Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема pls kajete mi neshto za ribiteнови  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано01.10.01 19:57



temata govori sama po sebe si :)))



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: WastingLove]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано02.10.01 09:53



Отговорът е в името /ника/ ти



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: Niya]  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано02.10.01 10:23



mmm interesno



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: WastingLove]  
Авторhellena (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 11:36



Много странни същества!Аз все на такива попадам и все не мога да се оправия с тях .Все пак ако ме кажеш за мъж или жена се отнасия може би ще мога да ти пусна нещичко.



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: WastingLove]  
АвторPиби (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 12:00



Мъжете риби са мълчаливи в непозната обстановка, но имат много тежък и събличащ поглед и също такива мисли! В тях има известна доза цинизъм спрямо жените и въобще живота. Обичат спорта и са много комплексирани и суетни, но този им комплекс е градивен и ги тласка към успехи в кариерата. Обичат парите и лукса и затова в повечето случаи умеят да ги изкарват. Щедри са и обичат да отрупват любимата жена с грижи и подаръци.
Верността е относително понятие за тях. Обичат секса с различни жени и не влагат чувство в това, така че практически остават верни в чувствата и грижите си само на една жена:). Имат големи изисквания за нежната половинка, но често са привлечени от съвсем противоположната нна вкуса им жена и честто връзката е някакъв житейски тренинг да са заедно, да се карат, да не се разбират, да не си допадът, но въпреки всичко заеднооо!
Мъжът Риби в компания е най-забавното същество там, умее да танцува, да се весели, да имитира, да разказва по неповторим начин вицовете, но винаги с едното око наблюдава някоя жена!
Агресията на мъжа Риби минава всякакви граници, ако го предизвикате. От лигльото в компанията може да се превърне в грубиян и побойник! Лесно стават аругантни и цинични и атлетичното им тяло веднага може да връхлети в побой!

Жените Риби са спокойни и бавни в движенията си. Не блестят с красота, но излъчват загадъчност и женственост! Много чувствителни и раними са и сякаш живеят в свой свят. В повечето случаи са невероятни домакини. В сексуално отношения са като богини. Обичат секса и ако имат партньор с който си допадът са способни да направят фантазиите си реалност! Имат сексапилни тела и най-вече успяват да излъчват еротизъм с тяхното специфично излъчване на безпомощно дете!За тях е много важно да се отнасят с тях като с кралици, да има романтика, приятни жестове и изненади и най-вече мъжът да се държи като истински принц независимо дали е някой алкохолик или престъпник. За тях той ще бъде принца, ако успее да се държи като такъв!

Често тая зодия не е много щастлива в личния живот и това е може би поради синдрома "Мадам Бовари". Мъжете очакват разбиране за техните многобройни изневери, а жените все търсят принца и понякога не са способни да го оценят дори и да го имат, само защото техните представи са по-различни.
И двата пола на тази зодия търсят страст и любов а самите те са твърде студени същества, тъй като цялата им емоция е затворена в техния измислен свят и наяве се проявяват като доста студени, апатични и отчуждени! Трябва да се позамислят върху това.



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: Pиби]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано02.10.01 13:11



А вие самата /самият/ риба ли сте?
Защото според мен, това което пишете е 50 на 50 вярно....



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: Niya]  
АвторPиби (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 14:36



етествено че е 50 / 50 вярно, нали и другите планети са от значение!
какво ще кажеш за мъж :
Слънце в Риби
Асцендент Везни
Луна в Близнаци
Венера в Овен
Марс във Водолей?



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: Pиби]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано02.10.01 14:56



Е, в такъв случай съм напълно съгласна



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: Pиби]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 19:10



И защо не даде и бавните планети да видим за какво все пак става въпрос?



Тема Re: pls kajete mi neshto za ribiteнови [re: hellena]  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано02.10.01 20:04



amiii pove4e mi interesuva za jena :)) zabelqzah che z apochti vsi4ki zodii ima pisani neshta a za ribite nqma....a az sam ribi i chesto da vi kaja sam zabelqzala che naprimer horoskopite mnogo mi poznavat (osobeno po BTV v "Tazi sutrin ")





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.