Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: смърт....нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 22:01



Нищо опасно няма в това да си родител - вярвай ми. За смъртта -имаш ли опит или теоретично си ги знаеш нещата?



Тема Re: смърт....нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.04.01 10:26



Не съм искал да кажа , че да си родител е опасно. Много добре зная какво е да си роител.
Нямам голям опит за смъртта, но съм виждал осъзнати непушачи без да са пушили никога. Има нещо неясно тук?
ПЪТник



Тема Re: Lunichke, Lunichke...нови [re: Лyничka]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано23.04.01 13:08



Vsichki si mislyat che sa dostatachno silni za da imat takava informaciya predvaritelno, no vsashnost nikoi ne e.
Pomisli koe e nai-vajnoto, koeto tryabva da nauchim na tazi zamia.
Povyarvai mi koga shte umrem e poslednoto, nai-malovajnoto neshto, koeto ni tryabva da znaem.
Imaiki takava informaciya nai-mnogo da razvali vsichko ostanalo.

Jivota e prekrasen



Тема Re: Lunichke, Lunichke...нови [re: Niya]  
АвторPaXapи (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 13:44



Безсмислено е да се планира. Ще става каквото ще става. Но! Всеки
трябва да изстрада (разбирате ме в какъв смисъл употребявам "изстрада" :))
своето "ше става каквото ще става" :))
Привет, Луничке :))
Живота е като сърфинг. Плъзгайки се между съзнанието и безсъзнателността на гърба на веселата и своенравна змия Кундалини. В морето на б(Б)урите и в морето на с(С)покойствието. :)) Ако всичко би било ясно, нямаше да е интересно (разбирате в какъв смисъл употребявам "интересно") :))
Привет, Пътник :))
Съгласен с твоята безпристрастност :))
Звучиш почти като Дон... Кихот :)), ХУАН!
ПРивет на всички :))



Тема права си....нови [re: Niya]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано23.04.01 14:23



права си.. обаче не е справедливо, някой да знае нещо за теб и да не ти го казва... а пък то темата ми не беше толкова за смъртта, колкото за това, че астролозите се водят по човека искам да кажа, че ако видят, че е някой , който не се интересува много, много, казват му 2-3 приказки и го пускат да си ходи.. и половината от нещата, които виждат не ти ги казват...
аз по-скоро за това исках да приказвам, ама ето на , как се обърнаха нещата, но и това е интръстинг тема





Тема Re: права си....нови [re: Лyничka]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано23.04.01 15:02



Az mislya, che chovek nauchava tova koeto tryabva da znae /koeto mu tryabva/.
I za kakva spravedlivost govorish? Ima spravedlivost za opyimistite, koito smyatat, che chashata e polu palna i nyama spravedlivost za pesimistite, za koito chashata e polu prazna:)) Ti ot koi si????:)))))))



Тема Re: права си....нови [re: Niya]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано23.04.01 17:19



аз съм от тези с полу празната чаша... макар че много радко пия дори и вода...определено съм песимистка и не за друго.. а за това, че когато нещата не излезнат добре, поне не страдам, защото вече съм го преживяла, а ако ли станат добре.. се радеам двойно, защото е неочаквано...





Тема Re: права си....нови [re: Лyничka]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 17:50



Казват , че човек трябва да се научи да си владее звездите, а не те него. Ако приемем че е така, отпада проблема виждат ли астролозите нещо повече в хороскопа. По е добре да смятаме, че животът ни зависи повече от самите нас, отколкото от гени, соц. среда и планети.



Тема Re: смърт....нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 19:38



Защо пък да няма осъзнати непушачи, които никога да не са пушили. Техният Нептун сигурно е на 4 ниво. Да можехме всички да сме такива, ама явно тъй ще си умрем с пороците.



Тема Re: права си....нови [re: Лyничka]  
Автор LA_PlOVRA (just a girl)
Публикувано24.04.01 01:24



казват, че незнанието било щастие .......... мина се време и го разбрах ......
по някога е по- добре да не знаеш, да се отдадеш на чуства емоции, мечти ...... дори и неосъществими те ще са истински.
знаеш ли .... променя се всичко, съществува напрежение и страх, чуство на обреченост и безпомощност ....
дори и да знаеш, че дните са ти преброени - въобще не означава, че ще ги изживееш пълноценно ... хората реагират различно на подобни новини ... опасно е ....
представи си, че ти го кажат? - какво променя това? - всичко и нищо
имах една позната - някой й беше казал, че ще умре на 30, а тя беше около 20 и малко .......... е живот ли е това, да се страхуваш да си с любимия човек, защото един ден, да не искаш да направиш семейство, защото един ден .... и т.н. ....... кофти е
а това, че не ти казват не означава непременно, че крият - имат си принципи и ако трябва да те предопредят за нещо - бъди сигурна, че ще го направят ....
много бързаш, ей!
я си живей годинките!!!! ;-)))))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.