Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 13.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема звездни карти ?нови  
Автор Нели ()
Публикувано04.09.00 15:55



На Големия Роженски събор тази година, видях да продават едни звездни карти, Еклипс Мастърс, но докато се наканя и бяха свършили. Изглеждаха доста добре. Някой видял ли ги е и знае ли къде се продават ? Нели

Тема звездни карти ?нови [re: Нели]  
Автор sol ()
Публикувано06.09.00 21:30



Kakvi tochno zvezdni karti te interesuvat? Ima na razpolozhenie na sewernoto nebe. Ne sa ot podvizhnite.

Тема звездни карти ?нови [re: sol]  
Автор bobo ()
Публикувано06.09.00 22:24



Ако на някой му трябват карти на конкретно място, т.е. координати, обект и т.н. могада му пратя карта на областта от програмата The Sky. Добри са, с до 13-15m звезди.

Тема звездни карти ?нови [re: bobo]  
Автор Нели ()
Публикувано07.09.00 04:48



Той и брат ми тегли някакви програми и вика че можел да разпечата, ама не става въпрос за такива. Аз имах преди това една от Натурела, обаче юли месец това лято на морето се скапа. А тези сега бяха по-хубави от натурелските, направо супер за плакат над бюрото.

Тема звездни карти ?нови [re: Нели]  
Автор Маркишки ()
Публикувано08.09.00 09:14



Бобо, я кажи нещо по-подробно за тая програма The Sky? Къде мога да я сваля и изобщо какво представлява.

Тема звездни карти ?нови [re: Маркишки]  
Автор bobo ()
Публикувано08.09.00 12:20



Трудно ще ти я да я свалиш, тя си е цял CDROM. Продаваха я във Варна за 15 лв., разбира се пиратска. Сайтът им е . Ако от там не стане ясно каква е ще я опиша тук.

Тема звездни карти ? [re: Нели]  
Автор bobo ()
Публикувано08.09.00 22:12



Във Варна се продават, доколкото разбрах за 6 лв, не съм сигурен, но във всеки случай беше под 10 лв.

Тема звездни карти ?нови [re: bobo]  
Автор Неделчо ()
Публикувано09.09.00 18:02



Във Варна? Големи звездни карти? Къде точно? Карта-плакат е по-добре от компютърна карта, друго си е впечатлението като си я лепнеш на стената!

Тема звездни карти ?нови [re: Неделчо]  
Автор bobo ()
Публикувано09.09.00 22:32



ти от варна ли си ?

Тема звездни карти ?нови [re: bobo]  
Автор Неделчо ()
Публикувано10.09.00 10:35



Не Обаче съм близо и пътувам до Варна понякога От Русе съм


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.