Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За вярата  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 01:26



Забелязвам, че не ви интересува, наградата, но това, не е най важното.
Препоръчал са този клуб на доста добри астролози и няма да е лошо ако намерите начин вместо да се репликирате да обмените опита си за да може да видите, себе си в очите на другите. Защото вярвайте ми нито един от вас не превъзхожда другите и както забелязвам, без изключение сте на прага да установите за себе си една непреходна истина, която е казана в Библията, че всеки може да върви по всякакъв път, но важното е да намери пътя към Бога.
Някои имат силна интуиция, други силна воля, трети са добри в анализите, но това е суета. Защото ако вие имате добри резултати и те са полезни за другите и ако са в името на Бога, то вашата сила идва от там. Имайте предвид, че в Билбията не се гледа с добро око на астролозите, защото те имат претенций да познават всичко, което е възможно, но само ако сте открили сърцето си за Бога. В наблюденията ми съм се сблъскал с много разбити съдби, само защото добри астролози не са намерили източника на истината, който е бил до тях, когато са познавали. Астрологията е опасна наука.

Ще ви дам един актуален пример с който не целя да разклащам Вашите основи, а да Ви демонстрирам, какво се случва, когато Исус не е светлината, която ни води.

Всички знаете за Нострадамус.
Той говори за 1999 година. Тази прогноза не се сбъдна. Това не попречи нито ще спрат спекулациите, че Царя на терора ще дойде от въздуха, че Марс ще властва, за братята и т.н.
Какво се получава на практика целият свят се присъедини към Буш / според Нострадамус се поклони на звяра и т.н/ Ето как силната вяра в астрологията може да се окаже доминираща над вярата в Бога и тогава следва объркване. Липсва яснота и т.н. В крайна сметка астрологичната прогноза, може да породи съмнение, тя носи риск. Сигорно Ви минава през ум, че някой се стреми да изпълнява сценария посочен от Нострадамус. В такъв случай какв е ползата от тази прогноза.
Америка има достатъчно основания да направи война с/у Афганистан заради петрола, наистина тя ще спечели ако се промени управлението. Само,че в Библията пише, че ако имаш вяра колкото едно синапено зърно..... Тази вяра добре я демонстрират камикатзетата, и съответно постигат резултати. Вярата си е вяра и като стане воля става рационална.
Имайте предвид, че има прогнози видения, който не са от Бога. Според мен тези на Нострадамус. Защото вярата от Бога лекува и не носи смърт. Още повече, знаете, че К.Медичи загуби синовете си. Нищо че Нострадамус беше до нея.
!!!!! Моля Ви правете разлика между точна прогноза и прогноза, която спасява. Прогнозата, която спасява ще я познаете по това, че носи успокоение на човека, насочва го към Исус Христос и помага да се открие удоволствието и щастието в ценностите, които Христос проповядва.
Във вашият клуб вече има един човек, който ако желае може да ви разкаже как прави точните си прогнози. Аз няма да го назовавам, но ще ви кажа, че той перфектно познава, Астрологията, но прави прогнозите си като се моли на Исус Христос. И ако той не ви разкаже, ще го разоблича. / Така е прието да се прави в християнските църкви/



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Hacko (AstroMagician)
Публикувано16.09.01 01:43



Нека да позная кой прави прогнози като се моли на Бог - слънце на асцендента (дева), Сатурн в 8ми тригон с марс в 11ти дом (по-скоро 12ти мен да питаш, ама нали ти ги разбираш повече тези работи . . .)

Наско



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 01:51



Aмен, пасторе !

Показалец ще вадиш а ?

Ти ли тия дни сподели думи за бен Ладен?
Ти ли дрънкаше за Афганистан

с коя вяра и кой бог

хей!



дано съм те разбрала криво

ама да мешаш хорарната карта на атентата ... с Афганистан ...
е .... тия дни некои думи си спестявам, ама уважаеми ако размахам полата ...



