Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: R. Steiner?нови [re: Observer123]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 17:39



ейййййй, войната е на игра - ама изобщо ли не обичаш да си играеш?

Ние с господина отдаваме дължимото на едни планетки- не се притеснявай, аз мнооооого рядко губя мярката и трудно се поддавам на провокации /ама май нещо се хваля- смея се/.



Тема Война, а?нови [re: AH]  
Автор .eChild (web developer)
Публикувано11.12.01 10:19



Война, а, няма проблеми... и аз обичам битките (вербалните и интелектуалните, разбира се).
За маниите за величие съм донякъде съгласен, няма какво да го крия: АЗ СЪМ СИ НАЙ-ВЕЛИКИЯ !!! И съм голяма злобичка, нещо, което естествено трябва да преодолея, но засега си го оставям за душевен гъдел с разните наивни земляни...

Много се замислям дали да те ухапя, 'ма ти нъл' ще ми пращаш снимка на твоята девичка, та за момента ще се въздържа... за всичко има време...

.eChild Technologies | More than just design!


Тема Re: Война, а?нови [re: .eChild]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 18:21



Уважаеми, не война, а малка войничка!

И как мислиш ще ти пратя снимката на Девичката, ами ти май не си си поглеждал радикса, а!!!
/при това аз съм против всякакви възрастови разлики - майка и и татко и са на една и съща възраст- ами малко си големичък за нея като се позамисля/
И още нещо към войничката - бащата на Девичката на твойте години беше завършил висшето си образувание и работеше вече 3-та година/същото естествено се отнася и за майка и/. Пък ти още не си се научил да лекуваш жабите- и що тъй, да нямаш Сатурн в 9 дом, а!!!

Слушай, закачам се, ама ми е съвестно - нали имаш изпити. Девичката си взема първия изпит с 4 - ужас, или времената са други или не знам....- че даже и не ми се видя много трогната/поне първия изпит трябваше да си вземе с 6/
И при това няма такива оценки в хороскопа и



Тема Re: Тринови [re: Observer123]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 23:06



Ej, mnogo nenormalnici ima tuka! Preroden Pitagor, pfuu, dajte nesto po-originalno be!



Тема Re: Тринови [re: Mig29]  
АвторObserver123 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 23:09



tantrichen traktat interesuva li te?



Тема Re:нови [re: Mig29]  
АвторObserver123 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 23:10







Тема Re: Тринови [re: Observer123]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 11:18



Axa



Тема >>>нови [re: Observer123]  
Автор . (observer)
Публикувано12.12.01 19:07



"Вие сте длъжни да осъзнаете, какви интереси управляват
духовната история на новото време. Даже концепцията за
тройнствената природа на човешкия организъм или човешкото
същество в цяло била в известен смисъл унищожена от западната
цивилизация посредством постановленията на осмия вселенски събор
в Константинопол в 869г. Аз често съм споменавал за това. Тогава била установена догма,
че християнинът трябва да вярва не в тройнствеността на човешкото същество,
но само в неговата двойнственост. На вярата в тялото, душата и духа
била наложена забрана, и средновековните теолози и философи, знаещи още достатъчно
много за истинското положение на нещата, имали немалко затруднения при
изменението на тази истина, понеже така наречената тритохомия - от тяло, душа
и дух - била обявена за ерес".
Рудолф Щайнер,
Мисията на Архангел Михаил


"И говори Данаил и рече:
Да е благословено Името Божие от века и до века;
Защото мъдростта и силата са Негови". Данаил 2:20

"Бъдете мъдри като змиите и незлобливи като гълъбите".

"И тъй, гледайте как с предупазване да ходите, не както глупави, но както
премъдри". Ефес. 5:15




Тема Въпроснови [re: .]  
Автор .eChild (web developer)
Публикувано13.12.01 01:23



Аз искам да те запитам, при условие, че тази книга на Щайнер не е издадена на български език - става дума за "Мисията на Архангел Михаил", откъде всъщност вземаш цитатите. И всъщност с каква цел ни заливаш с никому ненужни изтръгнати от контекста на цялостното изложение цитати. Аз лично предпочитам да чета цели книги и ги имам в изобилие. Т.е ще ни кажеш ли нещо смислено най-накрая или ще използваш антропософската литература, която едва ли разбираш наистина, като повод за себеизтъкване... много ще ме зарадваш, ако ми се вържеш, просто ще се разтопя от удоволствие...



P.S. Материалите, които си ми пратил на мейла са вече в кошчето... бях на около 14-15, когато четях подобни книжлета. Спи спокойно, бели братко, светът скоро няма да доживее да види наистина духовни люде... разбирай го както искаш.

Тъй като съм почти напълно сигурен, че ще се вържеш и ще вземеш да се засегнеш и да реагираш, искам да ти кажа, че тонът ми е умишлено и премерено остър... без провокация едва ли ще постигнем нещо, не мислиш ли?

.eChild Technologies | More than just design!


Тема Re: Въпроснови [re: .eChild]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 01:39



я, колко сме войнствено настроени- залагам, че господина няма да се хване на това хоро / и това Близнаците освен чрез конфронтация не можете ли да си говорите по друг начин/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.