Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Малко помощ?нови  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано28.10.01 11:12



Ако имах идея как се прави, нямаше да ви занимавам, но... с извинение... дойдох да питам. Значи в такъв момент съм, че сякаш нищо не ми е наред - нито работата, нито семейството, нито здравето ми. Ако има такова нещо като съдба, моята е неудовлетвореност (или поне повтарящи се пристъпи на такава:-))) Струва ми се, че не бихте се трудили да ми правите пълен хороскоп, но ако споменете нещо, ще ви бъда много благодарна, поне има вероятност да помисля върху нещо, за което не съм се сещала досега. Родена съм в София, на 14.02.1973г., в 12,03 (или 12,05) - през деня. И да ме питате за асцеденти и такива, не ги знам... казаха, че асцедентът ми е близнак, но не съм сигурна.

Здравейте! И предварително благодаря!




Тема Re: Малко помощ?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано28.10.01 11:37



Не се притеснавай де, като си дала час и място на раждане, асцендента не е проблем.



Тема Re: Малко помощ?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано28.10.01 23:26



Асцедента ти наистина е Близнаци.

Не поповод асцедента и звездния ти хороскоп ще ти кажа
от личен опит следното - Най-трудно в живота на човек е
да стигне до решението какво да предприеме, но веднъж реши
ли го, преодолее ли пречките на реализацията му - после се чувства
като нов - и се чуди защо е пропилял толкова време в мислене...
Проблемът е единствено във вземането на правилното решение.


Мда... ще трябва сериозно да погледнем хороскопа ти.
До тук просто писах интуитивно за теб.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Малко помощ?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 18:00



Ами изглежда че съвсем закономерно се чувстваш специално.
На около 30 години е първата Сатурнова революция- това би трябвало да е време, в което работата, семейството са придобили някаква рутина и сега е момент хубаво да се оценят и преоценят. Изхвърля се всичко ненужно и остава стабилното. Тая планета е учител и ни поставя сериозни изпитания- идеята е да израстваме духовно, вътрешно и след това нещата ще проличат и вън от нас.
Е, особено специалното при теб е, че Сатурн съвпада с линията Ас- Дс и на Дс. е и Плутон. Това предполага, че освен изпитанията на Сатурн, който би трябвало да те научи да се справяш със страхове, лошо настроение и песимизъм, ще трябва да посрещнеш и влиянието на Плутон- по правило на Дс дава някои сътресения в партньорските взаимоотношения.

Всъщност планетите се движат и тия влияния ще отшумят.



Тема Трябваше да намерянови [re: AH]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано31.10.01 10:28



"на крушката опашката". Ей така като каже някой, че си има причина за всичко, си е друго. Имам навика да търся причините първо в себе си, но сега Сатурн и Плутон ще са виновните.

Ако нещата зависят от планетите, дано се разместят по-бързичко!

Благодаря ти!



Тема Re: вариантен начин на употреба :)))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Holly (omeg@)
Публикувано31.10.01 16:25



то и задето грешките първо в себеси търсиш пак Сатурн е крив ... а пък Плутон ще се опитва да ти показва, че хората около теб са направо страшно ужасно кошмарно отвратителни ----
такива са им номерата на тез двамцата - хич да не им се стегаш много.
Пл. го третираш като мнооого тъмни слънчеви очила ... отначало внимателно бавно и полечка чат-пат попоглеждаш покрай тях ... с времето се свиква... не бързай с него, за да не си осветиш очите
Виж Сатурн аз съм си го забола на шапката - там им е мястото на началниците ...харесваш ли шапки ? ... аз на млади години се възмущавах от всякакви финтифлюшки - те сега да ме видиш ... по едно време цяла на стена в къщи бях наредила шапки и много обичах да им разменям местата - пълен смут! - Саатурн:))) в чудо се видя ... ама копче не ми е казал - та и на него не му се шашкай - той само се прави....



Тема Re: вариантен начин на употреба :)))нови [re: Holly]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано01.11.01 09:40



Холи печелиш приза за най-мъдър астролог в клуба...
с най-майсторсото перо - е, направо съм в музиката от
постинга ти - що писатели могат да ти завиждат...

Продължавай в същия литературен стил - супер е и на прочит
и като съвет, и като анализ на хороскопа.

Безсънна, какво ще кажеш - тук дружиннката си я бива, нали ?

ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ
потапям се в работа - осакатях от нея уффф
да проплача малко и аз ...

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: вариантен начин на употреба :))) [re: Holly]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано01.11.01 15:57



Чак едно хубаво ми стана, че тия двамата са решили да ми се натресат! Иначе щях ли да узная твоите благотворни препоръки за употреба?
Апропо - от две години нося шапки. Така де - не върви някак да речеш "Дреме ми на шапката!", ако си нямаш шапка...



Тема То ако разбирахнови [re: ® Anima ®]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано01.11.01 16:03



нещичко по тематиката на клуба, да понадниквам, но като ме няма никаква в тия неща... Почетох ви, дружинката е симпатична!

Съчувствам ти, че си натоварена, но да ти кажа - без работа е по-лошо, тъй че дерзай!



Тема Re: Малко помощ?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторCИBИPЪC CHEЙП (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 01:08



ЗДРАВЕЙ ВИНОЛЕЙ

АКО СЕ БЕШЕ РОДИЛА ПРЕЗ НОЕМВРИ ЩЕШЕ ДА ПИТАШ КОГО ДА УХАПЕШ НО ПОНЕЖЕ СИ ВИНОЛЕЙЧЕ СЕ КОЛЕБАЕШ НО СЕ ЗАМИСЛИ ВЪРХУ ДУМИТЕ...НЯМА СЪДБА...ОТ ФИЛМА ТЕРМИНАТОР 2.ВСЯКА ЗОДИЯ САМА ЗА СЕБЕ СИ А ВОДОЛЕЯ ТАКА И НЕ ГО ОПОЗНАХ ВЪПРЕКИ ЧЕ И ДВАМАТА МИ СИНА СА ВОДОЛЕИ.ЗА ДНЕС ОБАЧЕ МИ СТИГА ВИСЕНЕ ПРЕД МОНИТОРА ТАКА ЧЕ БЪДЕЩЕТО...ПОНЕ ТВОЕТО СОБСТВЕНО...ГО ОСТАВЯМ НА ТЕБ САМАТА.
С УВАЖЕНИЕ:СИВИРЪС СНЕЙП(СКОРПИОН)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.