Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема смърт....нови  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.04.01 12:49



Знаете ли защо не уважавам астролозите? Само заради едно нещо. Че винаги избягват да съобщават за смъртта на човек. Никога не ти казват нищо дирекстно и конкретно. Онзи ден бях при една, която се води, че е най-добрата в България.. и т.н... Със триста зора успях да я склоня да гороим за това, а тя смъмри нещо, което не беше никак конкретно.
А така могат да се предотвартят толкова... нещастия. Ако някой иска да ми каже какво точно се вижда в хороскопа ми... и в кой период би трябвало да внимавам, родена съм на 25.12.1983, в София, в 4.15 сутринта.
Мерси и успех на всички !!!





Тема Re: смърт....нови [re: Лyничka]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 15:27



Учудваш ме. Имам 3 хлапета в къщи, на възраст близка до твоята, а ако преброя и приятелите им, които също често са у дома, стават много.Никой от тях не споменава подобна тема. Говорят си за изпити и кандидатстване, в най-лошия случай за любов. Кажи ми защо те вълнува тая тема и какво разбираш под"може да се предотвратят нещастия" и може и да поговорим за твоя хороскоп и за смъртта изобщо.



Тема Re: смърт.... [re: AH]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.04.01 18:14



Здрасти !!!

Ами имам една приятелка, която има брат, та те двамата се занимават с атрология... и чето обсъждаме с нея тази тема. Ами имам предвид следното под могат да се предотваратят нещастия. Значи тази астроложка , за която ти казвам и тя му е казала, че някъде около 26 год. му възраст има опасност от внезапна смърт и ако тогава преживее, ще има много дълъг живот. Та им разказвала за много други случаи. Как например при нея отишъл някакъв човек, на когото му предстояло да си прави операция. И тя му казала да не си я прави. Обаче той си я направил и починал. Например в хороскопа на едно момиче, който гледах имаше много точен съвпад , изключително точен на Марс и Плутон ( мисля че) което дава внезапна смърт по принцип, или много силни данни за хирург. Да обаче този неин съвад е в десети дом, което дава превес на данните за хирург, или ако има някакво нещастие, ще е свързано с бащата.
Казват, че в моя хороскоп не се виждат някакви напрегнати съвпади . Но на мен ми се струва, че не ми казват истината. А лошото е че аз малко разбирам и сама не мога да си разчета много подробно хороскопа ( почти не мога да ).
А иначе , не че съм се замислила много за смъртта, но просто искам да знам. Все пак, ако има някакъв период когато трябва да се пазя, да внимавам все пак съм млада.
Толкова от мен.
Поздрави и успехи !!!





Тема Re: смърт....нови [re: Лyничka]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 22:27



Е радвам се, че не си изпаднала в лошо емоционално състояние/ то на вашата възраст е опасно, всъщност на всички въэрасти човек може да направи някоя глупост/ и че по принцип се интересуваш от смъртта. Казват, че е полезно отвреме на време да се ходи на гробищата, респективно да се говори за смъртта. Не мисля, че има професионален астролог, който би се ангажирал с ден на смъртта на жив човек.Това е неетично, неморално, непрофесионално и прочие. Астрологията неслучайно е окултна наука/това не означава, че не заслужава уважение/, но точно защото има претенции че е наука, тя неможе да се ангажира с такива твърдения за точни дати. Най- често си борави с понятията "вероятно", "въэможно" и т.н. В астрологията за мен има нещо загадъчно и провокативно и след като на теб ти е интересно занимавай се на воля. През последните години има толкова много и интересна литература. Такива твърдения " ако преживееш 30годишнина да речем, ще доживееш до дълбока старост" имаше в първите книги по астрология, който излязоха преди 10-на години на нашия пазар. Подобни бяха суперинциклопедиите на Александер, които си имаха и много полезни неща.
Утре ще ти погледна радикса. Лека нощ



Тема здрастинови [re: AH]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано20.04.01 19:13



Здрасти !!!

