Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 12:22



Знаеш ли, астрологията е по-самостоятелна наука отколкото смяташ.
Виж астролозите...........
Но може би няма кой знае какъв сериозен проблем да се научат.
Как мислиш?



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.06.01 12:25



Не отричам астрологията.
Само казвам , че докато човек не опознае себе си , не би могъл да познава нещо друго.
Не да мисли , че се познава , а Истински да се опознае.
А ти като астролог знаеш ли че информацията е кодирана и при достъп до нея тя се променя. Настрадамус и другите гадатели защо така загадъчно са правили опити да ни я разкрият?
ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 02.06.01 12:29.



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 12:31



Имаш си вкус по писане, триене, редакции.
Отговорите на кои твои въпроси например са на почернен фон?



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.06.01 12:39



Писане , триене , редакции- търся път към теб приятелко.
В сравнение с други мой познати забранените отговори за мен бяха малко -1-2.
Това бе преди много време и съжалявам , че не мога да ти отговоря точно и конкретно- просто съм забравил. Не съм мислел , че е важна конкретната забрана , а е важен принципа за забрана и разрешение.
Мисля си , че сега вече въпросите ми са много малко и всичките отговори са ми разрешени. Така си мисля.
ПЪТник



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 12:50



"че сега вече въпросите ми са много малко ...." - кога за последно си имал въпрос?



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.06.01 13:22



Приблизително от две години нямам въпроси.
Отговорите на въпросите ми служеха да закрепя равновесието на вътрешния си духовен мир за да си отпусна за да ме води Той.
Целта на отговорите е била такава , което означава че Истината е била друга, което ми бе показано от Него малко по- късно, чрез изживяване на Истинските отговори .
Зная , че е трудно за разбиране.
Имам молби към Него и за някакви суетни неща.
Дадено ми е да знам много , следва да приложа знанието си в живота на практика и да го осъзная. За това се изисква време и едва ли ще ми стигне.
Защо ми е нужно да знам , след като няма да мога да го приложа на практика в живота?
Вече вярвам , че ако трябва да науча нещо за което не съм питал Той ще ме научи.
Думите са суета и празно нещо без да са изживяни.
Слово, желания и действие са три различни и основни неща у човека.
Дали да не взема да напиша една книга, как мислиш?
ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 02.06.01 13:24.



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 14:22



"изживяване на Истинските отговори "- дай пример.
Ако сме се уморили- казвай



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.06.01 15:16



Пример ли искаш?
Там някъде беше написано : " враговете ви са вашите близки"
Представяш ли си приятелите , майка ми , баща ми , съпругата ми , децата ми.
Че , аз друго нямам. И те били моите врагове?
Питам аз в говорим контакт: " Синът ми по Вашите критерии и мярки добър човек ли е или е лош?". Те ми отговарят : " Добър !"
Аз си мисля , че действително е добър син , радост за баща си и утеха за майка си . Има си хас да си мисля , че сина ми е лош- нали аз съм го възпитавал
Всичко това обсебява същността ми и търсещата ми природа иска да разреши противоречието между написаното в Бибилията за да Му вярвам и обичам моя Бог и думите Му, че моя добър син е моя враг. Може ли добър син да бъде враг на баща си?
Последвалите случки и събития свързани с мен и сина ми ми показваха само отрицателните качества на сина ми и най вече нашата / моята и на сина ми / зависимост и болка от взаимното ни свързване. Зависимост и болка , които ни държаха един за друг и ни отнемаха свободата и възможността за правилни , безпристрастни решения и действия. Всички тези събития и случки бяха болезнени за мен , а сина ми беше сякаш извън играта. Всичко това продължаваше с постепенно увеличение на напрежението докато не разбрах наистина , че добрия ми син е мой враг!
Моля те не бързай да си вадиш логични заключения?
След като ми бе дадено да разбера тази проста Истина любовта, болката и отговорноста за действията ни между сина ми и мен бе поставена на друга основа и днес аз се радвам на добрите резултати.
Надявам се да ме разбираш!
Умишлено ти давам този пример свързан с въпросите и отговорите и изживяването им , защото ти имаше някакъв въпрос към мен за децата ни и защото като майка той е най близък до теб.
Ето винаги така питах и ми бе отговаряно и ми бе давано да го изживея и изстрадвам.
Знаеш ли какво е противоречието да ми отговорят , че сина ми е добър , а аз самия да виждам , че е лош ? Тогава ми се искаше и най лесно бе за мен да им кажа , че нищо не разбират и са лъжци.
И така съм постъпвал понякога!
Сега съм им благодарен.
Можеш ли да си представиш любовта , търпението и прошката на Този който ме учеше?????
Пътя на разбиране за същото, за майка им беше много по- болезнен и труден и за това не ти дадох него за пример. Семейната клетка е свързана и всички по свой път решаваме едни и същи задачи.
Не съм уморен. Ако искаш може да сменим темата. Май е по- добра да говорим за астрологията?
ПЪТник

Редактирано от ПЪTниk на 02.06.01 15:20.



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 15:37



Ние не говорим ли за астрология?
/ не я разбирам тая астрология и това си е/
Знаеш ли, нямаш кармични проблеми по отношение веригата-внук, син,баща;
имаш два пъти по отношение себе си , имаш с майката, имаш с жената- коя жена- "родената за теб" или "цветето на живота"?



Тема Re: Фантастика на вниманието на астролозите...нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.06.01 16:55



Браво....целиш в десятката.
Мисля си че са свързани внук, син, баща по отношение жени?
Имам и допълнителна информация за това.
Разкажи още за мен от теб.
ПЪТник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.