Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За Apolon from Olimp!  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 10:52



Тържествената ти поява, внезапно озарила клубния небосклон, съвсем естествено ме наведе на следната мисъл...

Мисля си, че този клуб остро се нуждае от модератор.

Защото се случва да нахълтват хора (вродената ми дискретност ми пречи да цитирам никове - засега), които газят с калните си обуща по иначе добре поддържания килим на клуба и оставят грозни петна - които трудно се чистят при това...Тези петна силно възмущават слънцето ми във Водолей, а Девата на асцедента ми гнусливо сбърчва изящния си нос...

За да не прозвучи зле, искам да уточня, че поне моята представа за модератора не е като за местния пъдар, който да погва с пръчка непослушните. Нито пък е заядлив фейсконтрол, който седи на вратата и не пуска тези, които (според него) не са облечени подходящо.
Не, напротив - той е просто човек с изострено чувство за справедливост, естетика, изискан тон и добро възпитание. Сиреч - човек като теб (това беше комплимент - забеляза ли?).
Този човек рядко трие постинги, но има възможността и властта да го прави - което само за себе си буди респект (предполагам) и кара онези с калните обуща поне да се позабършат пред вратата, преди да влязат.

Та ми се струва, че ти би бил перфектен модератор!

Разбира се, има и други хора, които биха изпълнили добре тази функция - за техните кандидатури също бих се застъпила. Това са например Наско, АН, Лорда, Омега, Анима. Но те ще си кажат какво мислят. Сега говорим за тебе.

Е, какво мислиш? Би ли поел този товар? Като гледам колко силни са плещите ти, не би следвало това да ти дотежи...


Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 11:47



4te mi planeti v Scorp. sa protiv izbiraneto na komsomolski sekretar,a ASC v oven me podtikva da si go kaza.....
Mnogo se izviniavam zakoeto(LUnata)



Тема Re: Ти пък сега.:)))нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 12:01



Какви ги говориш само:)))) Недей така, щото Марсът ми в Стрелец, с грубоватото му чувство за хумор, е на косъм да те предложи за отряден председател.:)))
От друга страна някои неща позагубиха актуалност, тъй като Слънцето ми, с присъщата му завеяност, не беше забелязало, че междувременно хората с най-калните обуща, са си тръгнали...
От трета страна, Луната ми в Телец ме подсеща, че наближава обяд и е време да хапна...:)))
(тук няма специална иконка "гладен съм", затова слагам тази)



Тема Re: За всичкинови [re: Rama]  
Автор omeg@ ()
Публикувано13.09.01 12:11



За мене лично е особено важно и крайно безкрайно (дилемата иде от там, дали аз съм крайна или безкрайна - брей че неподходящи думи)приятно да бъда в клуб БЕЗ модератор.

Подчертавам: основната ценност на този клуб за мене е ТОЧНО липсата на модератор, възможността да допуснем и практически докажем, че такъв е излишен, че от съдържанието на книжките които четем по нещичко във нас остава ... че живота е училище, а не библиотека ... Хората най вече за това са хора, а не ангели небесни ... случва се човек да се изцапа, случва се и цял живот в мръсотията да се въргаля, хлопвайки вратата под носа му ... какво променяме? - оставаме чистички?, ако сме чистници на място , а ние СМЕ с такива претенции, просто ... бавно(или не), търпеливо(или не), но постоянно! и неотменно! всеки според времето, мястото, желанието и пр. си ... чистим! единствения начин и за себе си ... и за децата си нещо полезно да направим.

Тук съм от половин година и това е за мен поне основен ескперимент ... ако можем виртуално, на игра, да го ... отрепетираме ... значи можем някога и реално ... да го живеем

И ТОЧНО СЕГА! незнам колко лимит има още тая планета, на колко още може да се разцепи, колко още колци могат да се забият ... Наско изказва ... на две ... света е като зелка СЕГА ... единственото в което взимам участие е ... ЕДИНЕНИЕ



Тема Re: За всичкинови [re: omeg@]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано13.09.01 12:23



Омега
Ти си супер!!!!!
Исками си да можех да съм като теб....

Поне не отговорих. Това напредък ли е?



