Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За Apolon from Olimp!нови  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 10:52



Тържествената ти поява, внезапно озарила клубния небосклон, съвсем естествено ме наведе на следната мисъл...

Мисля си, че този клуб остро се нуждае от модератор.

Защото се случва да нахълтват хора (вродената ми дискретност ми пречи да цитирам никове - засега), които газят с калните си обуща по иначе добре поддържания килим на клуба и оставят грозни петна - които трудно се чистят при това...Тези петна силно възмущават слънцето ми във Водолей, а Девата на асцедента ми гнусливо сбърчва изящния си нос...

За да не прозвучи зле, искам да уточня, че поне моята представа за модератора не е като за местния пъдар, който да погва с пръчка непослушните. Нито пък е заядлив фейсконтрол, който седи на вратата и не пуска тези, които (според него) не са облечени подходящо.
Не, напротив - той е просто човек с изострено чувство за справедливост, естетика, изискан тон и добро възпитание. Сиреч - човек като теб (това беше комплимент - забеляза ли?).
Този човек рядко трие постинги, но има възможността и властта да го прави - което само за себе си буди респект (предполагам) и кара онези с калните обуща поне да се позабършат пред вратата, преди да влязат.

Та ми се струва, че ти би бил перфектен модератор!

Разбира се, има и други хора, които биха изпълнили добре тази функция - за техните кандидатури също бих се застъпила. Това са например Наско, АН, Лорда, Омега, Анима. Но те ще си кажат какво мислят. Сега говорим за тебе.

Е, какво мислиш? Би ли поел този товар? Като гледам колко силни са плещите ти, не би следвало това да ти дотежи...


Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 11:47



4te mi planeti v Scorp. sa protiv izbiraneto na komsomolski sekretar,a ASC v oven me podtikva da si go kaza.....
Mnogo se izviniavam zakoeto(LUnata)



Тема Re: Ти пък сега.:)))нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 12:01



Какви ги говориш само:)))) Недей така, щото Марсът ми в Стрелец, с грубоватото му чувство за хумор, е на косъм да те предложи за отряден председател.:)))
От друга страна някои неща позагубиха актуалност, тъй като Слънцето ми, с присъщата му завеяност, не беше забелязало, че междувременно хората с най-калните обуща, са си тръгнали...
От трета страна, Луната ми в Телец ме подсеща, че наближава обяд и е време да хапна...:)))
(тук няма специална иконка "гладен съм", затова слагам тази)



Тема Re: За всичкинови [re: Rama]  
Автор omeg@ ()
Публикувано13.09.01 12:11



За мене лично е особено важно и крайно безкрайно (дилемата иде от там, дали аз съм крайна или безкрайна - брей че неподходящи думи)приятно да бъда в клуб БЕЗ модератор.

Подчертавам: основната ценност на този клуб за мене е ТОЧНО липсата на модератор, възможността да допуснем и практически докажем, че такъв е излишен, че от съдържанието на книжките които четем по нещичко във нас остава ... че живота е училище, а не библиотека ... Хората най вече за това са хора, а не ангели небесни ... случва се човек да се изцапа, случва се и цял живот в мръсотията да се въргаля, хлопвайки вратата под носа му ... какво променяме? - оставаме чистички?, ако сме чистници на място , а ние СМЕ с такива претенции, просто ... бавно(или не), търпеливо(или не), но постоянно! и неотменно! всеки според времето, мястото, желанието и пр. си ... чистим! единствения начин и за себе си ... и за децата си нещо полезно да направим.

Тук съм от половин година и това е за мен поне основен ескперимент ... ако можем виртуално, на игра, да го ... отрепетираме ... значи можем някога и реално ... да го живеем

И ТОЧНО СЕГА! незнам колко лимит има още тая планета, на колко още може да се разцепи, колко още колци могат да се забият ... Наско изказва ... на две ... света е като зелка СЕГА ... единственото в което взимам участие е ... ЕДИНЕНИЕ



Тема Re: За всичкинови [re: omeg@]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано13.09.01 12:23



Омега
Ти си супер!!!!!
Исками си да можех да съм като теб....

Поне не отговорих. Това напредък ли е?



Тема Re: омега,нови [re: omeg@]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 12:24



мед ми капе, като те слушам!
Докосваш тънки струни по душата ми...която копнее за същото!
Ела да те прегърна!

Рама



Тема Re: ramaнови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:37



moze i mene vupreki jvnoto nesuotvetstvie v x-te ni:)))))
kakvo poxapna,ako ne e neudobno da popitam?



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор Hacko (AstroMagician)
Публикувано13.09.01 12:40



По мое мнение, тук не трябва да има модератор.
Но, трябва да има нещо като харта на клуба, както има например в клуб психология.
Това което ми се иска най-много е в този клуб да няма нерегистрирани потребители. По много причини, от които най-важната е да имаме възможност и за неклубна кореспонденция - било то имейл или бележка.
Против съм да се трият постинги - твърде много права се дават в такъв момент на модератора. Нека всеки да изразява свободно мнения.
В клуб психология присъствах на един комплот спретнат от модераторката ВИ - триене и покриване на мнения на един психично болен психолог (добре звучи, а?) . . .
Пак повтарям - абсолютно съм против триенето на мнения, но предпочитам повече регистрирани потребители в клуба.

Наско



Тема Re:za Ramaнови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:44



Kolezke! poneze sum malko zaplesnata(prof.deform.)))ei sega kliknax vurxu tebe bez da iskam i kvo da vidj- tova bila edna kolezka...
ne mozax da ti ortvorj oba4e stranizata...
maitap,maitap ama vednuz bjxa reshili da me predlagat za otrjden predsedatel,puk az tozno togava bjx zabravila 4e imame sbor,molj ti se...
e-ex kakvo dete bjx...da ne ti e v kustata....xa-xa



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Hacko]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:47



Няма какво да добавя към така прекрасно формулираните становища на Наско и Омега, освен ако настоящото не се приема за форма на гласуване /Пак комсомолски истории./
Затова отивам да видя как става тая работа с регистрацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.