Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Помощ народенови  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано01.12.01 21:42



Транзитиращ Сатурн ...

Бахти и

Той - натален Сатурн залепен за врха на 7-ми дом
транцитиращ го удря в опозиция от върха на АСЦ- Близнаци Стрелец

Тя - транзитен сатурн в 7-ми - Близнаци
_____________________________________________

Дайте съвет как да не се пеодолее периода

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Помощ народенови [re: ® Anima ®]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 05:48



Всичко ще става по най-бавния и трудния начин. Ама ако стане, ще е трайно.

От 2 години Сатурн е около Асц. ми. А Нептун около Мс - тук величията в астрологията казват, че следва да укротим амбициите и да се насочим към духовно развитие. Ще го направя, ама нека тая година и третото хлапе да почне да учи това, което трябва да учи. Че като го гледам кво залита по песни и танци вместо по математиката......

Но ти като говориш за "Той и Тя" ами гледай за хубави аспекти от бавните транзитиращи към планетите на любовта от радикса.



Тема Re: Помощ народенови [re: AH]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано02.12.01 14:47



=)
уффф, сладка АН, мерси, че ме подсети
той и тя сме всъщност аз и той
и знаеш какво става като съм пристрастна
хех
забравям половината неща
искам да съм гьон аман от тия чувствааааааа!!!
ще си преместя Луната нейната кожа

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Помощ народенови [re: ® Anima ®]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 16:40



Тоя, който провокира тая активност в клуб астрология и който те накара по достойнство да оцениш влиянието на Сатурн в огнен и във въздушен знак имаш да го черпиш.

И нали не забравяш, че до оня Сатурн от радикса, в Стрелеца, сега са наблизо Плутон и Слънцето/а там някъде има явно и нечий десцендент - ами аз преди седмица писах кво може да направи това светило на десцендента, понеже беше в кофти конфигурация, а пък силничко/.

Хубавото от цялата работа е че ако стане нещо ще е истинско, т.е. гледай филосовски- сега тия ти състояния най-вероятно ги предизвикаха Слънцето и Меркурий, те ще си заминат и след тях идва Венера.

А, ще усетиш и ината на Сатурн.

И пиши де, хем помага, хем анализа и синтеза от личен опит са си неоценими.



Тема Re: Помощ народенови [re: AH]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано02.12.01 21:16



Хех, АН ако и философията можеше да се прилага и в други области,
щях да гледам филосовски - ама си права
ако е връзка ще е.

А за Плутона му не се притеснявай той ударил каквото ударил..
и се разпаднало всичко преди да срещне мен

А при мен се разпада бачкането миииии ужас
това сътвори сатурна ми като ми трясна денцедента
почина ми шефа - това ти го пускам да видиш още какви
ги върши плутона

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Сатурн в 7ми домнови [re: ® Anima ®]  
Автор Phoenix from the sun (just me)
Публикувано02.12.01 21:54



Добре де . . . хем си знаеш, хем питаш . . .
Сатурн в 7-ми дом дава сложни ситуации с твоя партньор, чрез които унищожаваш ненужното и създаваш нов модел на поведение.
Повечето ти разбирания ще бъдат посавени под въпрос, нещата ще стават бавно и сложно, но както казва Иван - това е период на изкристализиране на новия модел -- на ново сериозно поведение към партньора. Сатурн помага на тези, които са сериозни.
В интерес на истината - най-лесния начин човек да се справи с уроците на Сатурн в 7-ми дом е (не се смей, моля те. . .) като се омъжи. Така най-лесно се изпълняват заръките на Сатурн - поемане на отговорност и ясно дефиниране на отношенията.

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: Помощ народенови [re: ® Anima ®]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 05:56



Това за шефа е интересно. Но според мен не са Сатурн и Плутон тия, които са създали събитието в конкретния момент- само са подготвили почвата. Слънцето и Меркурий са посочили момента.
Сега е по-интересно това дали ще ти се отрази и как- може би по Венера - тя щети направи съвпад - ама интересно в коя житейска област или кой нюанс на партньорските взаимоотношения. За целта обаче и погледни рейтинга в радикса и рейтинга и в момента. За да сътвори нещо следва силно да и усещаш влиянието. /при мен Меркурий в радикса е почти два пъти по-силен от най-силната от останалите планети- най-често той ми носи събития при аспекти с рад. точки или планети/

А относно "Той и Тя" - ако това са картите, които гледах преди няколко месеца се доверяваме на първото усещане/а то казват е най-вярно/ - ами всичко следва да е на 6.



Тема Re: Сатурн в 7ми домнови [re: Phoenix from the sun]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано03.12.01 10:59



Оле, какъв ти смях - убих те - не щаааааааааааа!!
Аз толкова сериозна до сега в живота си
какво по-сериозно да научавам - леле утрепа ме.
Все си мислех, че дойде ред на несериозното най-после в живота ми
- а то взе да прилича на възможно най-сериозното нещо до сега.
Аха - ясно дефиниране - ох ясно - ама нещо бягаме от дефиницията
като парени духали кашата и се лашкаме от сериозно до несериозно
и се изнервям искам посредата, ако може - ама този филм не го дават
по кината ..

Мерси, злато... спънах се пак щях да напиша името ти уфф че
криво е така. Ти кога ще ми звъннеш да се видим, я да те подбера аз
пред всички - срамота !!! Само Ланселота ли чакаш да дойде, че да се
срещнем ейййй

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Сатурн в 7ми домнови [re: ® Anima ®]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано03.12.01 13:04



... ама ти брака за сериона работа ли го имаш ... ако е така - готова си за развод

При окраската на любимото ти струпване ... все една много кофти дума ми се спуска към езика ... всииички кьошета по шкафовете, всЯка прашинка оттам да извадиш ... на тепсия (както те познавам) ... викай, мило - помага ... ама го прави като как се прави! сериозно и отговорно!

Та каква е казваш помощната ти дисциплина?!?



Тема Re: Сатурн в 7ми домнови [re: ® Anima ®]  
Автор Phoenix from the sun (just me)
Публикувано03.12.01 18:02



Dear Love Expert,
още не му е дошло времето на несериозното в живота ти . . . колкото повече се отдавате на несериозности, толкова по-лесно ще се отдалечавате един от друг.
Нека перефразирам думите си от миналия постинг - ще трябва сериозно да преосмислите и то чрез диалог (наталния сатурн ти е в 3ти дом), всичките неща които ви дразнят и пречат. И ако и двамата продължавате в духа на старите си традиции, разбирания и поведение - спукана ви е работата.
Тук половинчати действия не може да има - или сте заедно или се разделяте.
И двамата може да се каже че ви е страх от брак - при него наталния, при тебе транзитния сатурн, ви карат да избягвате единственото правилно решение, а то е - да заживеете заедно и после може би да се ожените.
Помисли като астроложка - какво е сатурн? Не е ли отговорност за нашите решения?
Добре де, сигурен съм че сега, при ретроградното движение нямате много шанс да се поожените, но поне ви се дава уникалния шан да изчистите всички разминавания които са на път да ви отдалечат и още по-възможно да ви разделят.
Това е Сатурн - трудно е да се откажем от грешното, но по сатурновски начин, т.е. по гадному.

Phoenix from the flames, we will rise together



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.