Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Изборитенови  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано17.11.01 12:50



Скромна прогноза, да видя колко мога да се спавя със хороскопа на Бъгария.
Според мен народа ще послуша Симеон и ще избере П. Стоянов за президент.
Има два сигнификатора за това - юпитер в тригон с Венера. Ако приемем,
че Козирог е първи дом за България, то власт имащия в момента премиер, се олицетворява от Венера, защото телеца попада в 5- дом - управляващите институции и кралските особи. Венера е намерена в 11 - дом на приятелството,
т.е. личността, която царя ще подкрепи, може да спечели, защото Юпитер е в тригон с Венер, обаче тук става една малка каша от квадратурите на Марс, Уран и Нептун. Което означава напрежение, създадено от военен представител, колективно манипулиране на мнението заради Нептун, участващ в този стелиум в противоположна позиция, но всичко това е от
втори материален дом, което няма да навреди според мен на силата на Юпитер. И тъй като Сатурн е в опозиция на Плутон, Сатурн в 6 дом - на трудовия народ на масите - ще се противопостави на влиянието на Плутон за коренна промяна в управлението - Сатурн ограничава - Плутон в 12 дом е още по-зле - нежелание на народа да променя вече ситуациите в управлението.
А и плутон е намерен в знака на стрелеца и е под управлението на юпитера -
и понеже си позволявам да отъждествявам П.Стоянов с Юпитер, тъй като той олицетворява всичкото негово значение, като професия, която упражнява -
изборът е ясен - новия стар Президент - да ни е честит.

Чао от мен - ако иска някой друг да се пробва в прогнозирането
или да ми направи забележки, ако вижда такива ще се радвам.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Изборитенови [re: ® Anima ®]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 13:17



тва добре, ама за всеки случай не е зле и да гласуваме, т.е. как беше "бог дава, ама в кошара....."



Тема Президентски Избори - 2ри турнови [re: ® Anima ®]  
Автор Phoenix from the sun (just me)
Публикувано17.11.01 14:42



Едно лично мнение изготвено на базата на личните хороскопи на Стоянов и Първанов и на базата на звездната карта в момента.
За мое лично съжаление съм на различно мнение от теб Анима и от моя приятел Иван Станчев. Дано греша . . . надявам се да греша
Първо ще разгледам зведната карта за деня на изборите.
Най-тежкият аспект е плутон опозиция сатурн. Да не забравяме че този аспект се появи още при парламентарните избори. Аспектът води до абсолютна промяна (плутон) на институциите и на властта (сатурн). Този аспект също подсказва че след изборите на президентската институция ще бъдат дадени повече права (при правото движение на сатурн, т.е. скоро).
Уран слънце квадрата подсказва че изборът ще бъде против логиката, а тя е че Стоянов с подкрепата на НДСВ ще спечели лесно.
Марс квадрат уран подсказва че както на първия тур ще има проблеми със компютърната обработка и че преброяването ще е ръчно.
Слънцето е в скорпион, знак който отговаря за абсолютните промени, за разрушаване на миналото. Новото начало ще дойде след като устоите на самата президентска институция бъдат поставени под въпрос (слабите правомощия) и тя съответно бъде променена, т.е. да получи повече правомощия.
Луната в падение (козирог) подсказва че хората на този етап са твърде апатични към тези избори и съответно избирателната активност пак ще е малка.
Нептун в квадрат с венера ще означава че избирателите ще бъдат объркани от изборните резултати . . . но все пак тригона на юпитер с венера ми подсказва че от изборите ще спечели народа.
Сатурн тригон Нептун означава че тези избори ще бъдат с божествена закрила. Само чистите и неопетнени (некорумпирани) политици ще имат шанс за положителна изява - вижте какво стана с лъжеца Бонев . . .
Сега към личните транзитни хоросопи. Прави впечатление силния съвпад при Първанов на транзитния Юпитер в знака на наталното му слънце (рак) с луна, като този съвпад е на 3 градуса от МЦ. Пъранов за първи път в живота си има шанс да популяризира идеите си (Юпитер) пред хората (луна) и при това тези идеи, макар и явно популистки, да спечелят на негова страна голяма част от народа . . .
При Стоянов Юпитер е в 12ти дом . . . без коментар е как този аспект свежда шанса му до почти илюзии да победи утре . . .
Няма да коментирам другата част на хороскопите им, защото те показват лични проблеми.
В заключение - мисля че Първанов ще победи . . . не че ми се иска това да стане, дори открито заявявам че ще гласувам за Стоянов . . .
Но, цялостно се повтаря картата от Юни месец - време за коренни промени.

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: Президентски Избори - 2ри турнови [re: Phoenix from the sun]  
Автор Ariella ()
Публикувано17.11.01 16:25



ужас..ти ме разби..
аз няма да гласувам тогава..щом ще побеждава първанов..поне да не ме е яд..