Тема Re: омега,нови [re: omeg@]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 12:24



мед ми капе, като те слушам!
Докосваш тънки струни по душата ми...която копнее за същото!
Ела да те прегърна!

Рама



Тема Re: ramaнови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:37



moze i mene vupreki jvnoto nesuotvetstvie v x-te ni:)))))
kakvo poxapna,ako ne e neudobno da popitam?



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор Hacko (AstroMagician)
Публикувано13.09.01 12:40



По мое мнение, тук не трябва да има модератор.
Но, трябва да има нещо като харта на клуба, както има например в клуб психология.
Това което ми се иска най-много е в този клуб да няма нерегистрирани потребители. По много причини, от които най-важната е да имаме възможност и за неклубна кореспонденция - било то имейл или бележка.
Против съм да се трият постинги - твърде много права се дават в такъв момент на модератора. Нека всеки да изразява свободно мнения.
В клуб психология присъствах на един комплот спретнат от модераторката ВИ - триене и покриване на мнения на един психично болен психолог (добре звучи, а?) . . .
Пак повтарям - абсолютно съм против триенето на мнения, но предпочитам повече регистрирани потребители в клуба.

Наско



Тема Re:za Ramaнови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:44



Kolezke! poneze sum malko zaplesnata(prof.deform.)))ei sega kliknax vurxu tebe bez da iskam i kvo da vidj- tova bila edna kolezka...
ne mozax da ti ortvorj oba4e stranizata...
maitap,maitap ama vednuz bjxa reshili da me predlagat za otrjden predsedatel,puk az tozno togava bjx zabravila 4e imame sbor,molj ti se...
e-ex kakvo dete bjx...da ne ti e v kustata....xa-xa



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Hacko]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:47



Няма какво да добавя към така прекрасно формулираните становища на Наско и Омега, освен ако настоящото не се приема за форма на гласуване /Пак комсомолски истории./
Затова отивам да видя как става тая работа с регистрацията.



Тема Re: za naskoнови [re: Hacko]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:47



i az iskam da se registriram ve4e ,oba4e v na4aloto ga propusnax toj moment,z-to ne mi se vidj vazno i sega kakvo da napravj?(Bukvalno-kak da se reg)ve4e sviknax da sum moude i ne obi4am mnogo promenite v li4nij si zivot...



Тема Re: За всичкинови [re: omeg@]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:50



и звуци на бамбукова флейта
между всплясъците на небесното дайре :)))

така се гонят облаци :)))

Омега, многомного СЛЪНЦЕ пожелавам! :)))



Тема Re: lasi5нови [re: Lasi5]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:51



lasi5,kato razberesh kazi i na mene ,ako obi4ash molj....



Тема Re: За всичкинови [re: PaXapи]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:53



Да се регистрираме ли наистина?
Може и да не ни искат? Мен поне? Понеже не съм АСТРОЛОГ и ЧУВСТВИТЕЛНА.



Тема Чук-чукнови [re: Rama]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано13.09.01 12:55



Този път съм с чисти обувки - честно! :)))
Тържествено обещавам да си трия краката отсега нататък, преди да вляза - само не слагайте модератор!

Та вие имате нужда от мен нали, Наско?

Гледайте звездите...


Тема Re: Чук-чукнови [re: stargazer]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 13:07



Също не съм и гнуслива.
По тоя повод въпрос, докато решаваме за регистрациите:
Плутон във втори дом дава ли склонност към ровене в проблеми, свързани с не особено възвишени аспекти на човешкото поведение.



Тема moude, сериозно ли говориш!:)нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 13:23



Стига бе - колежки значи!!! И откъде...тоест какви точно колежки сме? Работили ли сме, учили ли сме заедно?...Кажи, не ме карай да гадая, плийс!
И мен ме предлагаха веднъж за член на дружинния съвет....илитамкаксекаваше...И аз не отидох, но не от заплес, а съвсем нарочно - защото знаех, че ще направи лошо впечатление и ще отърва кожата. Както и стана.:))) Ееех, спомени....пусти да опустеят...

