Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 06:17



Ще перефразирам една като че ли дзен мисъл :" ...и като дастигнеш върха на планината ще установиш, че не виждаш нищо по-различно от това, което носиш със себе си..." /смисъла поне беше тоя/. Така е и с магиите и с астрологиите и философиите и религиите - в тях няма как да откриеш нещо повече от себе си. Нещата са в пътя. Но все пак друго си е ако с една магийка почивните дни станат дълги, дълги.



Тема Re: EH, AH !нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.04.01 10:56



Внимавай ! Не мислиш ли за мен.
С тези твой думи и мисли наруши вътрешния ми духовен мир.
Накара ме да погледна в себе си и какво там видях чак ме е срам да споделя с теб. Всико ми изглеждаше стабилно и изведнъж забих един шамар на жена си .
Тя се пльосна на земята пък аз останах сам с мислите си и онова което е в мен .
Стига е това аз ли бях ? До преди малко не бях такъв . От къде се взе това нещо в мен. Няма да ти досаждам до какъв извид стигнах за това което е в мен и онова което му влияе от вън , но в замяна искам да ти предложа една безплатна за теб услуга. Вече не съм обикновен ПЪТник а Страшния автомонтьор за автомобилите и съм отворил работилница в клуб Трабант.
Ако имаш нужда от ремонта на автомобила заповядай там. С ненормиран работен дан съм, но ти си остави колата там и аз ще я позная .....по плода ще ги познаете


ПЪТник



Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 14:09



Агресията предизвиква у мен отвращение /може би защото и аз съм склонна, а не искам да се поддавам на такива примитивни страсти/, но не е странно за човект с такъв акцент в огнените знаци. Задоволи любопитството ни на привлечени от астрологията /сутринта прокоментирахме с Omega твоя радикс/ и ни кажи каква ти е /или била/ професията.



Тема Re: EH, AH !нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.04.01 09:07



Агресивния пример , който ти дадх в придишния постинг с моята съпруга беше само шега , която да ни доведе до някои размисли и ти много добре разбра това. Насилието ражда насилие. Аз живея в света на мислите. Мислите са в основата на всичко , а външните обстояателства включително и насилието пораждат нови мисли в съответствие с действието.
За професията. Не изпадайте в шок! В училище бях двойкаджийче и сега компенсирам болните си амбиции. Мечтата ми беше да се изуча и да стана шофьор и с много труд успях. Работех като шофьор на специален автомобил и след като не ми хареса се качих за известно време на един грамаден кран на едно пристанище и бързо паднах от него . Оживях и се впуснах в частния бизнес сам самин и си отворих автосервиз , който фалира и си направих игрална зала с компютри и фалирах и си отворих офис и още не съм фалирал. Защо питате за професията ми . Веднъж извадих 4 зъба в един кабинет и се представих за зъболекаря и никой не разбра . Мога да правя и други неща с ръце Достатъчно ли е ?
Ако ви се гледа в хороскопа ми за да си извадите логично заключение то търсете но , знайте че Бог често от най големия боклук прави нещо ценно защото обрантото го мога и аз!
ПЪТник



Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 12:56



Объркваш ми нещо представите за професионална реализация според астрологията, но това е защото от астрология разбирам колкото от трабанти. Лошото е друго - караш ме да завиждам /сега се чудя справедлия бог кого трябва да накаже - мен, че съм слаба или провокатора/. Завиждам ти, че се е сбъднала мечтата ти / е лошото е, че някои правомощия да управляваш транспортни средства имат въэрастови ограничения/, че си си намерил такава добра жена / де да можех и аз да си намеря/ , защото тя като че ли астрологията казваше нещо друго за жените в живота ти, и най-вече че си имаш компютърен клуб, т.е. Интернета ти е безплатен / аз всеки месец сменям доставчика, и все не попадам на най-подходящия - това е защото не разбирам нищо от пари според астрологията/. Я кажи тайната - как ги постигна тия успехи в живота?



Тема Re: EH, AH !нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.04.01 17:29



Еееех.... EH, AH !
Де да беше вярно всичко каквото ти си мислиш за мен.
Бог не наказва никого. Все едно да ми кажеш : " Моята печка ми изгори манджата!"
Всички имаме печки за готвене , но не на всички яденетата загарят.


Това с възрастовите ограничения защо те тормози?
Кажи какво казва хороскопа ми за мен и жена ми?
Моля те разграничавай жена ми и жените. Жена ми е родената за мен , а другите са цветята на живота.
Не ме разбираш ти мен и това си е . Казах ти , че клуба ми фалира....какъв безплатен интернет то и клубовете си плащат.
Успехите в живота ми са твои мисли.... или го пише в хороскопа ми ?
Нали ти казах , че съм магьосник , оставих се на стихиите , те ме понесоха / тогава незнаех накъде , но не ми пукаше / , след известно време станах приятел с тях и така до днес с тях правим разни далавери , които ти наричаш успехи.
Кажи ми за хороскопа и не откланяй темата.
ПЪТник



Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 21:39



В хороскопа ти има пари, наследства, проблеми с жени, като професия бих те пратила при спортисти или военни/ ама не си ме питал навреме/, е може и при шофьорите, но като ти чета съжденията за смъртта - може и при философите.



Тема Re: EH, AH !нови [re: AH]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.04.01 10:35



Добър ден.
Благодаря ! Кога тези пари , наследства / за проблемите с жените си права , въпреки че нещата стоят по-много особен начин от моя гледна точка / ?Проблема е наследствен и кармичен и ако един от редовете внук, син баща го реши, той отпада. Ти знаеш ли си основните кармични проблеми в редицата внучка, дъщеря , майка?
ПЪТник



Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 18:55



През последните 30-на години / с някои изключения/ средната работна заплата за страната се движи около 150-200лв. Та значи, ако около теб не е имало и няма повечко пари, астрологията ни нещо не работи.Слагаме го в графата "грешки" подобно на професията.
Относно кармичните проблеми, чудя се дали ги решавам вярно. Е, като не е в тоя живот, ще е в следващия.



Тема Re: EH, AH !нови [re: ПЪTниk]  
АвторAH (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 18:05



Докъде стигнахме по въпроса с парите? Това е далеч по-безобидна тема от тия за смърт, деца, жени и пр. За тебе в частност трябва и да е по-важна с Юпитер и Слънце във втори дом /респ.9м. и 2сл./.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.