Тема Re: Президентски Избори - 2ри турнови [re: Phoenix from the sun]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 16:40



Не исках да коментирам, но сега се чувствам провокирана- вярно е това, което си написал, даже си пропуснал и още много неща
- например урока по ретроСатурна, който отказваме да усвоиме или го усвояване много бавно, като сами си усложняваме живота/по ретро в Близнаци/
-лунния възел, който подсказва че отново ще залитнеме в крайност, като загубим от поглед вярната посока
- и още мн. т.н.

Въпреки това се надявам и на малкото аспекти, които говорят в другата посока
- съвпада на Венера с Марс/следва да има събитие и то позитивно за по-новато/
- тригоните, които подсказват възможност за бързо обръщане на ситуацията
- и т.н.

Не това исках да отбележа - вярвам, че звездите само създават предпоставки- ние винаги можем да ги овладеем и наложим нашата воля.

И аз ще гласувам за Стоянов, не защото е за предпочитане пред Първанов, а защото трябва да издържим още известно време и да им дадем възможност на държавните мъже да следват продължително някаква политика и дано да успеем, преди тотално да са се изнесли от страната децата ни.



Тема Re: Президентски Избори - 2ри турнови [re: AH]  
Автор Phoenix from the sun (just me)
Публикувано17.11.01 19:32



АН,
и аз приемам негативно това развитие на изборите . . .
За коментара ти - лунните възли са неаспектирани, няма марс венера съвпад, както и няма тригони които лесно да канализират енергията на вота.
Точно обратното - небето е пълно с квадратни аспекти, които създават силно напрежение и объркване във вота. . .
За ретроградния сатурн - оставям те с твоите мисли, макар че лесно мога да ги предизвикам.
Все още смятам че най-важния аспект в небето е опозицията сатурн/плутон.
Затова смятам че и тази институция няма да бъде пропусната от наказателния вот на този силен аспект.
За предпоставките и овладяването - кажи го на американците когато този аспект застана на оста - асц/десц на картата на Америка . . .

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: Президентски Избори - 2ри турнови [re: Phoenix from the sun]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 21:25



техн. грешка- съвпад на Меркурий с Венера

възлите действат и акцидентално - според знака и мунданния дом, независимо от аспектите - те биха им дали насока и специфично проявление на есенциалните качества

квадратурите са напрегнати аспекти, но най-важното им свойство е, че сочат къде е възможно развитие /нали се сещаш за хороскопа на Христос/

абе ясно е, че квото и да пиша........, ама толкова можем, всъщност не се знае, аз не губя надежда



Тема Re: Президентски Избори - 2ри турнови [re: AH]  
Автор Phoenix from the sun (just me)
Публикувано17.11.01 22:18



Повтарям - надявам се Стоянов да победи.
Дано плутона му в 1ви дом му даде сили да обърне негативите в своя полза.

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: Волно изпълнениенови [re: AH]  
Автор Kapизмa (абс. непозната)
Публикувано18.11.01 01:38



Така си ме и оставихте без данни, или аз така и не си ги поисках като хората ... та освен да допълня палитрата с един хорар ... друго не се сещам - да се отчете дълбоката чупка с принципите си, която правя - правя го защото обичам да съм с вас, и защото пак по технически причини няма да мога да гласувам.

Пуснах хорара с трепещи ръце и крака ... и искрена молба да има ограничения ... нямаше такива ... като нямам друго под ръка пък той малко ми се видя, взимам и по Насков табиет картата за утре ... с час 0:00 ... и за чиста съвест - картата на миналата неделя
иии се сетих колко много домакинска работа имам ... полях цветята ... сърдитата Китайска роза - дето я възкресих миналата година ... аз от чувство за вина я бинтовах цялата, и станах за смях на комшийките ... пък тя си мисли, че се изживявам като многомогъща и напук ми прави и не ще и не ще да цъфти ... виж листа ... като на Фикус - ми така де ако и се мре да мре, а ако ще ми заема половината хол - да цъфти! - каква и е работата ... с какво ли не я глезих ... край - аман от фасони!!!... и Исусовия венец дето от шест години не спира да цъфти ... е това пък на нища не прилича ... ми редно си е да си почине малко ... ама пък си е красота ... виж Семейното щастие го чаках петилетка докато цъфне ... после четири години не се спря ... сега го преместих по естетически съображения - и пак не е доволен ... негова си работа ама никаква нова саксия - ако пак мисли да го чакам петилетка ... приспах децата ... и ютията погледнах даже - никакви такива!