А за хапването - ами днес останах да работя вкъщи и като отидох да тършувам из хладилника, луната ми в Телец с ужас откри, че няма нищо съществено за ядене. Така че в момента зобам банани и гледам жално....а от спомените за снощната пица ме полазват почти еротични тръпки... Явно не съм огладняла достатъчно сериозно, щом още търпя, но предчувствам как скоро марсът ми в Стрелец ще ме тласне към незабавни и енергични действия.:) И ще ме видиш как профучавам наблизо като див звяр, който броди да дири храна.:)))))
Привет от мен!




Тема Re: Наско,нови [re: Hacko]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 13:27



право думаш!!!
Напълно съм съгласна с теб и смятам, че това, което казваш, е много по-умно и уместно от моите първоначални хрумки, които така спонтанно и безразсъдно проснах на пода на клуба!:)

Виж как се разбираме само.:)))



Тема Re: ama, razbira se.moude e seriozna!нови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 13:57



Imax zna4i pedvid nai bukvalno 4e sum xudozni4ka- VT,ikonogragfia mag(:!:),pravj i masleni raboti,xibavi(sa mi kazvali) ama oste ne sum subrala pari za izlozba....njma i da subera tui kat geldam,ama neise....ima i drugi nesta v zivota...podseti me za njkoe....:)))))
i kato ti otvorix strzata kakvo da vidj....!i ot Ruse! az tam zivjx po4ti izcjlo poslednite 2 goditni,4i4o zivei tam ot 20,a lelj e Rusenka.Mnogo prijten grad,ama klimata malko ne e ot nai prijtnite...Ti ot tam li si ili i ti tranzit,kato mene?
Mnogo e vazno zna4i za xudozni4kite da se xranjt redovno,koeto az sistemno ne go pravex...i minalij masez taka beshe po4nalo taka da mi se povdiga postojnno 4e ne da jm,1 zidara na mozex da izpisha....dobre 4e 4i4o e doktor i mi izpisa 3 vida xap4eta i sega sum po dobre...t.e.povdiga mi se i ne moga da se xranj samo ako mi e nervno za nesto....
I az uz s banani se podkrepjx,ama trjbva i da se gotvi vtoz zivot...ako ne v toz ,v sledvastia....:))))
Stiga sum prelivala i az ot pusto v prazno.))))
pozdravi:))))))



Тема Re: А, добре:)нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 14:09



Аз пък си помислих, че може да сме учили заедно в университета и изтръпнах.:)
В Русе съм родена, но почти не съм живяла там..за съжаление...
Та тъй...



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 14:35



Добър ден Rama. Аз не съм син на Зевс, нито съм от Олимп, но имам заявление за Бог.
Ти уби заявлението ми и Божественото в мен с пренебрежителното си незабелязване на моята Височайша особа.
Нито думичка за мен, нито думичка в постинга ти!
Нима не забеляза, че аз съм личността, която даде най - много на този клуб?
Не забеляза ли?
Нима не забеляза, че притежавам всички качества за съвършен модератор?
Не забеляза ли?
Нима не забеляза отговорноста с която подхождам към проблемите?
Не забеляза ли?
Нима не забеляза великодушието ми с което ви търпя?
Не забеляза ли?
Нима...не, не си забелязала щом и думичка за мен не спомена! Тццц...тццц...тццц...тццц...тццццц...тцццц...тццццц....тцццццт....цц..ц
Какво да правя сега с теб? Какво да те правя такава?
Ти ме постави в такова положение , че аз съвършения да не знам как да постъпя с теб.
Мисля, мисля , мисля обидата си остава и си стои като първомайски лозунг в този клуб.
И друго има. Така си заблудила и омаяла всички тук , че захласнати по теб забравиха за мен. Каква жена си ти!
Ако бях в момента модератор с власт щях да те затрия, не се съмнявай в това.
Ето това е единствения ми стимул вече за живот. Трябва да ти отмъстя.
Къде се подават заявления-молби за модератори? Знам, че знаеш!
Казвай, казвай, да не ставам лош!
А, на вас другите не мислете , че ще ви си размине. Властен съм, имам пари и връзки и в най скоро време ще ви видя сметката
Хич не ми е до смях!
Давам ви последен шанс да размислите и поправите грешката си за да не страдате после!
И дума няма да чуете повече от мен, а само ответни действия. Не знаете с кого си имате работа! Аха!

