Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За вяратанови  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 01:26



Забелязвам, че не ви интересува, наградата, но това, не е най важното.
Препоръчал са този клуб на доста добри астролози и няма да е лошо ако намерите начин вместо да се репликирате да обмените опита си за да може да видите, себе си в очите на другите. Защото вярвайте ми нито един от вас не превъзхожда другите и както забелязвам, без изключение сте на прага да установите за себе си една непреходна истина, която е казана в Библията, че всеки може да върви по всякакъв път, но важното е да намери пътя към Бога.
Някои имат силна интуиция, други силна воля, трети са добри в анализите, но това е суета. Защото ако вие имате добри резултати и те са полезни за другите и ако са в името на Бога, то вашата сила идва от там. Имайте предвид, че в Билбията не се гледа с добро око на астролозите, защото те имат претенций да познават всичко, което е възможно, но само ако сте открили сърцето си за Бога. В наблюденията ми съм се сблъскал с много разбити съдби, само защото добри астролози не са намерили източника на истината, който е бил до тях, когато са познавали. Астрологията е опасна наука.

Ще ви дам един актуален пример с който не целя да разклащам Вашите основи, а да Ви демонстрирам, какво се случва, когато Исус не е светлината, която ни води.

Всички знаете за Нострадамус.
Той говори за 1999 година. Тази прогноза не се сбъдна. Това не попречи нито ще спрат спекулациите, че Царя на терора ще дойде от въздуха, че Марс ще властва, за братята и т.н.
Какво се получава на практика целият свят се присъедини към Буш / според Нострадамус се поклони на звяра и т.н/ Ето как силната вяра в астрологията може да се окаже доминираща над вярата в Бога и тогава следва объркване. Липсва яснота и т.н. В крайна сметка астрологичната прогноза, може да породи съмнение, тя носи риск. Сигорно Ви минава през ум, че някой се стреми да изпълнява сценария посочен от Нострадамус. В такъв случай какв е ползата от тази прогноза.
Америка има достатъчно основания да направи война с/у Афганистан заради петрола, наистина тя ще спечели ако се промени управлението. Само,че в Библията пише, че ако имаш вяра колкото едно синапено зърно..... Тази вяра добре я демонстрират камикатзетата, и съответно постигат резултати. Вярата си е вяра и като стане воля става рационална.
Имайте предвид, че има прогнози видения, който не са от Бога. Според мен тези на Нострадамус. Защото вярата от Бога лекува и не носи смърт. Още повече, знаете, че К.Медичи загуби синовете си. Нищо че Нострадамус беше до нея.
!!!!! Моля Ви правете разлика между точна прогноза и прогноза, която спасява. Прогнозата, която спасява ще я познаете по това, че носи успокоение на човека, насочва го към Исус Христос и помага да се открие удоволствието и щастието в ценностите, които Христос проповядва.
Във вашият клуб вече има един човек, който ако желае може да ви разкаже как прави точните си прогнози. Аз няма да го назовавам, но ще ви кажа, че той перфектно познава, Астрологията, но прави прогнозите си като се моли на Исус Христос. И ако той не ви разкаже, ще го разоблича. / Така е прието да се прави в християнските църкви/



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Hacko (AstroMagician)
Публикувано16.09.01 01:43



Нека да позная кой прави прогнози като се моли на Бог - слънце на асцендента (дева), Сатурн в 8ми тригон с марс в 11ти дом (по-скоро 12ти мен да питаш, ама нали ти ги разбираш повече тези работи . . .)

Наско



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 01:51



Aмен, пасторе !

Показалец ще вадиш а ?

Ти ли тия дни сподели думи за бен Ладен?
Ти ли дрънкаше за Афганистан

с коя вяра и кой бог

хей!



дано съм те разбрала криво

ама да мешаш хорарната карта на атентата ... с Афганистан ...
е .... тия дни некои думи си спестявам, ама уважаеми ако размахам полата ...



Тема Re: За вяратанови [re: Hacko]  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 04:17



Браво. Точно така и сигурно си обърнал внимание, колко интересно се съчетават вашите хороскопи. Обърни внимание на съвпадите на южните възли и Марс, На Венера и Нептун, на асцендентите, на Луната и Венера и ...
Би ми било много интересно да наблюдавам срещата Ви /ако не се познавате вече/. Така, че ви каня и двамата след 7.10.2001г. Само се уточнете помежду си. Ще ви приготвя и една приятна изненада.



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 04:20



Не така брутално. Аз не дрънкам и се притеснявам. Доста висока цена съм платил, за убежденията си и не ги натрапвам на никого, а давам най-добронамерен съвет. Вие не го приемайте. А иначе наистина съжалявам, че не съм станал пастор.



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 06:57



Ауууу, косичката, косичката- остана ли за намаляване или да сменяме цвета!
А иначе нищо не пречи- отдавна не съм ти писала, че човек не може да бъде нищо по-малко и нищо повече от това, което е.



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 11:15



blagodarj ti 4e indirektno vze otnoshenie kum moj vupros za zurkvata-astrologiata.
s risk da stana nepopuljrna se opitvam da postavjm seriozni vuprosi tuk...
na zivo puk suvsem ne vurvi 4ovek da govori za nesto seriozno,ste mu ostanat 2-3 poznati:)))
Pozrdavi:)))



Тема Re: За вяратанови [re: moude]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 11:37



Един ученик горял от желание да изучи астрологията.Обърнал се към Учителя:
-Ще благоволите ли да ми покажете пътя към тая наука?
Учителят попитал:
-Чуваш ли ромоленето на планинския поток?
Ученикът отвърнал:
-Да.
- Там е входът - казал Учителя.
/дзен - вариации/



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 13:43



Най-сетне да прочета сериозни думи тук.
Иска ми се да вярвам, че пълното ми обучнаване от известно време насам наистина има такава цел.
Вероятно във връзка с това вчера поставих подобен въпрос на Наско, с когото сме набори.
Смятате ли, че ще можете да ми кажете нещо основно, стратегическо, ключово, ако публикувам тук данните си.



Тема Re: За вяратанови [re: AH]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 16:34




амии - има, има още

доста се проточва ... ноооо

я кажи ти знаеш ли как се реже ДЪЛГА КОСА

в смисъл, имаш ли наблюдения ... от РАЗ или пополечка




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.