Тема Re: За вяратанови [re: Hacko]  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 04:17



Браво. Точно така и сигурно си обърнал внимание, колко интересно се съчетават вашите хороскопи. Обърни внимание на съвпадите на южните възли и Марс, На Венера и Нептун, на асцендентите, на Луната и Венера и ...
Би ми било много интересно да наблюдавам срещата Ви /ако не се познавате вече/. Така, че ви каня и двамата след 7.10.2001г. Само се уточнете помежду си. Ще ви приготвя и една приятна изненада.



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 04:20



Не така брутално. Аз не дрънкам и се притеснявам. Доста висока цена съм платил, за убежденията си и не ги натрапвам на никого, а давам най-добронамерен съвет. Вие не го приемайте. А иначе наистина съжалявам, че не съм станал пастор.



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 06:57



Ауууу, косичката, косичката- остана ли за намаляване или да сменяме цвета!
А иначе нищо не пречи- отдавна не съм ти писала, че човек не може да бъде нищо по-малко и нищо повече от това, което е.



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 11:15



blagodarj ti 4e indirektno vze otnoshenie kum moj vupros za zurkvata-astrologiata.
s risk da stana nepopuljrna se opitvam da postavjm seriozni vuprosi tuk...
na zivo puk suvsem ne vurvi 4ovek da govori za nesto seriozno,ste mu ostanat 2-3 poznati:)))
Pozrdavi:)))



Тема Re: За вяратанови [re: moude]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 11:37



Един ученик горял от желание да изучи астрологията.Обърнал се към Учителя:
-Ще благоволите ли да ми покажете пътя към тая наука?
Учителят попитал:
-Чуваш ли ромоленето на планинския поток?
Ученикът отвърнал:
-Да.
- Там е входът - казал Учителя.
/дзен - вариации/



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 13:43



Най-сетне да прочета сериозни думи тук.
Иска ми се да вярвам, че пълното ми обучнаване от известно време насам наистина има такава цел.
Вероятно във връзка с това вчера поставих подобен въпрос на Наско, с когото сме набори.
Смятате ли, че ще можете да ми кажете нещо основно, стратегическо, ключово, ако публикувам тук данните си.



Тема Re: За вяратанови [re: AH]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 16:34




амии - има, има още

доста се проточва ... ноооо

я кажи ти знаеш ли как се реже ДЪЛГА КОСА

в смисъл, имаш ли наблюдения ... от РАЗ или пополечка



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:16





къде, уважаеми, прозряхте бруталност ...във думата звънка "дрънка", ...или в размаханите ми поли?
... хубава работа ...



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 17:19



Как се реже дълга коса!
Майсторът работи полека и оставя част от себе в работата. Колкото повече оставя, толкова повече получава.
Всъщност защо ти е да я режеш! Можеш да я развееш като вярата си в Бог например. Само че истински вярващите нямат нужда да афишират вярата си. Тя е съкровена и с нея никога не се разделят. Вярвайки в Бог, те приемат, че Бог е безпогрешен и ако има невярващи, то така и трябва да бъде. Истински вярващите са достатъчно мъдри и смирени за да съдят когото и да било и каквото и да било.
И знае ли човек- в косата може да е силата ти- и може и да се увеличава с намаляването на дължината- ами предизвикваш засилен растеж- усмихвам се.



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:32



чудя се откровено (щото мога и предвзето), дали да започвам приказка с теб ... и коя приказка ... избери сам ... да ти напиша стих от Петя Дубарова - ама ще те заболи(предупреждавам) ... илииии .... да започнем танго(затова са ми размахани полите)...ЕДНО ТАНГО? или пък да караме по същество ...



Тема Re: За вяратанови [re: AH]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:44



е анализирай тогава

значиии във вторник, като си нямах връзка ... си викам ... аааааман от тая коса ... знаеш лилава , я да я няправя пак червена ... речено сторенооооо измешах обаче червена с лилава ... стана цвят !!!супер ... представяш си косищата ми ... иии се сещам, че вече седем години съм все с дълга коса , все проповядвам промяна ... а аз... ооо, мойто момиче, викам си - време ти е ... ми така де, като сметнеш колко време ... и се ЗАПОЧНА значи
първо взех че сама (само връхчетата знаеш), вечерта вече идеята се беше позбистрила ... пъхам ножицата в ръцете на мъжа ми ... и тоой ще не ще - реже... стана нещооо Мирей Матьо,
на другата вечер ... все вечер ме хваща ... ножицата получава дъщеря ми ... милата в чудо се видя, ама махнахме ръбовете поне .... и така ... оттогава всеки ден все се намир някой да си ми резне от косатааа - съседката , вчера една приятелка ....

