Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Фантастика на вниманието на астролозите...нови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.05.01 18:24



Здравейте.
Я да се опитам да вмъкна нещо фантастично- всичко онова което дори и представите ни отказват да възприемат е фантастика.
В живота ми ми е било дадено говоримо да контактувам с много видове извънземен разум. Мога спокойно да кажа , че изстрадах и посветих втората половина от живота си на изследвания за Твореца, сътвореното и мястото на събитията.
За какво става въпрос.
Често пъти при такива разговори ми се е казвало , че отговора на поставения от мен въпрос е забранен за мен?????
Питал съм как "те" знаят , че точно този отговор е забранен за мен.
Отговориха ми че отговора на въпроса ми е пред тях в почернен фон , което за тях означава , че е забранен за мен!!!!!
По техните закони нарушаването на тази забрана е равнозначна на смъртно наказание и затова почти никога не се нарушава!!!!!!!!
От опит знам , че ми е дадено да знам , че живота ни се състои от предварително точно определени случки и срещи с цел осъзнаване на нещо.
В едни от случайте информацията е полезна за осъзнаването , в някой друг случай е вредна за осъзнаването на НЕЩО и , че всичко това се контролира постоянно.
Много още закони въздействат върху нас , които могат да ни внушават мисли и чуства отвън, това не е тема на разговора и и за това за тях няма да говоря.
Ако допуснем в представите си възможността за такъв вариант , то изникват няколко въпроса пред нас и астролозите.

Информацията , която астролога представя само от законите за разположението на планетите ли зависи ?
Факторите за които аз говоря тук не влияят ли различно , индивидуално за всеки един от нас и подлежат ли на квалификация?
Такова знание нужно ли е на астролозите?

При първото си влизане в този клуб "зодиака" ми направи хороскоп и е пред мен. Шегите , които правим в този клуб не ми пречат да наблюдавам бавно и търпеливо получената информация от хороскопа ми и споделям с вас тук , че макар и болезнена информацията е много точна.
Дали това ми помага да премина по- лесно препятствията пред мен , е друг въпрос.
Уважаеми астролози как мислите: За истиността и точността на получената информация, "зодиака" ли е причината или има и други фактори?
ПЪТник



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 18:42



За истиността и точността на получената информация, "зодиака" ли е причината или има и други фактори?
ПЪТник

/ако обичаш разтълкувай въпроса си- като почнеш с тая реторика, да се чуди човек откъде да разплита/



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.05.01 19:19



Скъпа АН,
Трудно ми е да поставям такива теми заради несъвършените човешки думи и понятия.
Търся подходящи изразни средства и си стремя темата да е в съкратен вид.
Съжалявам , че не можах да се изразя правилно.
За да получа информацията хороскоп, има причини и и фактори , които ги определят. Няма нищо случайно!
Астролога като човек, е и фактор - един от извършителите на поднасянето на информацията хороскоп.

Питам заслугите за точния и верен хороскоп само на "зодиака " ли са?
Според теб какъв е процента за заслуги на " зодиака" и процента на другите обстоятелства?
Разбираш ли ме ?
ПЪТник



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 19:26



Много трудно те разбирам, даже не съм сигурна дали те разбирам.
Искаш нещо да питаш и то не е в тоя текст, в тия думи.
Какво е- нямаме бърза работа- все може би ще разберем.
Какви други обстоятелства имаш предвид- освен текста, който ти е пратил Зодиак и който е съставен на база аналогии на планети, домове, аспекти и пр.



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано31.05.01 19:42



Съжалявам скъпа АН.
Грешката е в мен.
Предлагам да отложим темата за някой друг път?
ПЪТник



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 19:45



Слушай, радвам се че си тук.
Защо в глава ти е такъв хаос?



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 20:25



Навън започна страшна буря. Да няма нещо общо с хаоса в главата ти?/шегувам се, да не се обидиш/



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторПeтьoфи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 21:21



Здравей, ПЪТник!

Не съм сигурна, че разбрах въпроса ти, но ще се опитам да ти отговоря според това, което съм разбрала, защото повдигнатата тема ми е много интересна и един евентуален диалог би ми помогнал да си я изясня.

И така, според мен раждането на човека в точно определен момент, при точно определени планетни конфигурации не е случайно. То е следствие от уроците, които даденият човек трябва да научи или, ако изхождам от книгата "Разговори с Бога" - трябва да си спомни, тъй като той ги знае, но при въплъщаването си в тялото съзнателно ги е забравил... за да може да си ги спомни. Сигурно звучи усукано, но ако прочетеш книгата, ще ти стане ясно.

Погледнат от този ъгъл, добре направеният хороскоп е резултат, първо, от причинно-следствените връзки във Вселената, и, второ, от уменията на астролога да ги улови.

Дали стана ясно какво исках да кажа?!



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.06.01 02:46




ima i drugi faktori.



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 05:34



Можем да се изолираме и да търсим отговор в себе си. Но верният отговор е винаги в нас и навсякъде около нас. Понякога/по ред причини/ е по- лесно да го откриеме вън от нас и да го сравниме с тоя, който е вътре в нас.
Аз не се чувствам добре когато не съм сигурна, че си разбрал отговори за теб/така беше например в сряда/.
Какво те притеснява?"Човекът е човек, когато е на път"? Жътвата? - хубаво, действаш както намериш за добре.
Може би трябваше да поговорим повече за 8 дом- наследствата, например кармичните?
Не е ли време някой друг да пътува по-често?
В последно време тук го обърнахме на един"букет от.....". Днес например няма да питам Омега какво ще рече цветът на костюма, който смятам да облека.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.