно) ежедневие ... един познат нарича това - мой болен егоизъм



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: AH]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 06:13



Така, тая "пасивна" Луна е все още в тоя "огнен" знак. Никакви чувства в "ъгъла"/това става ако беше в Риби да речем/.
Отново ще се дава израз наемоциите, но днес под влияние на "царското" число -27. Число на сила, на власт, на магия. /така казва предлочитаната авторка и понеже най-отговаря на потребностите, приемаме че това е най-точното му значение/



Тема Re: ФАЗА НА ЛУНАТАнови [re: Kapизмa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 06:16



все в неподходящ моминт ги искаш тия снимки- отивам да се трудя- довечера, може би......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.