Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема kak da svalq deva?нови  
АвторTaurus (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 16:29



Kak se svaljat devite?



Тема Re: kak da svalq deva? [re: Taurus]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:20



Ти опитвал/а ли си нещо досега или чакаш писмени инструкции?



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: Taurus]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 17:25



Е, какво повече от това!!!!???? Те са си на земята

Утре ще питам една приятелка и ще ти кажа

Обаче ако става въпрос за мъж - е, имам кой да попитам - ще ти кажа



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: Taurus]  
АвторДeвa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:47



ако си мъж чети!

Дръж се като истински мъж, защото жените деви са земни и здържани и винаги надраснали връстничките си. Често са привлечени от по-големи мъже, защото връстниците им изглеждат като деца!
Една Дева- жена ще предпочете сериозен тон при покана за среща със сериозна оферта (в колко часа ще я вземеш и на коя дата, както и къде мислиш да я заведеш) и не помисляй да не си точен, защото повече няма да бъдеш допуснат до нея!
В никакъв случай не отправяй плоски комплименти и непристойни намеци, защото ще бъдеш отрязан по подобаващ начин. Девите държат да се чувстват жени - да им се носят цветя на срещата, да им се подава ръка от колата или автобуса, да се прави път на дамата и всички тия вече забравени от мъжете реакции.
Не на последно място бъди облечен според вида на момичето или жената, която ухажваш! Тя няма да допусне смешник до себе си ако е елегантна. Опитай се да си в синхрон с нея външно. Девите са скромни и не обичат да са център на внимание.
Ако се срамуваш опитай по телефона но говори без увъртания.

Успех!!!! Не забравяй да платиш сметката. Просто ако само за миг накараш една дева да се срамува че е жена - горко ти!!!



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: Дeвa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 18:38



За каква дева говориш?
Ти говориш за професионалистка.
Според мен, ако артистичната ми натура ми помогне да я излъжа, че аз съм този който може да я обича истински и друг не може като мен, че само в нея има прекрасните неща които аз цял живот търся, че трябва да ме допусне до себе си за да получи това което заслужава...мисля си че ако успея да я излъжа девата би се лишила от много свои ценностни представи и изисквания и сигурно ще направи поредния си опит с мен и накрая ще предпочете да бъде лъгана цял живот отколкото да чува истината.
Къде си мила дево?
Самотен съм и търся израз на артистичността си?

ПЪТник



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: Taurus]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 20:47



С висша математика.



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: PaXapи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 22:36



1+1=3 - това от висшата ли е?



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано18.09.01 08:55



пак е прав ПЪТник - тя Е професионалистка - жената дева , някои цяяял живот се учат ... те се раждат научени ... та права е и Ния такава жена не се сваля - тя се издига ... ... и мъжа също

Редактирано от Aйeз Ceдaй на 18.09.01 09:00.



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: PaXapи]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано18.09.01 09:42



Леле Хари,
Ти ме разби ще обясниш ли още малко за този номер
Веднага ми дойде на ум една шегичка, но вчера обещах, че ще мисля за последствията от шегичките ми и за това ще я спестя. Не че тя има за цел да те обиди, напротив, но знаеш ли колко хора не ми разбират шегите.....

Сигурно са дебелашки - за това ги спирам

Привет на всички



Тема Re: kak da svalq deva?нови [re: Taurus]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 10:08



Е, точно в 10-та- смея се- ами това е много силна енергия- правилно се ориентирваш да се интересуваш от нея!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.