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:07



Ахаааа...загризка ли те съвеста А?
Ще стоя тук и ще чакам докато те свърши, аха!
Ето и това качество не си ми забелязала- упорит и постоянен...и още имам и ще се сетя после. Ти само гледай какво става.

ПЪТник възмутен ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:11



И де се скатаваш и да си мълчиш ще те принудя да ми признаеш Височайшето у мен. Нито си ми първата, нито последната принудена от мен, така да знаеш Rama!

ПЪТникчакащПЪТНик



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано13.09.01 15:13



Прав е ПЪТник ... никакви думи вече ... САМО ДЕЛА ... за прегръдки , целувки и пр. съм естествено винаги готов!!! ииии ред да има!

За регистрацията, Наско, направо си прав, но аз няма да съм аз ако не измрънкам нещо ... нека всеки сам решава дали да го направи или не, все ще има и някоя единица с уважителни причини, а понякога .... винаги е добре да се знае кой, кога, ... причини .... доброволно!!! е дал част от себе си ...

комсомолски, отрядни ... о, йе! я бързо си признавайте кой какъв е бил ... аз от малка съм си тарикат ... все най-хубавата длъжност си имах ... асистент на знаменосеца, познайте аспекта Слънце / Сатурн.

ХА РИ РА ХА РИ , виж какво открих



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: omeg@]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:19



цууууннннн...забранявам да ми ползваш името и мнението и пространството за флирт с Наско , Хари и да се фукаш какво си открила цуууууннннн..И всичко това за някакъв си Аполон, Той пък от къде се домъкна тук
Толкова съм ядосан и на теб, че нямам думи.....цуууунннн.

ПЪТникцуууун..

Редактирано от ПЪTниk на 13.09.01 15:21.



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:32



Rama, Rama хич и не се прави , че те няма.
Rama..Apolon,,Apolon,Apolon,Apolon...
Всичко виждаме Rama , на на нас с измама!



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 15:47



Може би, не лъщиш и дрънчиш в необходимата степен и светлина



Тема Re: Тук съм бре!:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 15:53



Имам си работа просто - ама през час, през два идвам тук да видя кво става.:)
В момента нямам хич време да ти перна един километричен постинг, какъвто ми се иска.:) Само ще ти кажа, че си голЕм сладур и ме кефиш на мах!:))))))
Черпя те една виртуална бира по случая!




Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Lasi5]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:54



Штттт...Рама е глуха и сляпа за да не чуе и види такова Дрънчащо Светило като мен. Горкичката Рама? Колко ми е тъжно за нея?

За тези които ги няма между нас или добро или нищо.
Ще видиш когато се появи тази принцеса какво ще я направя...аха!


ПЪТник



Тема Re: Тук съм бре!:)нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 15:58



Извинявай моя виртуална слабост. Не видях, че си вече тук
Каква бира? Благодаря!
Тук става въпрос за нещо по- велико от бира. Очаквам твоето извинение към засегнатата ми Височайша особа и мнението ти че съм най подходящ.
Каква бира?

ПЪТникжаден



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано13.09.01 17:59



Забравих, че работиш.Извинявай, обаче...нещо в мен мира не ми дава..разбираш ли колко ме засегна ти? Разбираш ли?
Измислих: В ЗНАК НА ПРОТЕСТ ОТ НЕЗАБЕЛИЖИТЕЛНОТО ТИ ПОВЕДЕНИЕ КЪМ МЕН И НИСКОТО СРАВНЕНИЕ С ПИЯНИЦА / за бира там нещо ми намекваше, помня аз, помня/ ЩЕ ЛИША ВСИЧКИ ВИДОВЕ КЛУБОВЕ ТУК И ЧАТА ОТ ПРИСЪСТВИЕТО СИ В СРОК НА.../бързо ми минава/ /чакай да помисля да не се мина без да искам/.......НЕ ЗНАМ?
Напускам завинаги до утре, не и утре няма да ме има ....не знам кога ще ме има ли изобщо. Развълнуван съм , личи си, напускам за неопределено време за размисъл. Ако решиш скъпа преятелко Рама, че си виновна пред обществото и най - вече мен, ти оставям единствената възможност да.. ривеш за мен и ако другите тук те хулат да им кажеш , че като се върна ще им се карам много лошо, ама многоооо. Отивам да заминавам на едно място при едни хора да обмислим една работа за която съм се бил обидил

ПЪЪЪЪЪЪТник Четвъртък, 17.59минути, 13 май септемри 2001година.