та затуй викам ако и ти искаш ... има още ... ама само до утре , утре отивам ни фризьор




Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Sinyhe7 (непознат )
Публикувано16.09.01 18:19



S izvinenie za Bogiqt zamisul na Bibliqta no tq e pisana ot hora i to chesto nesvurzani po-megdu si,a mislq vseki znae za umishlenite vmetki i promeni v neq,dokato po trozi na4in curkvata se e opitvala da zapazi vlasta si nad horata...
Isus nishto ne e kazval protiv astrologiqta,a i kak bi mogul kato po vreme na 18 godishniq si period,kato y4enik e izsledval tazi naq-drevna nauka i e znael kakvo predstavlqva!Za curkvata e suvsem udobno astrologiqta da e protiv "Boga" i da demonska rabota shtom kato razbrali 4e tq dava poznanieto na horata che sa bogestveni i 4e 4ovek ima pulnata svobodna volq da bude sebe si,razpolagajki s potenciala na Ve4nosta(astrologiqta podurga preragdaneto i to bez da se chaka niakoj kojto si ima dosta rabota-Isus -da sugivi 4oveka sled 2 prishestvie
4estno naskoro edna evangelistka me anatemosa shtoto sum se zanimaval s astrologiq, t.e. s demonichni sili i Satanata-dobre de pitah q kude gi vigda tiq demoni,tq- v bibliqta taka pishelo-drugo ne q interesuva...Vanga sushto bila protiv Boga i rabotila sus Satanata,shtoto nali i qsnovidstvoto e zaklejmeno ot Curkvata,nishto che pomagala na horata,bilo demonska rabota,oh le-le ot okovani ot curkvata fanatici moge da ti pisne napravo,zashtoto prosti hora mnogo,koito da pozvolqvat kakvato i da e religiozna instituciq da gi vladee-prosto te sa slabi i neinformirani,tochno lipsata na volq i znanie suzdava prostite hora...
A planetite koj gi e suzdal zaedno s tqhnoto vlqnie vurhy horata-Bog!
Koeto e dostatuchno za edin umen 4ovek da razbere koj e prav -Bog ili curkvata






Тема Re: За вяратанови [re: Sinyhe7]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 19:13



"Докато астрологията не се е превърнала в религия, ние служим не на нея, а на хората. Ние помагаме на тях, а може би и на самите себе си, използвайки астрологията като средство за самопознание......"
Вронски
Какво мислиш за това?



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 10:35



Здравей.
Според мен ти започна много добре, но не трябваше да намесваш Нострадамус!
Поне за моята уста това е голяма лъжица, пък аз съм човек с претенции, не съм кой да е .
Все пак белегът е поставена и кой познал, кой не познал, кой разбрал , кой не разбрал...нищо няма да се промени от това което трябва и ще стане.
Всъщност за какво се спори тук?

ПЪТник



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 11:24



Какво си направила с красивата си коса!!!!...................



Тема Re: За вяратанови [re: Niya]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано17.09.01 12:45



ами ... раздадох я !


АН казва - Косата била Силата - дадох на всички около мен, най-доволни останаха дамите във фризьорския салон ... а аз бих яхнала и Дракон днес ...тааа ... не си права АН ... или пък си?!

Фотото ми вече изглежда така:

и по въпроса ти - ами открих и една хубава глава , препоръчаха ми тюрбан ... и се изкушавам да опитам ... ти какво ще ме посъветваш?




Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 12:55



Уффффф, радвам се да те видя нова- стара- подновена и т.н.
Ще отида да пия кафе и да разсъждавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.