Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Nabludenia vurhu zodiiteнови  
Авторmaximus (Нерегистриран)
Публикувано25.05.01 23:37



Usestate li intuitivno kakvi zodiisa okolnite? Poniakoga az prosto znam kakva zadia e daden chovek.Nay lesno se poznavat Ovni(zaradi egocentrizma si i nedodialanostta si, kombinirano s gizneradostnost), luvove( zaradi maniata im za velichie i dori mi se struva che v lice prilichat na luvove), vezni(zaradi nachina po koito si izkriviavat liceto kato se kolebaiat) .Molia spodelete s men vashia opit po vuprosa.Kakvi nabludenia imate?



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: maximus]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 06:30



Това не е важно.
Не си слагай допълнителни етикети. В смисъл - не се цапай.
Не цапай средата. И себе си.
А интуицията? Какво е интуицията?
Една такава глупава европейска дума :)))))
"Опит по въпроса" не е нужен.



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: maximus]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 07:35



Общо взето- така. Ама може и да не е съвсем така.



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: PaXapи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 07:37



?!?!?![image][/image]



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: maximus]  
АвторПeтьoфи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 07:48



На мен също ми е интересно да се опитвам да познавам зодиите на хората, съдейки по тяхното поведение, но опитите ми ме доведоха до извода, че начинът, по който хората се държат, не е следствие само от Слънчевия им знак, а от целия набор влияния, формиращи характера им.

Например, сред моите колежки на работа има една, която е зодия Лъв, но държанието й е такова, че много трудно би могъл да я отнесеш към тази царствена зодия. Трябва да си невероятен познавач, за да го направиш, защото тя е по-особен вид Лъв, който не се среща често - Лъв с подвита опашка. :) На събратята си прилича само по... прическата.



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: Пeтьoфи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 08:06



Аз те бях поканила на едно състезание, ама ти не се отзова. Бива ли тъй! Обидена съм!



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: AH]  
АвторПeтьoфи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 08:41



Състезание ли, АН? О, това ми звучи много интересно! Обичам предизвикателствата! Но, за съжаление, съм пропуснала поканата ти. Ще ми я пратиш ли отново?



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: Пeтьoфи]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 08:53



Изпуснахме темпото, т.е. обекта. Като се появи, ще те поканя отново.



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: AH]  
АвторПeтьoфи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 09:18



Видях поканата. Отговорила съм й, в рубриката, където си ми я пратила.
Защо казваш, че сме изпуснали обекта? Къде е изчезнал??? Сигурно като прочете мнението ми и види, че интересът продължава, пак ще се появи. Все пак, от 22-ри никой не се беше включвал в разговора.

До скоро!



Тема Re: Nabludenia vurhu zodiiteнови [re: maximus]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано26.05.01 11:26



аз от Лъвове и Овни не разбирам особено, но виж, за Везни мога да издам тритомник.:))) Не съм забелязала да си изкривяват лицето, когато се колебаят...хе хе...много ме разсмя това..:) По-скоро отстрани приличат на Бутни-Дръпни - сещаш ли се - имаше една такава двуглава животинка в "Д-р Дулитъл". Едната му глава дърпа в едната посока, другата - в противоположната - тъжна гледка.:))) И в крайна сметка наникъде не може да потегли.:))))))))) Говоря предимно за мъже Везни...жените май се справят по-ловко със ситуацията.
А пък жени Водолеи като мене, можеш да познаеш лесно по това, че обикновено ще ги намериш около някой мъж Везни, с когото се карат като цигани, и въпреки това не се разделят - никой не знае защо.:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.