Саморедактирам се: да не се чете "като се върна", а "ако изобщо се върна" така изглежда по- впечатлително, нали!

[ на какво се смея....

Редактирано от ПЪTниk на 13.09.01 18:05.



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
АвторPaXApи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 19:23



Пътник, Привет! :))
С теб трябва да си отворим собствен форум - винаги има какво да си кажем :))
На някой всемирен сървър - целият - целят :))
КОмплиментирам :)) Недопкомплектованото :))
Съсъ синя панделка - сниф на ментол и пшенична бира - чук и гек - витиеват мандо-винов отблясък. Кам клоу-сър :)))
Привет, привет, Пътник :))))))))))))



Тема Асцендент на Змиеносеца :)))нови [re: omeg@]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 19:38



Ех, барабанисти-думкари - табадаба дан там тамтам дам-там :))))
А всъщност ритуалът много напомня на разгонване на облаци :))))
Знамето кондензатор на космич. енергия - червеният огнен цвят :))) (кърмъзъ? :))
И най-високият млядеж със змията в ръка, а от двете страни.... :))))
Това - достатъчно, за да знаеш, че светът е изграден от енергия :)))
ААА, а сега какво - компютърна нирвана :))))))))))))))))))))))

"neo-AN-gin (c)
таблетки за гърло" :)))))))))))))



Тема Re: Асцендент на Змиеносеца :)))нови [re: PaXapи]  
Автор omeg@ ()
Публикувано13.09.01 22:43



ето това открих преди време, за тебе и ПЪТник специално го пазя, на АН го подарявам, казва се ФЕДЕРИКО, а авторката Живка Балтаджиева, вижда се, че е от миналата ера ... моля те оправи го!

Не изясняла луната,
няма ласо за дръвчето,
ни за гласа наковалня.


Нещо се мярка, нещо отлита.
Волно.


Не прощава , не съди,

на ум и разум не учи.

..................
..................
..................
..................
и светулката се задъхва.

Нещо пробягва, нещо влече те
нататък.


Не осмива , не моли,
не слага цена на доброто.


Сякаш Шехерезада
в нощта на нещата невинно
решена възлиза
и главата на страшното време
на скута си слага.


Нещо изгасва. И те пробужда
навеки.


Не дарява, не взема,

а само обича , обича




Тема Re: За Насконови [re: Hacko]  
Автор (Черна котка)
Публикувано14.09.01 01:38



Еееееее! Добре. Но гледните ни точки, моята и твоята бяха различни.
Жалко, че така мислиш :-( Комплот нямаше. Но самото наличие на модератор кара хората да мислят, че има комплот. Харесва ми какво казва Rama, но има твърде много крайности у хората. Ти като астролог би трябвало да знаеш.
Аз съм миролюбива личност, знаеш, ... Марс в Риби. Сравни с твоя Марс :-) Имам изострено чувство за справедливост, Слънце в Козирог... Обаче! Субективността мисля, че малко ти убягва като фактор. Трябва да си Психолог, за да я усетиш. Няма обективни хора. Ние всички сме субекти.

С най-добри чувства, и не се сърди.
ВИ

Редактирано от BИ на 14.09.01 01:40.



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Rama]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 10:03



Честит празник скъпа Rama.
Плака ли много за мен.
Само заради това се върнах.
Чувствата ми към теб победиха обидата , която ти ми нанесе.
Победих, разбираш ли ме?
Вече скъм силен и се отказвам от модераторската длъжност. Силата ме направи благороден и великодушен.
ПРОЩАВАМ ТИ!
И престани да плачеш за мен защото ще повредиш красивите си оченца.
Вече можеш спокойно пак да се показваш пред хората.
Заличих вината ти.
Побързай , че те чакам с нетърпение, приятелко Rama.
За винаги твой ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 10:08



Ама не се заплесвай по самоизяви де!
Ще ти цитирам нещо от Кастанеда за Аза иначе, да се видиш колко си несъвършен и си изключение от съвършения свят създаден от Бог.