Аз честно казано рядко изпадам в такива състояния, и не за друго, а защото си имам мечта , която искам да осъщества, а и умея да се радвам на малките неща в живота, така че, ако съм зле... винаги си намирам на какво да се радвам, за да ми се оправи настроението...
Аз нямах предвид, някой астролог( колкото и да е професионален) да се ангажира със смъртта на даден човек... знам че е трудно възможно, обаче все пак... според мен може да се направи няква прогноза... и зашо хората да нямат право да знаят какво ще им се случи, като, така или иначе е заложенио... ех ако човека изрично не иска да знае такива неща... това е друг въпрос...
Поздрави !!!





Тема Re: здрастинови [re: Лyничka]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 06:06



Погледнах ти радикса. Имаш хубави подаръци от звездите, т.е. всички шансове да осъществиш всякакви мечти. Няма нищо, което дори да намеква за ранна смърт, такаче се посвети изцяло на мечтите си. Имаш съвпад на Слънце с Юпитер и Нептун, т.е. е въэможно малко да губиш мярката и да си екстремално емоционална, но това с въэрастта най-вероятно ще се научиш да го контролираш.



Тема Re: здрастинови [re: AH]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано21.04.01 22:36



уф, не вярвам, някога да успея да си контролирам емоциите, за момента ми се струва непосилно трудно. А ако реша да се стискам в себе си става още по-зле. За това просто избухвам... обаче е доста неприятно за околните.. съзнавам го...Ех, ако успея да си осъществя мечтата, ще съм най0щастливия човек на света... А пък и щом звездите са с мен... още по-добре
Мерси за всичко. Ако мислиш, че има нещо, с което аз мога да ти помогна, питай....





Тема Re: смърт....нови [re: Лyничka]  
Автор Rama (тъпо парче)
Публикувано22.04.01 02:20



Не, мила - така нещастията не само че не се предотвратяват, но могат дори да се предизвикат! Затова смятам, че никой нормален астролог, който е преди всичко нормален човек, не би посмял да съобщи на някого кога ще умре - дори и да го вижда. Та това е чудовищно - ти би ли поела такава отговорност? Че това може да побърка човек и наистина да го убие - знаеш силата на самовнушението каква е. Ами ако е сбъркал? И за какво му е на някой да знае такова нещо?
Извинявай, че пак се случва да съм ти в опозиция, ама наистина ме потресе въпроса ти!



Тема ех, сеганови [re: Rama]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано22.04.01 12:02



Съвсем друг е въпросът, ако някой изрично е казал, че не иска да знае. Зам например, моята майка може да се побърка, ако й се каже такова нещо, тя непрекъснатоси внупава разни неща. Ама защо дори когато питаш, не искат да ти отгоовроят... поне да ти обяснят, да кажат.. защо не искат да ти съобщат, а те.. хем го вождат, хем го крият... това за мен си е лицемерие...
ами и аз не знам защо искам да знам.. ей така от любопитство, може би защото все още не мга да си го изчисля сама, но ще се науча, и ще вдия.. какво е положението...





Тема Re: смърт....нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.04.01 17:50



Опасно е защото расъждаваш като любяща майка. И колко добре го казваш когато го гледаш от безпристрастната му страна.....за полезното , за гробищата , за съртта......
Все някога ще узнаем , че в мига когато знанието стане нещо страшно, ще узнаем и това, че смъртта е неизбежния партньор, който седи до нас . Всяко късче знание, което става, съдържа в себе си смъртта, като главна сила. Смъртта е винаги осезаема и всичко до което се докосне тя става сила. Затова човек трябва да осъзнае своята смърт. Идеята за предстоящата смърт става не фикс идея, а безразличие. Само идеята за смъртта прави човек безпристрастен. Безпристрастният човек, който знае че няма възможност да предотврати своята смърт има само една опора - силата на своите решения
Така звучи като думи AH ! Но всички знаем когато се докоснем до смъртта какви невероятни издържливост , борба - сили изваждаме от себе си.
Вярата е единственото нещо по силно като сила от смъртта . За сега ни е дадено да се докосним до едната сила и може би някога до другата.
ПЪТник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.