Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: za naskoнови [re: Hacko]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:47



i az iskam da se registriram ve4e ,oba4e v na4aloto ga propusnax toj moment,z-to ne mi se vidj vazno i sega kakvo da napravj?(Bukvalno-kak da se reg)ve4e sviknax da sum moude i ne obi4am mnogo promenite v li4nij si zivot...



Тема Re: За всичкинови [re: omeg@]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:50



и звуци на бамбукова флейта
между всплясъците на небесното дайре :)))

така се гонят облаци :)))

Омега, многомного СЛЪНЦЕ пожелавам! :)))



Тема Re: lasi5нови [re: Lasi5]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:51



lasi5,kato razberesh kazi i na mene ,ako obi4ash molj....



Тема Re: За всичкинови [re: PaXapи]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:53



Да се регистрираме ли наистина?
Може и да не ни искат? Мен поне? Понеже не съм АСТРОЛОГ и ЧУВСТВИТЕЛНА.



Тема Чук-чукнови [re: Rama]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано13.09.01 12:55



Този път съм с чисти обувки - честно! :)))
Тържествено обещавам да си трия краката отсега нататък, преди да вляза - само не слагайте модератор!

Та вие имате нужда от мен нали, Наско?

Гледайте звездите...


Тема Re: Чук-чукнови [re: stargazer]  
АвторLasi5 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 13:07



Също не съм и гнуслива.
По тоя повод въпрос, докато решаваме за регистрациите:
Плутон във втори дом дава ли склонност към ровене в проблеми, свързани с не особено възвишени аспекти на човешкото поведение.



Тема moude, сериозно ли говориш!:)нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 13:23



Стига бе - колежки значи!!! И откъде...тоест какви точно колежки сме? Работили ли сме, учили ли сме заедно?...Кажи, не ме карай да гадая, плийс!
И мен ме предлагаха веднъж за член на дружинния съвет....илитамкаксекаваше...И аз не отидох, но не от заплес, а съвсем нарочно - защото знаех, че ще направи лошо впечатление и ще отърва кожата. Както и стана.:))) Ееех, спомени....пусти да опустеят...

А за хапването - ами днес останах да работя вкъщи и като отидох да тършувам из хладилника, луната ми в Телец с ужас откри, че няма нищо съществено за ядене. Така че в момента зобам банани и гледам жално....а от спомените за снощната пица ме полазват почти еротични тръпки... Явно не съм огладняла достатъчно сериозно, щом още търпя, но предчувствам как скоро марсът ми в Стрелец ще ме тласне към незабавни и енергични действия.:) И ще ме видиш как профучавам наблизо като див звяр, който броди да дири храна.:)))))
Привет от мен!




Тема Re: Наско,нови [re: Hacko]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 13:27



право думаш!!!
Напълно съм съгласна с теб и смятам, че това, което казваш, е много по-умно и уместно от моите първоначални хрумки, които така спонтанно и безразсъдно проснах на пода на клуба!:)

Виж как се разбираме само.:)))



Тема Re: ama, razbira se.moude e seriozna!нови [re: Rama]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 13:57



Imax zna4i pedvid nai bukvalno 4e sum xudozni4ka- VT,ikonogragfia mag(:!:),pravj i masleni raboti,xibavi(sa mi kazvali) ama oste ne sum subrala pari za izlozba....njma i da subera tui kat geldam,ama neise....ima i drugi nesta v zivota...podseti me za njkoe....:)))))
i kato ti otvorix strzata kakvo da vidj....!i ot Ruse! az tam zivjx po4ti izcjlo poslednite 2 goditni,4i4o zivei tam ot 20,a lelj e Rusenka.Mnogo prijten grad,ama klimata malko ne e ot nai prijtnite...Ti ot tam li si ili i ti tranzit,kato mene?
Mnogo e vazno zna4i za xudozni4kite da se xranjt redovno,koeto az sistemno ne go pravex...i minalij masez taka beshe po4nalo taka da mi se povdiga postojnno 4e ne da jm,1 zidara na mozex da izpisha....dobre 4e 4i4o e doktor i mi izpisa 3 vida xap4eta i sega sum po dobre...t.e.povdiga mi se i ne moga da se xranj samo ako mi e nervno za nesto....
I az uz s banani se podkrepjx,ama trjbva i da se gotvi vtoz zivot...ako ne v toz ,v sledvastia....:))))
Stiga sum prelivala i az ot pusto v prazno.))))
pozdravi:))))))



Тема Re: А, добре:)нови [re: moude]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано13.09.01 14:09



Аз пък си помислих, че може да сме учили заедно в университета и изтръпнах.:)
В Русе съм родена, но почти не съм живяла там..за съжаление...
Та тъй...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.