Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:16





къде, уважаеми, прозряхте бруталност ...във думата звънка "дрънка", ...или в размаханите ми поли?
... хубава работа ...



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 17:19



Как се реже дълга коса!
Майсторът работи полека и оставя част от себе в работата. Колкото повече оставя, толкова повече получава.
Всъщност защо ти е да я режеш! Можеш да я развееш като вярата си в Бог например. Само че истински вярващите нямат нужда да афишират вярата си. Тя е съкровена и с нея никога не се разделят. Вярвайки в Бог, те приемат, че Бог е безпогрешен и ако има невярващи, то така и трябва да бъде. Истински вярващите са достатъчно мъдри и смирени за да съдят когото и да било и каквото и да било.
И знае ли човек- в косата може да е силата ти- и може и да се увеличава с намаляването на дължината- ами предизвикваш засилен растеж- усмихвам се.



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:32



чудя се откровено (щото мога и предвзето), дали да започвам приказка с теб ... и коя приказка ... избери сам ... да ти напиша стих от Петя Дубарова - ама ще те заболи(предупреждавам) ... илииии .... да започнем танго(затова са ми размахани полите)...ЕДНО ТАНГО? или пък да караме по същество ...



Тема Re: За вяратанови [re: AH]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано16.09.01 17:44



е анализирай тогава

значиии във вторник, като си нямах връзка ... си викам ... аааааман от тая коса ... знаеш лилава , я да я няправя пак червена ... речено сторенооооо измешах обаче червена с лилава ... стана цвят !!!супер ... представяш си косищата ми ... иии се сещам, че вече седем години съм все с дълга коса , все проповядвам промяна ... а аз... ооо, мойто момиче, викам си - време ти е ... ми така де, като сметнеш колко време ... и се ЗАПОЧНА значи
първо взех че сама (само връхчетата знаеш), вечерта вече идеята се беше позбистрила ... пъхам ножицата в ръцете на мъжа ми ... и тоой ще не ще - реже... стана нещооо Мирей Матьо,
на другата вечер ... все вечер ме хваща ... ножицата получава дъщеря ми ... милата в чудо се видя, ама махнахме ръбовете поне .... и така ... оттогава всеки ден все се намир някой да си ми резне от косатааа - съседката , вчера една приятелка ....

та затуй викам ако и ти искаш ... има още ... ама само до утре , утре отивам ни фризьор




Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор Sinyhe7 (непознат )
Публикувано16.09.01 18:19



S izvinenie za Bogiqt zamisul na Bibliqta no tq e pisana ot hora i to chesto nesvurzani po-megdu si,a mislq vseki znae za umishlenite vmetki i promeni v neq,dokato po trozi na4in curkvata se e opitvala da zapazi vlasta si nad horata...
Isus nishto ne e kazval protiv astrologiqta,a i kak bi mogul kato po vreme na 18 godishniq si period,kato y4enik e izsledval tazi naq-drevna nauka i e znael kakvo predstavlqva!Za curkvata e suvsem udobno astrologiqta da e protiv "Boga" i da demonska rabota shtom kato razbrali 4e tq dava poznanieto na horata che sa bogestveni i 4e 4ovek ima pulnata svobodna volq da bude sebe si,razpolagajki s potenciala na Ve4nosta(astrologiqta podurga preragdaneto i to bez da se chaka niakoj kojto si ima dosta rabota-Isus -da sugivi 4oveka sled 2 prishestvie
4estno naskoro edna evangelistka me anatemosa shtoto sum se zanimaval s astrologiq, t.e. s demonichni sili i Satanata-dobre de pitah q kude gi vigda tiq demoni,tq- v bibliqta taka pishelo-drugo ne q interesuva...Vanga sushto bila protiv Boga i rabotila sus Satanata,shtoto nali i qsnovidstvoto e zaklejmeno ot Curkvata,nishto che pomagala na horata,bilo demonska rabota,oh le-le ot okovani ot curkvata fanatici moge da ti pisne napravo,zashtoto prosti hora mnogo,koito da pozvolqvat kakvato i da e religiozna instituciq da gi vladee-prosto te sa slabi i neinformirani,tochno lipsata na volq i znanie suzdava prostite hora...
A planetite koj gi e suzdal zaedno s tqhnoto vlqnie vurhy horata-Bog!
Koeto e dostatuchno za edin umen 4ovek da razbere koj e prav -Bog ili curkvata






Тема Re: За вяратанови [re: Sinyhe7]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 19:13



"Докато астрологията не се е превърнала в религия, ние служим не на нея, а на хората. Ние помагаме на тях, а може би и на самите себе си, използвайки астрологията като средство за самопознание......"
Вронски
Какво мислиш за това?



Тема Re: За вяратанови [re: Lord of the A...]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 10:35



Здравей.
Според мен ти започна много добре, но не трябваше да намесваш Нострадамус!
Поне за моята уста това е голяма лъжица, пък аз съм човек с претенции, не съм кой да е .
Все пак белегът е поставена и кой познал, кой не познал, кой разбрал , кой не разбрал...нищо няма да се промени от това което трябва и ще стане.
Всъщност за какво се спори тук?

ПЪТник



Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 11:24



Какво си направила с красивата си коса!!!!...................



Тема Re: За вяратанови [re: Niya]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано17.09.01 12:45



ами ... раздадох я !


АН казва - Косата била Силата - дадох на всички около мен, най-доволни останаха дамите във фризьорския салон ... а аз бих яхнала и Дракон днес ...тааа ... не си права АН ... или пък си?!

Фотото ми вече изглежда така:

и по въпроса ти - ами открих и една хубава глава , препоръчаха ми тюрбан ... и се изкушавам да опитам ... ти какво ще ме посъветваш?




Тема Re: За вяратанови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 12:55



Уффффф, радвам се да те видя нова- стара- подновена и т.н.
Ще отида да пия кафе и да разсъждавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.