Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 17.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki nauki  
Автор Genii Marcinko ()
Публикувано22.06.00 15:47



ako nqkoi se interesuva ot takiva raboti kakto i az da mi pishe na maila-moje da obsudim nqkoq druga tema

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Pirks ()
Публикувано22.06.00 16:55



a dvete zaedno

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Гуру ()
Публикувано25.06.00 19:52



Пиши за какво точно искаш да говорим, иначе нямам нищо против!

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Маркишки ()
Публикувано29.06.00 12:37



Дали пък аз да не запаля фитила? Какво мислите за приликите между системите атомно ядро - електронни орбити и Слънце - Слънчева система /или по-общо: звезда - планетна система/. Може да се премине и към по-горни етажи от всемирната йерархия, например галактика - нейни спътници, системи от галактични купове и т.н. Като че ли замисълът в "схемата" на творението се повтаря на различни нива! Случчайна ли е тази прилика и докъде според Вас по-нататък тя е валидна? Хайде да видим сега - тук вероятно може да се разисква с години :) Може да се засегнат сфери като Теология, Философия и какво ли още не! .

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Stojan ()
Публикувано29.06.00 14:59



Napalno sam saglasen s tova. Chel li si neshto za inflacionnata teoria?

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Маркишки ()
Публикувано30.06.00 09:31



Спомням си смътно някои неща - отдавна напуснах студентските среди и сега работя, а и скоро не съм чел нищо специализирано по тия теми.

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Маркишки ()
Публикувано30.06.00 09:31



Спомням си смътно някои неща - отдавна напуснах студентските среди и сега работя, а и скоро не съм чел нищо специализирано по тия теми.

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Маркишки ()
Публикувано03.07.00 16:02



Извинявам се за доглажа по-горе. Предлагам на заинтересованите от тази тема, книгата на Стивън Уаинбърг "Първите три минути след сътворението", където много детайлно се обсъждат събития станали в ранната вселена. Тази книга е малко стара, но мисля че все още е актуална. Аз търся литература от Хокинг и Сейган. Ако сте видяли някъде да се продава такава, моля Ви известете ми.

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Маркишки ()
Публикувано18.07.00 14:00



Явно всички усещат че темата е прекалено обширна и никой не ще да коментира по нея. Наистина много е вероятно да се окаже отегчително!

Тема Fizikata na mikro i makro kosmosa sa veliki naukiнови [re: Genii Marcinko]  
Автор Vesko ()
Публикувано21.07.00 18:02



I moje bi sa 2 strani na edna i sashta moneta?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.