Та! Хорара е с асц. Рак- сигн. Луна в 6- аспекти квадрат с МС - тоз човек даняма търкания с властимеющия, МС -риби - сигн.Юпитер в 12 и Нептун в 7... няма допустими аспекти,за Луната единствен предстоящ аспект съвпад с южен възел ... сигурно не пасва но си е за споменаване съвпада с Хирон ... наистина е по-добрия кандидат, но има стари дългове таз кандидатура ... едно извинение като не ти се изплъзва ... то бива инат партия ... ама нейсе

Противника - Кози Рог - а!да няма нещо общо със законодателството тоз човек ... гл.сигн.-Сатурн в 11 за политика ли иде реч и обществени интереси, ма що е обратен бе джанъм щедро пускам 3градуса - опозиция Плутон(при тай техника - ама карай, напук на древните - лесно им е било на тях, с по малко планети) и тригон Марс в 8- лошо според мен, много мръснишка игра в заден план, разочарована съм ... няма полза Стоянов да го избират ... ама като му е зор ... на политиците да им се дава по една кръчмарска мярка - при всяка кандидатура! ... е имал да взима ... пък и сам каквото си направиш ... иди му обясни че трябва и да дава, втори сигн. Нептун - само за потвърждение,

та по тая само карта ... Рака печели, но не изборите ... 12 дом е прекалено силен ... печели дивиденти , щото явно е човек дето и работа върши, освен дето приказва ...

По картата за деня - асц. е в последен градус Лъв ... отчитаме съвпада с Регулус ... и резултата е ясен - Кралската звезда я наричат. Да живее Краля

От тук нататък можем да си филофстваме колкото искаме ... "кардиналната" опозиция Стрелец - Близнак ...докато не почнем да го правим с душите и сърцата си - а ползваме само главите си ... ще имаме дупки по джобовете ... докато ни е страх, че ни манипулират и ни ... дето вика Питон - ще жънем ... таковане и манипулации, ама ще ни е приятно, купона ще тече и ще сме взе безумно изненадани....

при президентски избори би трябвало да е лесно ... или поне по-лесно ... гледаш човека - с очите си, чуваш го с - ушите си, питаш сърцето си, слушаш душата си ... па чак пък такива артисти надали са ... ама ако не знам кое ми е око и мое ли е или не ... бре я да прочетем нещо ... пущината, таз начетеност ни изяжда главата ... десц. противника на деня, врага на деня, очевадния враг на деня по ирония е в последен градус Водолей ... цялото ни прогресивно мислене, всичките ни глобални и към голямо бъдеще обърнати концепции ... са единствения камък дето ни обръща колата... и не от 10-12 години

през всичките тези години единственото нещо, което различаваше народа ни от ... комшиите, пък и от другите нам подобни беше това ... че гласуваше, не се измори, не спря - това е обективното ми наблюдение ... гласувал или не - нямаше уста ... деца и старци ... да не говори и да не гори в политиката - някои народи трябва да ги бомбандират , други трябва някого да заколят ... кръв трябва да пролеят та нещо ... - нашия капка не проля. Гордо си носи кръста - те жертвите - ако го ударим на статистика - сигурно не са по-малки нито човешките, нито икономическите ... в мирно време, без ембарго ... НО! с кръв не се изцапа!!!- това е основната ми гордост ... в движение и по Мерк.(тарикатската) си плащаше сметките - до сега.
Аз гласувах само един път ... после го ударих на страдание, и си дадох дума - да гласувам, ако изобщо, само ако има за кого, да го правя с всичките си чаркове(дето викаше ПЪТник) ...

... таази година си бях пожелала през юни за Костов сега Симеон ...

ако можех днес да гласувам ... хм... само до преди часове - бих избрала Стоянов ... сега като си мисля - май съм пас ... сърце нямам за Стоянов , ръката ми не би се мръднала за Първанов ... инат човек ... до сутринта може и да втасам ...

Не ми харесва тоя комплот Венера (МС в Телец)/Юпитер/Лилит ... не е на хубаво много хубаво ... Лилит пак е и еманципирано в смисъл съвременно мислене и неговото отмъщение - в квадрат с Пл/Сат - кардиналното твърдоглавие на подвижните в 4/10

Пък народа - Луната, с ключа между Сатурн и Уран (старото и новото време), седнал на същия стар южен възел току на върха на 5 ... освен детинщини - друго я свърши я не - днеска, явно си е воля нечия ... последна детинщина - идва пубертета ... не може да не порастнем, кой ли трябва да ни каже, че всяка българска глава е глава колкото и всяка друга по света, всяка българска ръка е ръка като всяка друга по света, всяка българска душа .......
.................
трябва ли на всяка една душа да се казва ... на всяко едно сърце ... на всяко едно лице

в каква доза?

колко често?

Питон, Анимата, ... като станете президенти - първо да назначите на всеки българин по едно обичащо го сърце ... където трябва и повече ... душа поне дал Господ - сърца да носи

абе кво да чакаме дотогава , почваме от сега ...



Тема Re: Волно изпълнениенови [re: Kapизмa]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано18.11.01 04:15



И моето е волно изпълнение, защото нямам хороскопите на двамата кандидати..... обаче се радвам, че има за пръв път дискусия на ниво
в този клуб.

Иска ми се да отговоря още днес на всички, но ужасно ми се
спи, тъкмо се прибирам от клуб и ... бе ... ох главата ми кънти от музиката
и не мога да мисля сега..

Лека нощ

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.