Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 03.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Книга за телескопинови  
Автор bobo ()
Публикувано23.07.00 15:15



Книгата на Л Сикорук ТЕЛЕСКОПЫ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ АСТРОНОМИИ можете да свалите от тук: http://abyse.chat.ru/books/telescope.htm Тя е в няколко zip-а, в doc формат. Още не съм я свалил и не зная може ли да се чете. Понякога с руските текстове има проблеми. Не знам дали има картинки, те са много полезни. Иначе самата книга си е чудесна, не можеш да се въздържиш да я прочетеш само един път. Нещо като Пипи дългото чорапче:)))

Тема Книга за телескопинови [re: bobo]  
Автор Пенчо Маркишки ()
Публикувано24.07.00 12:29



Я ако я свалиш, кажи колко време ти е отнело и при каква скорост на трафика, че съм на служебен компютър и ще ме "изловят" шефовете :)))) Ще ми се да я сваля и аз, но е много "населено" покрай мен :)))

Тема Книга за телескопинови [re: Пенчо Маркишки]  
Автор мони ()
Публикувано24.07.00 13:29



Ако вярно съм го сметнал някъде около 2.76MB - колко време ще отиде не знам. Аз карам с GetRight, всеки ден по малко. Ама тъй като гледам накуп за не повече от 15-30 мин. Според връзката. Книгата е на Word97, май.

Тема Извинавам се...нови [re: мони]  
Автор bobo ()
Публикувано24.07.00 13:34



за променения ник, ама от хиляда места като влизаш така става

Тема За Бобонови [re: bobo]  
Автор Пенчо Маркишки ()
Публикувано25.07.00 12:08



Свалих първите 4 глави за около 25мин със 1.8 - 2.4К/sec. но 5-та и 6-та глава са недостъпни за сваляне - не са активни заглавията им. С WINWORD6.0 не успях да го отворя - невалидни са шрифтовете.

Тема За Маркишкинови [re: Пенчо Маркишки]  
Автор bobo ()
Публикувано25.07.00 14:37



Аз няколко пъти опитах, но нещо се скапва втория зип. Иначе с word97 се чете, има даже и картинките от книгата. За последните глави - сигурно още не са ги преписали. Очудвам се защо не са pdf.

Тема За Маркишкинови [re: bobo]  
Автор Пенчо Маркишки ()
Публикувано25.07.00 15:03



При мен втория zip ми се скапа още при деархивирането, но го свалих повторно и мина добре. Ще опитам да го чета на WinWord97.

Тема За Маркишки [re: Пенчо Маркишки]  
Автор Тони ()
Публикувано25.07.00 22:20



Ако на някой му трябват шрифтове имам ги много, само не знам ка ще ги препращаме. Сигурно са на DOC понеже по лесно става, сканваш и в OCR-ра. То и ф ПДФ не е по сложно ама там ще трябва всеки лист да го надиш с другите иначе всяка страница ще бъде PDf, малко неудобно.

Тема За Маркишкинови [re: bobo]  
Автор Наско ()
Публикувано04.08.00 00:43



И при мен втория zip се скапа при деархивирането но при второто сваляне беше наред.Картинки, шрифтове всичко си излезе както трябва. четирите глави заедно с предговора ги свалих за около 25 минути На този адрес: www.mtu-net.ru/astronomy в менюто на сайта "Астроприборостроене" в 5-та и 6-та глава на книгата 3 то подглавите са активни.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.