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: PaXApи]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 10:09



Добър ден PaXApи

Колко си рационален. Усети , че ще ставам модератор и веднага ме четкаш.
Добре, ще навия Рама да ходатайства и да те направим заместник главен модератор. Ако си търпелив скоро ще ме наследиш. Малко живот ми остава на мен и вярвам, че ти ще дочакаш щастието си. Ейй уреди се ти, уреди се!
Ще ми бъде приятно да работим и модерираме заедно нуждаещите мадераторстване. Ще им видим сметките , нали!
Приемам предложението ти.

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 10:13



Надявам се, че не трябва да те обидя, за да чакаш и мен

Привет ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 10:19



Ръководете, ръководете, и на вас ви дърпат конците
Е, така е винаги за едни е славата, а за други - властта



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 11:37



Добър ден.
Да не ми казваш, че съм кукла на конци?
Засили усещането ми за това неприемливо предположение. Лошо постъпи с мен.

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 12:06



Не, не си кукла на конци ... ужас!!! спирам да се шегувам, защото като не ми разберат майтапа и после се чуствам зле...



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано17.09.01 13:18



Ах, ти, Стара Лисицо !!!
знаеш как да подсладиш флирта на човек - със забрана!?! - благодаря ти - много вкусно ми стана

И докато не съм забравила, какви са тия редактирани целувки ... ума ми не го побира !!!

Апропо ЗАБРАВА !
а бре човеко , кого мамиш ти ?!
помниш ли ... преди месеци пита: "моля Ви се, милички, кажете на кой бог да се моля ... свещица да паля ..." .... и ний нали сме си таквиз ти рекохме кой е ... Зевс
и КАКВО направи ТИ ???!!!

не знам кво си правил ... не знам кво си вършил (дали да не се разгранича от теб)... нооо факта си е ФАКТ !!!(свещица бил палил я си признай ... ) само че къвто си зает и ангажиран ... писмо ли чакаш? ... .... ми иди и виж! на входа на Олимп виси... ти си ЗЕВС!... как го направи пак не разбрах ... твоя си божа работа ... ама кви са тия самоотлъчки? купон в чест на Аполон?!? а?!? ... е сега ще трябва по съвместителство и капитанството ТУК да поемеш ... на клубния кораб ... и умната , ей,
морето е бурно ... оправяй се!



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 13:33



Как да не съм кукла на конци.
Ето харесах те, ти дръпна конеца и отиде та се невидя моята съдба.
Задвижи ме и сега казваш , че се шегуваш.
Направо си играеш с мен
Дори и не се интересуваш как аз се чувствам, а само споделяш , че ти се чувстваш зле
Направи кукла от мен ти.

ПЪТник



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 13:42



Радвам се че ти е харесало
Най много се страхувах от това което ти казваш , че се случи- вече съм Зевс.
Знаеш ли на какво ме обрече?
Вече следват интригите, отговорностите. Ще трябва да се грижа и за световния ред. Сам си го направих. Загубих щастието си на невеж, не можещ и безотговорен ПЪТник, ще недоволстват, ще ме хулят-горкия аз.
Има ли начин да върна неоцененото си /тогава/ минало щастие?
Загубих щастието си, докато го търсих!
Помогни ми ?



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 14:19



ПЪТнико свиден,
Първоначално нямах предвид себе си за кукловод, не мислех, че притежавам такава сила и власт, но сега ....

Сега ти си играеш с мен

Естествено, че се интересувам как се чустваш ти /интересувам се от всички около мен как се чустват/, и ако ти си се почуствал, така както аз сега ... то моля за извинение ... имаш моето обещание, че ще се постарая от сега нататък да внимавам какво пиша и да мисля предварително какви биха могли да бъдат последствията .... макар че ще ми бъде много трудно....
Знаеш ли колко трудно ще ми бъде????

А сега кой е куклата? Ти или аз????

Гледай как усложнихме нещата~~~



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 14:23



Скъпа моя кукличке!
Да не сме си оплели конците с теб

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 14:42



Ние ... с тебе!!!!!!??????
Нееее По - добре да си поделиме териториите За тебе източната част, а за мен западната
Не може двама кукловоди да си объркат конците! Не допустимо



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 14:56



Не зная мотивите ти за изборът на западната част от теб, но ти напомням кукловодоприятелски, че първите ще станете последни и последните ще станем първи!



