Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Астрологията и свободната воля.нови  
Автор Apolon from Olimp (син на Зевс)
Публикувано14.09.01 04:41



Очевидно е че тук е нужен ред. Това много сериозно. Ред защото тук липсва май убедеността, че Астрологията е наука за свободната човешка воля. Нищо не е абсолютно вярно, мъкър някои неща да са много вероятни. Ако някой болен ум е успял да ви внуши, че нищо не зависи от вас, то вие наистина си го заслужавате. Не искам да звуча назидателно, но съм силно повлиян от съобщението на Ласи, маси и разни там други анонимни имена, които не мога да разбера шегуват ли се или наистина си го мислят, че ако Сатурн е еди как си щели да имат по-малко приятели. Глупости и невежество. С удоволствие бих доказал, несъстоятелността на всяка теза, определяща нещо като крайно и точно. Ако някои все още не се е засрамил и си мисли, че планетите и звездите го лашкат нагоре и надолу без от него нищо да зависи, моля да поспорим. Че имам свободно време до 17.09.



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Apolon from Olimp]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 06:56



".....но съм силно повлиян от съобщението на Ласи, маси и разни там други анонимни имена, които не мога да разбера шегуват ли се или наистина си ......." - и смяташ, че след тая фраза с теб може да се говори или спори сериозно за астрология?
/ та тук вече личи нарушаване на постулат на тая царска наука/



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Apolon from Olimp]  
Автор Hacko (AstroMagician)
Публикувано14.09.01 09:18



Бате Тони, ти ли си?
С този плутон на върха на асцендента . . .

Наско



Тема Re: Астрологията и свободната воля. [re: Apolon from Olimp]  
Авторmumijata (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 10:17



az moga da ti oponiram s dati chasove, fakti, naucni izsledvanija, sabitija ot realnijat jivot.............
no zashto?
zashto?
dostatachno e da nabludavash jivota vnimatelno okolo sebe si i da pritejavash znanija.
svobodna volja?
da ima takova neshto!
no za ludite. samo te sa svobodni da izbirat. no dosta sa im malki vazmojnostite.
govorish za red?!
svobodna volja i red?
tova e absurd!



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Hacko]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 10:31



Няма проблем да се регистрирам, ако това наистина спомогне за хвърляне на повече светлина по въпроса. Той наистина е основен и то за всички.
Но се съмнявам. Приемам, че намеренията ви са добронамерени, както твърдите, но съм постигнала най-доброто в отношенията се хората, не като съм ги наричала "разни ... маси", столове и прочие.
Дотука разбрах единствено от всичките ви изявления, че цитирам по памет, простете, ако сгреша: можете да говорите седмици на наред по еди-кой си въпрос. Говорете! Никой не ви спира. Теми и то интересни за нас има достатъчно. Всички наоколо и по-далече ви дължат възхищение и преклонение само защото сте благоволил да се мернете. В тоя клуб е пълно с незначителни и ограничени глупаци, създаващи хаос в астрологията и разбирането за нея и като хора, незаслужаващи особено внимание.
Стремя се да правя квалификации, колокото се може по-рядко, но в случая не намирам поведението ви за конструктивно.
Освен това не се впечатлявам от богове, каквото и положение да заемат в "реалния" свят.
Впечатлявам се от хора, за които чувствам, че имат добри и чисти сърца и каквито срещам много по-често, отколкото някои цинични хора тук и другаде могат да допуснат.
Относно регистрацията: Опитът ми е показал, че когато се регистрирам на някое място, скоро след това се налага да го напусна.
Относно координатите ми: Някои хора тук ги знаят, но ги обявявам и за други евентуално интересуващи се: ladyj@abv.bg. Местонахождение - София, засега.
Тези дни имам много работа, но ще намеря начин да следя дискусията, ако придобие по-конструктивен характер и евентуално мога да се включа с мнения и въпроси.
Относно средата: Не съм астролог. Но никой досега не е твърдял, че трябва се смяташ за такъв, за да участваш в този форум.
Приятен ден!



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Apolon from Olimp]  
АвторKillem all (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 11:06



oo Apolon, lajno mirizlivo, ti li ste vyvejdash red? ai si stoi v kenefa.



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Killem all]  
АвторApolon (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 12:26



Нали за това дойдох в този клуб. За да изсчистя лайната(в писанията), не хората. Но ще ви лиша от брилянтната си мисъл, засега, докато не се научите да четете и да разбирате, нали се стремите към скритото и невидимото, нали уж държите на чистите сърца. Май се объркахте а. Защо ли, защото деца мои вие не чувате, а виждате собствената си агресия в мойте думи. А аз не съм настроен лошо и си губя ценното време за да ви помагам и насочвам. Вярвайте ми знам го как се прави. А вие. Не се ли нуждаете точно от това, но моля по-сериозно и ако случайно сте на друго мнение, разгледайте внимателно всичко написано до тук. От вас. Липсва яснота, липсва диалог, липсва резултат, как може да си губите времето така.
И побързайте, че имам време до неделя.



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Apolon]  
АвторKillem all (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 12:51



Iz4ezvai po-burzo ili puskam vodata!



Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Killem all]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано14.09.01 13:01



прави, каквото не можеш да не направиш

и по някое време виж та кажи къде те стяга чепика ?!




Тема Re: Астрологията и свободната воля.нови [re: Apolon from Olimp]  
Автор Lord of the A... (непознат )
Публикувано16.09.01 01:38



Имам конкретен въпрос?
Вземи за пример, произволен хороскоп. Би ли дал оценка, кога какво ще се случи, кога същото, няма да се случи и кога човек може да предотврати това, което си мисли, че е неизбежно да се случи.
Казваш, че правиш много точни прогнози, а гледаш ли звездите?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.