Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема otre4ene li e astrologiata....  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 16:16



otre4eno li e praktikuvanete na asr../kato nauka ot ot zurkvata,viziram ortodoxsalnata kato purva?nadjvam se njkoi da znae nesto konkretno ...
blagodaria vi!



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: moude]  
Авторhack (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 16:22



Da.



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: moude]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 17:13



Туй тук е клуб, да не е църква?



Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 18:51



ami vse se 4udj kak njkoi suvmestjvat Vjrata s astrologiata i mislex 4e ste si kazat...



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: moude]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 19:25



Привет! :))
За какво ти е?
Какво ще правиш с ТОВА?
Конкретно :)))



Тема Re: Амиинови [re: moude]  
Автор omeg@ ()
Публикувано13.09.01 22:05



Докато съвместяваш вярата с църквата ... доста има още да се чудиш. Ама, дето вика АН ... и това минава




Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: PaXapи]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 11:49



ne se trevoza za sebe si ,kakto omega smjta,vinagi mi e bilo zudno kak vsi4ki xora koito po njkakuv na4in se opitvat nesto da poznaivat-za budeste ,predopr..i t.n.
postijnno spomernavat Bog(vanga), a i naskoro Lord of..nesto objsni ze zetjl mnogo Bibliata(da me izvini ako ne sum to4na) i bil vjrvast ...
Kato ne mi e jsno nesto pitam-njkoi put 4ovek izglezda glupav,no puk spestjva mnogo vreme...:))))))))
Za kakvo mie- mrazj njkoi vupros da me 4ovurka,osobeno samo mene:))))))))))



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: moude]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано14.09.01 12:12



е и аз така , понякога изказвам твърдения, вместо въпроси ... още по бързо получавам отговор

само една корекция, ако позволите ... не "всички", някои или повечето ще е по-вярно като твърдение... си мисля

имам си думи, които умишлено избягвам , например: всички, никога,трябва ... и прочие, по крайностите мисля си , малко полезни (за мен) неща има ... ако изобщо има, докато са крайности, все са ограничение ...



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: Aйeз Ceдaй]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 12:21



Обаче кога човек стига до тия изводи за крайностите и ограниченията, а? - май трябва да сме толерантни и разбиращи- идва малко от ЕГН-то/ и да не ми кажеш, че ще се разболея - здрава съм и още как/
И сънувах страхотен сън за Нефертити- променяше формата и лика си.
/чудя се има ли чар в това/



Тема Re: otre4ene li e astrologiata....нови [re: moude]  
АвторApolon (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 12:34



Църквата отрича астрологията, но това няма нищо общо с Библията или с вярата. Ортодоксалната Църква отрича и много други неща, но това не е болка за умиране, защото тя отрича, първо себе си. Като имам предвид, често демонстрираните грешки на Църквите, това дали отричат или не е без особено значение. Христос не отрича астрологията. За мен това е от значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.