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано17.09.01 14:57



о, о!

Нищо не е загубено ... брей, че човек ... стана бог и ... се приземи ...

стига си мрънкал ... живей го ! ... ееех аз да можех да съм Зевс ...
ама дето викаше даскала по мате "на бодлива крава ..."... няма кой да те хули !!!
ТОВА ТИ Е СЛУЖБАТА !!!


щастието ти, щурчо, да ти кажа ли къде е ?.... мммм



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 15:06



Добре де, да използваме север и юг. Ти избирай



П.С. Знаех си че така ще реагираш, за това и го написах
Но отговорът ти беше хубав, много хубав



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 15:24



Лелеее, ми твоя даскал е бил много мъдър.
Щом като вече знаеш, че на бодлива крава... рога не ми дава какво ще ме посъветваш. Къде ми е щастието?
Замисляло ли си се къде, колко и какви неща са се случили без волята на Зевс?
Всемогъщият Зевс?
Къде ми е щастието? Не искам да съм Зевс! Искам си щастието!

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 15:29



Благодаря за дадената ми възможност да избирам.
Избирам да ти преотстъпя правата си над запада и юга при условие , че ми разрешиш да живея в тях и да ти служа, да ме награждаваш с любов за успехите ми и с любов да ми прощаваш грешките.
Договорихме ли се?

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 16:08



Договорилис

При условие, че не ме оплиташ



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 16:40



Последното ти условие не ми е излизало от ума. В представите ми е !
Много лошо ме засече.
Откажи се от това неприемливо за мен условие?

ПЪТник



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано17.09.01 17:08



Защо? Ако съм оплетена по-сигурен ли ще се чустващ?



Тема Re: За Apolon from Olimp!нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.09.01 17:52



Ако съм те оплел ще те чувствам близо до мен.

ПЪТник



Тема almost Фернандо :))нови [re: omeg@]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 21:41



Всичко се мярка, всичко лети.
Вълнливо.
Се усмихва.

Не дарява, не взема,
а просто обича, обича

Шехеразада
от наргилето наднича
В скута й невинно
проблясква светулка

Всичко пробягва, всичко влече те
оттатък.
Отвъд реката,
в която веднъж си се топнал



Тема Re: almost Фернандо :))нови [re: PaXapи]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано18.09.01 08:20



!!! ? !!!
да съм ти казвала, че ...

обичам те !





Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано18.09.01 11:59



няма искам не искам .... това е!
Зевс си и туй то !

като си беше човек ... все искаше да си бог ... на шега на майтап и заявление си беше пуснал ... а с някои неща шега не бива ...

ОПРАВЯЙ СЕ!

пак си си късметлия ... да си богът с най-човешки качества .... та не се притеснявай ... карай както си знаеш, другото е работа на Хера - апропо предай поздрави, ама не когато пак си смачкал лука- и на другите ти колеги:)))

за щастието питаш - напомняш ми за дъщеря ми , като се хване да търси нещо .... пази боже правило е вече и се знае ... това, което търси винаги се оказва някъде около носа и - директно насреща или току под него



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.09.01 12:36



В такъв случай очаквай грамотевици.
Какви колеги? Нямам колеги. Как не, ще взема да обсъждам Божествените си планове с някакви простосмъртни колеги. Нямам.
И за Хера не ми се говори, коварна женска същност.
Дъщерята прилича ли на майка си? Значи си приличаме с теб.
Колко си хубава!

ПЪТник



Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Aйeз Ceдaй ()
Публикувано18.09.01 14:22



гръмотевици а?!

опитай ! - да видиш що е "мечка да те гази"

не, на баща си прилича ... ти да не се оплакваш, а?! от Хера,а?!




Тема Re: За Зевс(ПЪТник) from Olimp!нови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.09.01 14:32



Мецо, мецо...аха!
Не е ли готина като майка си?
От Хера ли?
Че нали от нейното коварство, красота, интриги... се закалявам и ставам силен . Тя е моето предизвикателство!
Обичай врага си! Ако обичаш този който те обича какво правиш-нищо

ПЪТник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.